18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
B................s 2011-08-28, 3:00
muzycznie daje radę. Partia jak partia - każda poza PiSem to mniejsze zło
Zgłoś
Avatar
owek 2011-08-28, 3:59
Nie ma jak dawanie glosow za "fajny" teledysk z muzyką jak z dożynek. Tekst samej piosenki wyjaśnia juz wszystko szczegolnie to "Trzeba uwierzyć ze ten kraj to raj"

Powinny byc wprowadzone jakies testy przed mozliwoscia oddania glosu w wyborach.

Zgłoś
Avatar
pureatheist 2011-08-28, 4:30
Kawałek nie jest zły, przynajmniej przyjemny dla ucha. W końcu to klip wyborczy, nie ma co wymagać wspinania się na artystyczne wyżyny. I dwie fajne dupy (wpierdalająca jabłka i ta z... dredami, dreadlockami, czy chuj wie jak to się nazywa, ale słodziutka taka jakaś).

A jak głosować, to na Palikota, program ma najlepszy, a i nie nakradnie, bo mu kasy wystarczy. JKM był wyjściem w poprzednich wyborach, ale jak zwykle okazał się sprzedajną dziwką, więc mu już podziękujemy.
Zgłoś
Avatar
Bloodex 2011-08-28, 9:07 1
djoshin napisał/a:

nastula 1 szmata polskiego judo



To , że teraz się sprzedaje nie umniejsza tego co robił kiedyś , on jest jednym z najwybitniejszych zawodników judo w historii , więc zamknij pizdę bo sam nie osiągniesz 1/100 tego co on . Jebani krytycy internetowi.
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2011-08-28, 9:13
syn pawlaka do ojca:
-tato co zrobiles dla muzyki?
-wiesz synu, nagrałem swój własny teledysk

a całość ani nie grzeje ani nie ziębi, głosu mojego i tak nie dostaną
Zgłoś
Avatar
yardi1993 2011-08-28, 9:23
Ta z prostych i długich włosach brunetka fajna
Ta w dredach też
Zgłoś
Avatar
chiver5 2011-08-28, 9:56
jaki target taka piosenka...
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-08-28, 9:58
tfojastara napisał/a:

JEDYNA SZANSA TO KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwina-Mikkego!


Ja pierdole synek, weź się z JKM bo ten to dopiero ma najebane we łbie...
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2011-08-28, 10:08
W tym roku mam możliwość zagłosowania, ale chyba tego nie zrobię. Nie dam się zgwałcić przez którąkolwiek partię. A co do JKM zagłosowałbym na niego w ostateczności. Całe gimbusonazjum leci na niego bo marihuana, właściwie tylko dlatego. Sądzę, że gdyby wygrał powstałbym większy chaos niż jest. Później mielibyśmy więcej syfu do sprzątania niż jest teraz.
Zgłoś
Avatar
chiver5 2011-08-28, 10:08
Zgłoś
Avatar
Oberschlesier 2011-08-28, 10:11 1
I oto autor tego wpisu...

"Waldek z PSL rozp***dala system!!! Nie wiem jak wy, ja na nich zagłosuje- za teledysk, Kozakiewicza, Nastule i Waldka rapera!!!"

...dostarcza nam bardzo dobry argument za zniesieniem demokracji, lub znacznym ograniczeniem prawa wyborczego. Skoro On i Jemu podobny kolektyw głosuje bo jakiś Pan zaśpiewał, zatańczył, powiedział dowcip (a równie dobrze jakaś Pani mogła pokazać cycki) to gratuluje narodowi polskiemu takich ludzi.

"Demokracja jest festiwalem miernoty i przeciętności"

Emil Cioran
Zgłoś
Avatar
dragus 2011-08-28, 10:32
ale wukurwiste teksty
Zgłoś
Avatar
Kssardas 2011-08-28, 11:53
heh był Roman teraz jest Waldek Polski RAP:D
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2011-08-28, 11:56
A ja mam wyjebane na te wybory ... tak totalnie ...
Zgłoś
Avatar
phrontch 2011-08-28, 12:39
fałszywe i zakłamane *****
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie