18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:18
Avatar
mazga50 2024-05-31, 10:03
flejtuch napisał/a:

Skoro stoi przed znakiem zakaz zatrzymywania to chyba może



Nie może. Nie ma prawa tamować ruchu, bo nie jest sam na tym Świecie. Wiem, zasady demokracji i społeczne w cywilizowanym kraju są czasem trudne do przyswojenia.

Budrys2000 napisał/a:

Ale dzieci z tego mieć nie będziecie. Jedynie hiv.



I luźny odbyt z nietrzymaniem stolca.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-05-31, 14:58
te reklamy żeby ludzie czytali książki są już coraz agresywniejsze
Zgłoś
Avatar
WeldAttack 2024-05-31, 20:33

Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



bo Debilu jeden nie powinno się pracować w święta,to stawia Twojego pracodawcę o szczebel wyżej od Twego życia prywatnego,co automatycznie poniża Ciebie i Twoją rodzinę,btw i tak teraz wobec tego wszechogarniającego spierdolenia i takiego podejścia jak Twoje już mnie za bardzo nic ze zaskoczy bo i tak się wyeliminujecie sami i nawzajem.
Zgłoś
Avatar
shin69 2024-06-01, 0:48
Debil pierdolony nawet nie wie, że szczekając do ludzi i siedząc tak w tym kabriolecie o wiele łatwiej wyłapie na pusty łeb, czego kurwie szczerze życzę.
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2024-06-01, 14:16
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie k***y w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a ch*j mnie to obchodzi k***iszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



sam sobie zapierdalaj w swięto przychlascie i chuj śmierdzący mnie obchodzi ze masz pas narkomanie i lakoholiku.
Zgłoś
Avatar
kola1908 2024-06-01, 22:17
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Masz psa bo jesteś zjebany.
Zgłoś
Avatar
krzysiu818 2024-06-02, 22:20
kwintesencja warszawiaków xd
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-03, 11:09
Biedne słoiki i ich dzieci
Zgłoś