18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
Avatar
poliqon 2024-05-30, 15:48
Velture napisał/a:

Pamiętam jak z rok temu jakoś w aptece stałem w kolejce po insulinę i paski.



o kurwa typie noga ci odpadła i jeszcze cukrzyce masz? Nie wróżę ci 100 lat
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-30, 15:49 1
"To jest skandal takim sobie samochodem jeździć...!"
hahahaha co za wieśniara
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-30, 15:49 1
Kurwa chuj zjebany jeździ złotym mercedesem na spec tablicach rejestracyjnych z fajną dupeczką, więc Karynie z citroena co jest zawsze spóźniona z bombelkami się ulało...

To książkowy wyborca pis-u...
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-05-30, 16:22 1
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



To musisz zrobić jakieś bo nie będzie miał ci kto szklanki wody na starość podać. A nawet jak będziesz miał to i tak ci nie podadzą pewnie jeśli nie będą w tym miały interesu, takie czasy. A dzieci trzeba robić żeby miał kto robić na twoją emeryturę. To twój wybór oczywiście czy masz dzieci, tylko nie miej pretensji, że ktoś ma jakieś przywileje z tego tytułu. Np. nie przychodzi do pracy w święta bo nie ma z kim dziecka zostawić, co wynika z ustawy.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-05-30, 16:38 1
BambiPMT napisał/a:

Za to mój chłopak mnie kocha w dupę.



Ale dzieci z tego mieć nie będziecie. Jedynie hiv.

Zgłoś
Avatar
newhorizonss 2024-05-30, 16:39
Czekaj, jak już kartki książki życia zaczną ci się kończyć to może kapniesz się że życie nie polega tylko na pracy. Ale sądząc po komentarzu to książka zamknie się bezszelestnie.
Zgłoś
Avatar
badrass 2024-05-30, 18:01 1
Velture napisał/a:

Ja całkowicie nie szanuję bab które mówią "bo mam dziecko" itp.
Pamiętam jak z rok temu jakoś w aptece stałem w kolejce po insulinę i paski. Stałem jak wszyscy inni pomimo, że mam pełne prawo bez kolejki ale nie korzystam aby ludzi nie wkurwiać. Byłem w krótkich spodenkach.
Jakaś się wpierdala przed ludzi baba "ja przed państwa wejdę bo mi w domu dziecko czeka"... byłem akurat pierwszy wtedy już i mówię, że jej nie przepuszczę bo jestem niepełnosprawnym i też czekałem jak wszyscy inni chociaż nie musiałem.
No i usłyszałem, że "Jaki z pana niepełnosprawny? No straszny niepełnosprawny. Niepełnosprawni to na wózku jeżdżą" oraz "O tej godzinie to normalni ludzie w pracy siedzą a nie po aptekach chodzą".
No i od tamtej pory argument "mam dziecko" działa na mnie jak płachta na byka.
"Mam dziecko, potrafie nogi rozłożyć i nie umiem używać prezerwatywy". Gratuluję.



Będziesz miał cycku swoje dzieci to inaczej będziesz gadał.

Velture napisał/a:

Ja całkowicie nie szanuję bab które mówią "bo mam dziecko" itp.
Pamiętam jak z rok temu jakoś w aptece stałem w kolejce po insulinę i paski. Stałem jak wszyscy inni pomimo, że mam pełne prawo bez kolejki ale nie korzystam aby ludzi nie wkurwiać. Byłem w krótkich spodenkach.
Jakaś się wpierdala przed ludzi baba "ja przed państwa wejdę bo mi w domu dziecko czeka"... byłem akurat pierwszy wtedy już i mówię, że jej nie przepuszczę bo jestem niepełnosprawnym i też czekałem jak wszyscy inni chociaż nie musiałem.
No i usłyszałem, że "Jaki z pana niepełnosprawny? No straszny niepełnosprawny. Niepełnosprawni to na wózku jeżdżą" oraz "O tej godzinie to normalni ludzie w pracy siedzą a nie po aptekach chodzą".
No i od tamtej pory argument "mam dziecko" działa na mnie jak płachta na byka.
"Mam dziecko, potrafie nogi rozłożyć i nie umiem używać prezerwatywy". Gratuluję.



Będziesz miał cycku swoje dzieci to inaczej będziesz gadał.
Zgłoś
Avatar
Lion_Stettin 2024-05-30, 18:12 2
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Swieto jest od świętowania a to że z tobą starzy nie zostawały w domu bo zapierdalali za miskę ryżu widzimy po tym nienawistnym komentarzu.

Też nie biorę świat w pracy i staram się spędzać czas z dzieckiem jak najczęściej albo jak jest chore to biorę wolne aby się nim zaopiekować jak do żłobka nie może iść bo wiem że tacy frajerzy jak ty przyjda do pracy
Zgłoś
Avatar
Laqss6 2024-05-30, 18:56
Lion_Stettin napisał/a:

Swieto jest od świętowania a to że z tobą starzy nie zostawały w domu bo zapierdalali za miskę ryżu widzimy po tym nienawistnym komentarzu.
Też nie biorę świat w pracy i staram się spędzać czas z dzieckiem jak najczęściej albo jak jest chore to biorę wolne aby się nim zaopiekować jak do żłobka nie może iść bo wiem że tacy frajerzy jak ty przyjda do pracy



Zawsze możesz sobie opiekunkę do dzieci opłacić i pracować w święto. To że masz dzieci nie znaczy że inni będą za ciebie pracować. Przerabiałem podobne elementy w swoim zakładzie pracy. To że ktoś nie ma dzieci nie znaczy że nie ma życia prywatnego i prywatnych spraw.
Zgłoś
Avatar
Majkelll 2024-05-30, 21:20
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Sam se rób w święta pizdo
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-05-30, 23:02 4
Majkelll napisał/a:

Sam se rób w święta pizdo



powiedziała straż pożarna, ratownicy, lekarze, pielęgniarze, pracownicy stacji benzynowych oraz techiczni w elektrowniach, gazowniach, wodociągach etc.

Święto Bożego Ciała nagle wszyscy katolicy i świętują
Zgłoś
Avatar
ander455 2024-05-30, 23:53
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



I gówno.
Zgłoś
Avatar
amk2481 2024-05-31, 0:49 1
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



O kurwa, prawdziwy idiota !
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-05-31, 2:29
Velture napisał/a:

Ja całkowicie nie szanuję bab które mówią "bo mam dziecko" itp.
Pamiętam jak z rok temu jakoś w aptece stałem w kolejce po insulinę i paski. Stałem jak wszyscy inni pomimo, że mam pełne prawo bez kolejki ale nie korzystam aby ludzi nie wkurwiać. Byłem w krótkich spodenkach.
Jakaś się wpierdala przed ludzi baba "ja przed państwa wejdę bo mi w domu dziecko czeka"... byłem akurat pierwszy wtedy już i mówię, że jej nie przepuszczę bo jestem niepełnosprawnym i też czekałem jak wszyscy inni chociaż nie musiałem.
No i usłyszałem, że "Jaki z pana niepełnosprawny? No straszny niepełnosprawny. Niepełnosprawni to na wózku jeżdżą" oraz "O tej godzinie to normalni ludzie w pracy siedzą a nie po aptekach chodzą".
No i od tamtej pory argument "mam dziecko" działa na mnie jak płachta na byka.
"Mam dziecko, potrafie nogi rozłożyć i nie umiem używać prezerwatywy". Gratuluję.


Kto głupszy ty czy ta baba?
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-05-31, 7:38 1
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



To jest jakaś zaraza. W niektórych działach nic nie zalatwisz -Anetka siedzi na opiece bo Ignaś zatruł się mlekiem, Gosia na zdalnym a Kinga na L 4.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie