18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Test parówek
Mestiner • 2013-02-11, 12:53
Pewna starsza kobieta pokazuje jak wybrać najlepsze parówki, stwierdzając wcześniej iż smak parówek to jeden chuj sięgnęła po bardziej radykalne sposoby.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-11, 14:16 10
wydrunio napisał/a:



Kurwa, za szybko czytałem

Zwracam honor, nie doczytałem że "dwie tępe kurwy"



Honor restored.

Dobrze, bo już miałem zamiar zrzucić pomoc humanitarną w postaci pakietu obelg.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-02-11, 14:17 1
mogła jeszcze wejść z taką "różczką Y" do szukania wody w biedronce
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-02-11, 14:27 1
Wahadełko powiedz przecie...


... które parówki kupić
Zgłoś
Avatar
koloalu 2013-02-11, 14:42
skoro się tak śmiejecie to weźcie sobie nitkę zawieście jakiś ZŁOTY przedmiot najlepiej pierścionek i posprawdzajcie w którą stronę zacznie się wahać nad danym produktem. Nie pamiętam dokładnie zależności ale ciekawe jest to że pierścionek będzie się wahał bez niczyjej pomocy.
Zgłoś
Avatar
Pasikoniol 2013-02-11, 14:44
mnie w szkole uczyli na towaroznastwie że im ciemniejsza parówka, tym lepsza, ale widzę że kościół ma lepsze metody
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-11, 14:45
A jak profesor uniwersytecki jest transwestytą?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-11, 14:48 12
sankers92 napisał/a:

A jak profesor uniwersytecki jest transwestytą?



A no własnie, ciekawą i moralnie obszerną kwestię tutaj poruszyłeś, cóż, jeżeli taka sytuacja ma rzeczywiście miejsce to wówczas chuj mu w dupę i niech wypierdala.
Zgłoś
Avatar
SkyRunner 2013-02-11, 14:54
Ciekawe czy jak idzie na wybory, to też tak nad nazwiskami macha tym wahadełkiem...
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-02-11, 14:57 1
Myślałem, że będzie je otwierać i testować
Zgłoś
Avatar
koloalu 2013-02-11, 15:30
Pasikoniol napisał/a:

mnie w szkole uczyli na towaroznastwie że im ciemniejsza parówka, tym lepsza, ale widzę że kościół ma lepsze metody



widocznie nie wiesz że parówki bez barwników są szare. im ciemniejsze tym więcej barwnika
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-02-11, 15:34
Cytat:

I dwie takie tępe kurwy mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



Pierdolisz... Spójrz na to w ten sposób - dwóch profesorów uniwersyteckich(które też mogą być debilami tak nota bene) ma więcej do powiedzenia niż jedna taka tępa kurwa.
Zgłoś
Avatar
regol 2013-02-11, 15:38 1

@androgenius
I dwie takie tępe k***y mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.

Jebnij matke w potylice za to jak Cie wychowała. Nie przyszło Ci do głowy ,że ta babka może wybiera najtańsze parówki bo jej nędzna emeryturka nie starcza do pierwszego ? A może szuka parówek z największą ilością mięsa a zarazem najmniejszą chemii ?
Po czym stwierdziłeś ,że ta pani jest "tępa k***" po tym ,że czyta skład produktu na opakowaniu ?

To ,że ty wpier****** gówno za bajońskie sumy bo ci rodzice dają to twoja sprawa . Takie tępaki jak ty na pewno zagłosują za POlepszeniem sytuacji w Polsce .
Zgłoś
Avatar
krzym123 2013-02-11, 15:56 6
@up
chyba nie zauważyłeś jak ta pani macha nad parówkami wachadlkiem
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-11, 15:58 11
@regol

Haha, wysyp debili dzisiaj, macie jakieś święto czy jak?

Poza tym tylko gimbusy, plebs i kler cenzurują swoje posty zjebanymi gwiazdkami.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-02-11, 16:04
Cytat:

I dwie takie tępe kurwy mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.


No i co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie