18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Dziedziu6 2013-03-17, 22:47 1
blazejudo nie załamuj mi wyraźnie napisałem FABRYCZNIE 411 koni mam Ci poszukać ile tunerzy jeszcze wycisną?
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-17, 22:51 1
blazejudo, w tej audicy akurat nie ma R4, tylko R5 wiem bo miałem kiedyś z tym doczynienia
Moja była coupeta, quattro 2.3 na mechanicznym wtrysku, 5V 20v 160KM w stocku, podciągnięte na 195KM, no i oczywiście zawiecha - 40 Szła suka nie miłosiernie, ale coś za coś: Spalanie, UWAGA, 30L/100km tyle jej potrzeba było, ale nie powiem wgniatała we fotel, i na każdym biegu odcinka musiała być Już jej nie ma ale zdjęcia mi jeszcze zostały



Tu niestety na zimówkach, na 17stkach OZeta szprychowych wyglądała pięknie
Zgłoś
Avatar
pepekolo 2013-03-17, 22:53
na początku myślałem, że to będzie jakaś skośna popierdółka w fajnym aucie

a że nie wiem czy to żółtek bo mordy nie pokazał to nadal tak twierdze bo pewnie skośny siedział na miejscu pasażera
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-03-17, 22:58 1
Ja aktualnie jeżdze eclipsem pierwszej generacji z właśnie dwu litrowym 4G63





a to tunerzy są w stanie zrobić z tego auta
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-03-17, 23:09
Skazać na dożywotnie sprzątanie pobocza. Później przez takich pajaców jak im szczęście się skończy to cierpią inni. Bo się akurat przypadkiem wpakuje w inny samochód lub autobus szkolny. ONZ powinno założyć specjalne państwo, dla takich ludzi specjalnej troski. Gdzie będą mogli szaleć do woli i sami się powybijają. Oczywiście warto tam zamontować kamery byśmy dla naszej uciechy mogli podziwiać kwintesencje debilizmu.
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-03-17, 23:10
jedno słowo "POEZJA"
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-03-17, 23:14
japonskie silniki sa genialne! BMW ma strasznie nie dopracowany uklad kierowniczy i zawieszenie.. do tego rozklad mas jest tragiczny (z wyjatkiem M3 E46, gdzie jest idealny!). sam mam 200SXa S14 420KM i 560Nm. lekka aluminiowa 2 litrowka, daje niesamowite mozliwosci
Zgłoś
Avatar
juki 2013-03-17, 23:18
@blazejudo

Honda - 100 koni z litra pojemnosci bez turbo. Ktora szwabska firma moze sie tym poszczycic? Zadna. Europejska z reszta tez. I tak, te silniki jezdza po 15 lat (chocby wziac pod lupe b16a2 160KM z Civica V gen) przejezdzaja spokojnie 300 tys kilometrow bez wiekszych napraw. Do tego b18c, k20a - 100 koni z litra a jezdza dalej i maja sie dobrze.

Sam mam od 2 lat Civica z d16z6 kupiony z modami, kolo 165 koni mial, teraz nie wiem bo szkoda na hamownie jechac - jedyne co kupilem przez ten czas to przeguby, po kupnie zalozylem ostry walek i kolektor 4-2-1 zeby z dolu sie lepiej zbieral. Cos czuje, ze bez wiekszych wydatkow jeszcze tym pojezdze.

Japonce maja lepsze silniki, pogodz sie z tym.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-17, 23:25
Philipek, co do możliwości SR20DET, jak najbardziej się zgodzę. Miałem dwie P10 GT ze zwykłym DE, i jedną z DET, właśnie z s14stki. Ale moc o której ty piszesz, podchodzi pod stage 3. chyba nie muszę pisac ile coś takiego kosztuje. Albo twój stary ma kilka stacji benzynowych, albo coś nam tu ściemniasz.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-03-17, 23:25
Oni przynajmniej mają czym jeździć, po czym i za co.
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2013-03-17, 23:29
@up na temat hondy:

ej honda jest spoko, na tor czy coś w tym stylu, ale na codzień i pałowania na mieście strasznie niewygodna, bo trzeba czekać sto lat żeby się toto wkręciło, a i tak nie idzie jakoś oszałamiająco, bo moment maluśki

więc imo jeśli chodzi o frajdę z jazdy po ulicach to tylko bmw
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-03-17, 23:33
@iceman_ twój post wreszcie uświadomił mnie dlaczego kierowcy bmw hejtują japończyki wy po prostu nie potraficie posługiwać sie wysokoobrotowymi silnikami xD
Zgłoś
Avatar
juki 2013-03-17, 23:36
@iceman

Nawet po miescie nie ma problemu. A jak Ci za malo to zakladasz 4-2-1, owijasz bandazem, lekkie strojenie i juz masz lepiej zbierajaca sie z dolu
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-03-17, 23:36
Philipek napisał/a:

japonskie silniki sa genialne! BMW ma strasznie nie dopracowany uklad kierowniczy i zawieszenie.. do tego rozklad mas jest tragiczny (z wyjatkiem M3 E46, gdzie jest idealny!). sam mam 200SXa S14 420KM i 560Nm. lekka aluminiowa 2 litrowka, daje niesamowite mozliwosci


SR lekkim silnikiem? Buehehehehe, to zes dowalil. Aluminiowy to jest, ale lekki to niebardzo.
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-03-17, 23:37
maxvolumePL - no to kupę frajdy musiałeś mieć z tym autkiem
Co do spalania....kiedyś znajomy się chwalił, że jak odebrał po dłuższym czasie VW Golfa V GTI od mechanika to pojechał na przejażdżkę. Średnie spalanie 45L / 100 km. Nie uwierzyłbym, ale auto na wyświetlaczu faktycznie pokazywało 45L Ja jako pierwsze auto miałem Lanosa i już ubolewałem jak mi zżerał 14 litrów, więc z tym akurat współczuję.

juki napisał/a:

@blazejudo
...Zadna. Europejska z reszta tez...

Japonce maja lepsze silniki, pogodz sie z tym.



Pisze się "zresztą" ....pogódź się z tym.

Poza tym Ty tu piszesz o jakiś 100 km, 160 km....no proszę Cię. Z czym do ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie