18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Tak właśnie wygląda ponad 70% załatwianych przez firmy "pośrednicze" mieszkania i apartamenty zupełnie za darmo.

Skurwysyństwo do granic możliwości. "Polska mentalność"

Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2014-09-17, 21:19 2
A na co kurwa liczyli? Na załapanie się do ''dom do niepoznania''?
Zgłoś
Avatar
vang 2014-09-17, 21:20 11
Porządnie i za darmo to można co najwyżej wpierdol dostać.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-17, 21:21 275
@up
Ale kurwa też nie na sypiącą się od środka ruderę. Jakby dali im to na własność - ok, bo sobie wyremontują i będą mieć fajny dom. Ale jak tylko im to wynajmują za darmo na czas zatrudnienia, to co? Wyremontują, włożą w to hajs i wysiłek, a potem polactwo cwaniactwo wypierdoli ich na zbity pysk, a wyremontowany cudzymi siłami i środkami finansowymi dom wynajmie komuś innemu, tym razem już nie za darmo. Mało tego - babka z agencji mogła im powiedzieć w jakim stanie jest ten dom, ale nie - po prostu zrobiła ich ordynarnie w chuja. A co jeszcze gorsze - wy, @up i @upup, rodacy, zamiast solidaryzować się z tym typem, jeszcze go gnoicie. Kurwa, wstyd mi za was. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że z pozostałymi Polakami jedyne co mam wspólnego to wzór dowodu osobistego... Jebać polactwo za granicą, a w szczególności polskie agencje pracy.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-09-17, 21:25 7
Za "gramanicą"- Polak- Polakowi- Polakiem.
Kto był/jest ten się przekonał.
Zgłoś
Avatar
KaptajnDżek 2014-09-17, 21:27 31
@BongMan jebiesz sucharami jak krowa gównem po polu ale tu się z Tobą zgadzam, mam takie samo zdanie.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-09-17, 21:27 1
Po chuj szukają pracy u pośredników? Pracodawca płaci firmie pośredniczącej grubą kasę, a ta z kolei wypłaca małą jałmużnę pracownikowi. W dodatku chyba jest tak, że jeśli pracodawca zatrudnia pracownika z firmy pośredniczącej, to może go w każdej chwili zwolnić, bez okresu wypowiedzenia.
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-09-17, 21:37
ze swojej praktyki =

-debilu na łeb nie kapie ?? to zapierdalaj do roboty !! szybciej skończysz, szybciej będzie "ładnie"...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-09-17, 21:43 1
Jakie chuje... Tą kurwa kinge powinny tak wjebać albo w ramach rekompensaty wyjebać na tych zgliszczach...
Zgłoś
Avatar
stankry 2014-09-17, 21:55 1
Jeleń z Jeleniej Góry w zagrodzie
Zgłoś
Avatar
ADAM_12 2014-09-17, 22:22 2
Po 20 h zapierdolu bedzie im bez różnicy gdzie polegnie.
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2014-09-17, 22:32 2
A ten jeden na tapczanie to ma to w dupie bo sobie smacznie spi
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2014-09-17, 22:54 1
jebane polaczki, dostają coś za darmo i jeszcze narzekają, no bo przecież przedsiębiorstwa są tworzone nie dla zysku przedsiębiorcy, tylko żeby plebs coś dostał, bo "sprawiedliwość społeczna"... i na pewno w umowie stan lokalu nie był określony, na pewno
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-09-17, 23:02 23
BongMan,
bongman czasem coś mądrego to jednak napiszesz

pytolsky napisał/a:

jebane polaczki, dostają coś za darmo i jeszcze narzekają, no bo przecież przedsiębiorstwa są tworzone nie dla zysku przedsiębiorcy, tylko żeby plebs coś dostał, bo "sprawiedliwość społeczna"... i na pewno w umowie stan lokalu nie był określony, na pewno


jak taki kurwa "mondry" jesteś to jedź, zapierdalaj i mieszkaj w takich warunkach...kurwa gimbaza pierdolona
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2014-09-17, 23:03 2
Sami są sobie winni. Jak jechałem do pracy do irysów to już w Polsce ogarnąłem wszystkie podstawowe sprawy jak numer IRS, konto w banku, kwatera no i oczywiście etat. Dodatkowo przed wyjazdem zrobiłem prawko C+E w razie W. Dziwiłem się tylko Polakom, którzy przyjeżdżali na "śledzia", nie znając języka na zasadzie a nóż się uda. Potem zdziwieni jak byli dymani przez rodaków i nie tylko a finalnie trafiali do noclegowni albo pod most. Niejednokrotnie widziałem rodaków na lotnisku w Dublinie czy Cork z karteczkami "Will work for 5 euro per hour". Oczywiście większość Polaków co poznałem to czystej wody patologie. Wyjechali z Polski nie za chlebem, lepszym życiem itp a tylko uciekali przed wymiarem sprawiedliwości albo przed wierzycielami z Polski. Nie dziwne, że na zachodzie mamy taką a nie inną renomę jak w większości tacy ludzie nas tam reprezentują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie