18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Samilo 2011-08-26, 6:28 5
Zajebistą antyreklamę se zrobili...
Zgłoś
Avatar
alien111 2011-08-26, 7:28 5
Lepsze to nic cmokanie Kłamczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
perun88 2011-08-26, 7:43 8
ja bym na nich nie zagłosował, nawet jak by sobie Amy Winehouse do reklamy załatwili
Zgłoś
Avatar
k................r 2011-08-26, 9:38 2
Zlodzieje i tyle jeden z drugim bez wachania by sprzedali wszytko
Zgłoś
Avatar
Lúthienka 2011-08-26, 11:20 5
Ja pierdolę jaka wieś...
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-08-26, 14:17 30
Podziwiam "kampanijne" piosenki. Tworzone z myślą o "młodym, nowoczesnym" elektoracie, który za taki przaśny syf wyśmiałby ich już 20 lat temu. Grzesiu Napieralski rządzi - jakieś pseudohip-hopki rzekomo skierowane do młodzieży, która zamiast oddanym głosem odpowie facepalmem. Stoi za nimi sztab pijarowców i nie powiedzą im, jakich z siebie debili robią?
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-08-26, 16:17 5
Tą w białym jebnąłby. Wtedy mogę zagłosować.

Rytmy troche Enejowe, może powinni iść do Must be the music?
Zgłoś
Avatar
TakTojajestem 2011-08-26, 16:47 2
morze nie jest to nic wielkiego ale jest to najlepszy spot wyborczy jakiego widziałem sama prawda i fajna nuta
Zgłoś
Avatar
Zeeman15 2011-08-26, 17:04
Maniurki bez furki...
komore widzialem, czy nie.

brudasy i hipstery(artystka upierdolona farbą= git-majonez-polonez)
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-08-26, 17:04 1
a za czyje pieniadze to gowno powstalo wy skurwysyny pierdolone. potem beda jak zwykle pierdolic ze pieniedzy nie ma a na takie scierwo to kurwa sa.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2011-08-26, 17:43 7
Czego wy cepy chcecie od tego teledysku? Co was boli?

Toż nie będą wychodzić z rapem który śpiewają same miejskie wykształciuchy po ZDZtach tylko muszą podkreślić swoje pochodzenie. A jest to pochodzenie ludowe więc musi folklorem zalatywać. Lepiej robić coś takiego niż wzajemnie się za pieniądze podatników błotem obrzucać ja PO i PiS. Tym bardziej że nikt nie powie że za wasze pieniądze puszczane są reklamy z ryjem Donka za grube miliony złotych. A to zwykły klip do internetu wbrew pozorom powsta pewnie za pare tysiaków raptem. Może piosenka trochę kosztowała jako muzyka i tekst. I się zesracie wszyscy bo to pewnie jest Enej a nie podobne do Enej jełopy.

Normalnie się nie unoszę ale jak widzę tyle gówna w jednym poście to szlag mnei trafia. Logicznie myśląca osoba rozumiałaby że oni w rzadzie to mają do gadania tylko w kwestii rolnictwa i jakoś PO trzymają z daleka od rozwalenia polskiej wsi. A jak PO gospodarkę calą rozpierdziela to już nie widzicie tego? Jak wszystko pierdyknie na jesieni a tak pewnie będzie że jeszcze za PiSem bedziecie płakać. Życzę Polsce koalicji PiS PSL bo jak było za pisu to był wstyd a gospodarka jako tako się trzymała (nie było kryzysu ale nic nie zepsuli) a tu jest kryzys a oni psują i drugorzędne ustawy uchwalają byle PR działał a reform nie ma.
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-08-26, 17:56 1
Właśnie dlatego nie pójdę zagłosować - nie będę przykładał ręki do tego, aby rządziły bukszpany, które dadzą się pomalować na czarno, a następnie wyruchać, byle tylko utrzymać się u władzy.
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2011-08-26, 18:33 13
PO PIS SLD PSL to wszystko jedna pierdolona w dupe banda!
Wszyscy już rządzili i jak widać chuja się zmienia w tym jebanym kraju.
Pierdolą tylko jakieś farmazony, a nikt z nich nie ma nawet cienia pomysłu co należy robić.
JEDYNA SZANSA TO KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwina-Mikkego!
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-08-26, 18:39 15
tfojastara napisał/a:

JEDYNA SZANSA TO KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwina-Mikkego!



Hehe, normalnie jakbym słyszał jakiegoś gimnazjalnego miłośnika maryśki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie