18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Lyk 2024-05-30, 10:53 5
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Ty jesteś jakiś pierdolnięty, chuj w madki ale jak jest święto to co ona ma zrobić z bahorami jak szkoła jest zamknięta? Pracodawca niech się martwi jeżeli potrzebuje frajera zapierdalającego w święto, albo niech zaplaci 200% to się chętni i możliwości znajdą.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2024-05-30, 11:01
Juzwa napisał/a:

Masz prawo jazdy?



To jest was już dwóch na tym portalu bez prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-05-30, 11:27 2
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Może akurat baba z citroena(to wiadomo że głupia) ale ma rację , czasami takie zjeby zostawiają auto na środku bo idą po fajki do sklepu, a potem wszyscy stoją 5 min.
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-05-30, 11:28 1
Że takie sceny pod Naczelnym Sądem Administracyjnym w mieście stołecznym Warszawa to jest dopiero skandal
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-05-30, 11:48 1
JamPawel napisał/a:

Madka madką, ale niemyte chuje co tylko na sekundę przez kwadrans drogę blokują też należy jebać prądem



SkoPio1 napisał/a:

Aha. Czyli chuj blokował drogę. Bogaty chuj.
Razem ze swoim narzeczonym?



Wg relacji autora nagrania które to zostało podjebane z jego fejsbuka, Merc przystanął na jakiejś gówno uliczce na nie dłużej jak 5 sekund(może mu się dywanik podwinał czy coś, chuj wie) jak typy z cytryny już byli na zewnątrz i darli pizdy, Gość pisał że osobiście zdążył by tylko w myślach pomyśleć "no kurwa debilu co blokujesz drogę"
Zgłoś
Avatar
julek1947 2024-05-30, 12:06 6
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Ja nie jestem madką i też nie chodzę do pracy w żadne święta. Ty jesteś frajerem z januszexu.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-30, 12:13 2
Sztruks napisał/a:

w żadne święto nie przyjdzie do pracy



A po jaki chuj miałaby przychodzić w święto do pracy?!
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-30, 12:16 1
SkoPio1 napisał/a:

A po jaki chuj miałaby przychodzić w święto do pracy?!



Może jest kierowcą autobusu lub pracuje na stacji paliw?
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-05-30, 12:16 2
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



różnica jest taka że jak będziesz na starość srał pod siebie to pies ci dupy nie podetrze.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-05-30, 13:37 2
Budrys2000 napisał/a:

Nienawidzicie bab
Nienawidzicie dzieci
Nienawidzicie niepełnosprawnych
Wszystkich nienawidzicie
Kochacie tylko siebie


Siebie też nienawidzą bo bankowo należą do którejś z tych grup.
Tylko w necie figo-fago.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2024-05-30, 13:41 1
biegu86 napisał/a:

bo wolą kochać psy.



ważne że dzieci z tego nie będzie, więc zjebanych genów dalej nie przekaże.

julek1947 napisał/a:

Ja nie jestem madką i też nie chodzę do pracy w żadne święta. Ty jesteś frajerem z januszexu.

ma psa który na niego czeka i pracę w której spędza nawet święta. Czego lewusowi do szcześcia więcej trzeba?
Zgłoś
Avatar
falar92 2024-05-30, 13:50 2
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Tak jak naklejki na samochodzie 'dziecko w aucie' . A co to zmienia że dziecko w samochodzie? Zawsze trzeba jeździć ostrożnie anie dlatego że akurat gówniak jedzie. Kto takie kretyństwo wymyślił
Zgłoś
Avatar
Rick83 2024-05-30, 13:55 1
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Twoja stara też mogła kupic psa zamiast urodzic takiego zj..eba.
Zgłoś
Avatar
302_Osh 2024-05-30, 14:38
Ten idiota, co napisał, ze ma psa, a nie dzieci, niech się zastanowi, kto go będzie leczył, jak dożyje 80 lat. Pies w kitlu koorwa. Wielcy fani zwierzat, ja kocham krowy, ciekawe, co by powiedzieli, jakbym trzymał taką mućke w bloku.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-05-30, 15:11
Budrys2000 napisał/a:

Nienawidzicie bab
Nienawidzicie dzieci
Nienawidzicie niepełnosprawnych
Wszystkich nienawidzicie
Kochacie tylko siebie



Za to twój chłopak cię kocha w dupę.
Zgłoś