18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-30, 8:43 3
hahaha Prostaki. Odjechał już a ta dalej jazgocze, jak z taką wytrzymać w domu?
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-05-30, 8:51 7
kuba1986 napisał/a:

Dlaczego ta kobitka wysiadła drzwiami kierowcy?
Przecież miała też drzwi po swojej stronie



Bo chłop tej tępej kurwie założył blokadę taką jak mają dzieci z tyłu, żeby debilka sama drzwi nie otwierała i wiochy nie robiła ale jej instynkt madki jest nieokiełznany i wygramoliła tłuste dupsko od strony kierowcy

Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-30, 9:09 25
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Jak jest święto, to się nie chodzi do pracy. Zmień robotę bo ci jebie na mózg

Kogo wy kurwa bronicie? Egoistyczny chuj stanął na środku przejazdu, pomimo że z jednej i drugiej strony miał po 2 metry wolnego. Od nadmiaru kasy księciuniowi w dupie się przewraca. I jeszcze ta jego pinda, zdjęcia będzie robić, kurwa jedna.
Zgłoś
Avatar
tyu5t6i56ikj5kj 2024-05-30, 9:23 1
~Velture napisał/a:

Ja całkowicie nie szanuję bab które mówią "bo mam dziecko" itp.
ale nie korzystam aby ludzi nie wkurwiać.



ciota ! ludzie od 35 wybierają PIS/PO który ich rucha w dupę a ty miłosierdzie okazujesz, jak cię Buk ukara drugą nogą to zrozumiesz w końcu
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-30, 9:26 10
Aha. Czyli chuj blokował drogę. Bogaty chuj.
Razem ze swoim narzeczonym?
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-05-30, 9:29
Wiesniak pojechał posuwać swoją dupeczkę.
Zgłoś
Avatar
Tomassini 2024-05-30, 9:33 3
Drzwi pasażera w cytrynie roz.ebane że drzwiami kierowcy wychodzi?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-05-30, 9:36 6
flejtuch napisał/a:

Skoro stoi przed znakiem zakaz zatrzymywania to chyba może



Masz prawo jazdy? Znasz przepisy PORD? Nie wolno blokować przejazdu. Poszukaj sobie odpowiedniego przepisu jeśli potrafisz. Kawał chuja ten kierowca w mesiu. Jeszcze pyskuje i rzuca groźby karalne. Co za burak!

35i napisał/a:

No i od tamtej pory argument "mam dziecko" działa na mnie jak płachta na byka.



Powinieneś ją kopnąć w dupę.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-05-30, 9:46 6
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Ty się ciesz ,że ona w ogóle pracuje cokolwiek bo większość tylko "bombelkami" w chacie siedzi na socjalu
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-05-30, 9:47 4
Nienawidzicie bab
Nienawidzicie dzieci
Nienawidzicie niepełnosprawnych
Wszystkich nienawidzicie
Kochacie tylko siebie

Zgłoś
Avatar
Youlosewithme 2024-05-30, 10:03 1
turor napisał/a:

Trzeba było odpiąć protezę i zajebać jej w ten głupi łeb



Oł jeah
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-30, 10:07
Juzwa napisał/a:

Masz prawo jazdy? Znasz przepisy PORD? Nie wolno blokować przejazdu. Poszukaj sobie odpowiedniego przepisu jeśli potrafisz. Kawał chuja ten kierowca w mesiu. Jeszcze pyskuje i rzuca groźby karalne. Co za burak!
Powinieneś ją kopnąć w dupę.





To jest pomówienie.
Zgłoś
Avatar
Zbyszek3000 2024-05-30, 10:24 2
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Skończony debil
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-05-30, 10:48
Skandal wypierdala!
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-05-30, 10:50 4
Sztruks napisał/a:

Słyszę „dzieci” to mnie trzepie! U nas w pracy mamy takie kurwy w żadne święto nie przyjdzie do pracy „bo ja mam dzieci jestem „madką” a chuj mnie to obchodzi kurwiszonie telewizyjny ja mam psa i co? Masakra



Chuj murzyński Tobie i Twojemu psu głęboko w dupę. Kiedyś może wyrośniesz z bambinizmu to zrozumiesz jak ważnym jest spędzać czas z rodziną i pielęgnować tradycję.
Takie małe tępe chuje lewackie nie potrafią tego zrozumieć bo wolą kochać psy.
Zgłoś