18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Test parówek
Mestiner • 2013-02-11, 12:53
Pewna starsza kobieta pokazuje jak wybrać najlepsze parówki, stwierdzając wcześniej iż smak parówek to jeden chuj sięgnęła po bardziej radykalne sposoby.
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-02-11, 16:52
Założe się, że to przykładna katoliczka. Ciekawe co na to proboszcz jej parafii by powiedział
Zgłoś
Avatar
-57- 2013-02-11, 17:09 3
dobrze ze nie zaczęła wróżyć z magicznej kuli
Zgłoś
Avatar
piterrrxd 2013-02-11, 17:18
Stoi potem takie stare pudło i blokuje dojście do jebanych półek.
Zgłoś
Avatar
dziowani 2013-02-11, 17:24 4


[
Zgłoś
Avatar
TuRk 2013-02-11, 17:26 2
Panowie, aż żal patrzeć, babka sobie ocenia parówki, a wy wszystko do polityki sprowadzacie...
Zgłoś
Avatar
wiktormuzyk 2013-02-11, 17:49
Pasikoniol napisał/a:

mnie w szkole uczyli na towaroznastwie że im ciemniejsza parówka, tym lepsza, ale widzę że kościół ma lepsze metody



O kurwa, już nie wiem o co chodzi. Czy o "kościół" = ten babsztyl, czy "kościół" = sprawdzanie wahadełkiem parówek. Bo jak dla mnie wahadełko to ma niewiele do kościoła, a raczej do STRASZNIE POGAŃSKICH PRAKTYK.

A swoją drogą zero w was duchowości. Gadacie o polityce i innych pierdołach, podczas gdy połowa z Was zapewne sądzi że wahadełko to wielki chuj i nie działa. Taką mamy epokę, że wszyscy wyśmiewają sprawy magiczne i niezrozumiałe - wszystko musicie chwycić za jaja, rozciąć skalpelem i obejrzeć pod mikroskopem.

No popatrzcie, do jakich rozważań skłaniają człowieka biedronkowe parówki i stare babsztyle.
Zgłoś
Avatar
gindek 2013-02-11, 17:55
androgenius napisał/a:

I dwie takie tępe kurwy mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



1. maja do powiedzenia tyle samo.
2. skad wiesz ze ona nie jest profesorem uniwersyteckim ?
3. ty masz taki samo prawo, pomimo ze mi sie to nie podoba.
Zgłoś
Avatar
dsq2ccmcqlover 2013-02-11, 18:05
na końcu spadły jej z nieba!
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-11, 18:11 3
gindek napisał/a:



1. maja do powiedzenia tyle samo.
2. skad wiesz ze ona nie jest profesorem uniwersyteckim ?
3. ty masz taki samo prawo, pomimo ze mi sie to nie podoba.



1. Następny Hawking, chuj, debile święto mają dzisiaj najwidoczniej.
2. Bo używa machadełka.
3. Ciesz się, ja z niego nie korzystam.
Zgłoś
Avatar
Witkens 2013-02-11, 18:14
androgenius napisał/a:

I dwie takie tępe kurwy mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



Taaaa, profesorofie są zajebiście inteligentni- czyt. Prof. Pawłowicz
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-02-11, 18:27
Czyli że takie tępe kurwy wybrały obecny rząd? bo z tego co tu czytam tak właśnie wynika. Jesteście wszyscy pojebani bo na Tuska nie będziecie glosować bo to chuj a na kaczynskiego nie bo też chuj. Określicie się kiedyś wielcy kurwa znawcy polityki z gimnazjum? proszę was. I tak będzie tutaj chujowo bo nasz rząd składa się z samych skurwysynów i pań sikających na stojąco i nie tyle co jakiś fanatyków religijnych tylko jebanych komuchów działających pod przykrywką kościoła. Sam do kościoła nie chodzę bo mnie to pierdoli ale jak widzę tych co napierdalają na ten kościół to mi się nóż w kieszeni otwiera. Coś Ci się nie podoba? nie atakuje Cię? to to kurwa zostaw w spokoju. Wracając do naszej polityki to nie ma innego sposobu jak ten który próbował profesor z mojego ukochanego Krakowa.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-02-11, 18:36 1
Jak tak czytam niektórych komentarze, widać jak wpływają inni na wasze zdanie. Babka z jakimś wahadełkiem, chuj wie kim ona jest, co to za jebana wiara, ale dla niektórych impotentów umysłowych stara, dziwna baba = katol, a katol to od razu pisowiec. A więc teraz ja też będę dla jednego zjeba z drugim katolem, bo napisałem prawdę. Jak w tym kraju ma być dobrze skoro ludzie są tak popierdoleni?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-11, 19:04
androgenius napisał/a:

I dwie takie tępe kurwy mają w głosowaniu więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytecki.



Na przykład taka "kępa turwa" jak prof Pawłowicz.
Zgłoś
Avatar
nienonicniema 2013-02-11, 19:48
wydaje mi się że to biedra na ulicy wrocławskiej w krakowie, jako student czesto tam bywam
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-11, 20:19
Do gazu z nią!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie