18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
J................k 2020-10-18, 21:08 4
No maskonury proszę was o argumenty za

Zgłoś
Avatar
Matt 2020-10-18, 21:16 71
Piwko dla pana. Pozamiatal ich rowno.
Zgłoś
Avatar
polskiarab2 2020-10-18, 21:19 14
Aż się zalogowałem żeby dać piwko
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-10-18, 21:22 58
Wszyscy wolni ludzie w Polsce, zjednoczmy się , nie dajmy się tym mentalnym niewolnikom systemu . Proponuje jutro, wszyscy przeciwnicy maseczek ,nie godzący się na tę plandemię, wyjdźmy na ulice bez spodni i gaci .
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-10-18, 21:24 24
Chwalenie się tym ,że się zagięło na argumenty policjantów to tak jak by chwalić się ,że się 5 letniemu dziecku wpierdoliło.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-10-18, 21:26 159
Mam wyjebane na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-10-18, 21:32 58
Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają kurwa robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2020-10-18, 21:42 3
Trafił na policyjna cipe i jest kozak. Wypierdolić
Zgłoś
Avatar
Sriot 2020-10-18, 21:52 65
Igorek95 napisał/a:

Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają kurwa robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.



Jaką kurwa mają robotę? Chyba Ci się coś popierdoliło, mają przestrzegać i pilnować porządku/prawa, a dają mandaty na lewo i prawo niezgodnie z obowiązującym prawem. Nieudolny rząd nie potrafi czegoś zrobić zero jedynkowo i zrzuca wszystko na nich, powinni się jakoś z tym zbuntować większą grupą, bo jednostkowo to ich wypierdolą. Szacun dla gościa, bo wyjaśnił dokładnie cały temat.
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2020-10-18, 21:55 22
24.10.2020 - Warszawa

tyle w temacie.

Igorek95 napisał/a:

Ludzie którzy łażą kręcić te zadymy, drukują jakieś paragrafy, przepisy, zawracają dupę policjantom którzy taką mają kurwa robotę, powinni być publicznie na rynku o 12 w niedzielę chłostani.

Jak Ci matkę bezpodstawnie/bezprawnie będą napierdalać pałami, to też tak będziesz pisać, śmieszku?
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 2020-10-18, 21:56 1
Czy w tym kraju ktos w ogole cos robi czy tylko pierdoli jak ten gosc wiem ze gosc ma racje ale dlaczego on ma racje? Kaczor mial zamknac gebe tzn mial zamknac galerie i szkoly a zamknal Romka ja pierdole ... tylko se w leb strzelic powinnismy ich napierdalqc wszystkich i patrzec czy rowno puchnie
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-10-18, 22:00 60
mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



jakby kazali Cie jebac w dupe - dla swietego spokoju tez byc sie wypial?

Rozporzadzenie jest nizej niz uchwala. Rozporzadzenie powoluje sie na stara ustwae w ktorej mowa jest o tym, ze osoby CHORE lub PODEJRZANE musza nosic maseczki. JEsli osoba nie jest CHORA lub PODEJRZANA - nie musi nosic maseczki.

Jesli ktos chce przestrzegac prawa - jest pojebany? Ludzie sie nie znaja mysla, ze to co pokaze im TV to swieta prawda. Jak ktos faktycznie poczyta, doczyta - powinien byc uwazany za madego a tym czasem ludzie okreslaja go jako cwaniak itd.

Jak prawo Ci na reke to sie stosujesz i jest super, a jak Ci przeszkadza to maruzisz... kurwa hipokryzja lvl hard.
Zgłoś
Avatar
t................r 2020-10-18, 22:01 27
mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



a jak ci jutro władza każe nałożyć różowe stringi to też nałożysz bo nic cie to nie kosztuje?
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-10-18, 22:11 9
Sriot i Guwnojat (fajne nicki) ci kolesie w mundurach co tam stoją to kogoś pałują na filmiku? Bo ja na nich patrząc widzę zmęczenie jebanymi debilami którzy odbijają sobie gniew do władzy, którą sami sobie kurwa wybrali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie