18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
silwerbalk 2019-10-04, 20:55 42
Tarpan honker gówno jak skurywsyn nie dość że przestarzałe to jeszcze robione po łebkach i prowadzi się jak trumna...
Zgłoś
Avatar
DaroXL 2019-10-04, 21:01
Zajebisty temat na Sadistic....
Zgłoś
Avatar
os79 2019-10-04, 21:19 7
Pamiętam ten złom z woja... Straszne gówno...
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-10-04, 21:34 2
Tarpan... I tu można skoczy zdanie. Przyspieszenie i prowadzenie jak w autobusie. Ale ziemniaki na targ jak na najbardziej dawał radę. W niedzielę pod kościół umyty też wyglądał zacnie.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2019-10-04, 22:27 4
Już to kiedyś tutaj pisałem - od lat 20-tu mam auta terenowe i z forum rajdy4x4.pl dowiedziałem się że zbudowanie Tarpana to mistrzostwo świata. Zaprojektowała go i wykonała prototyp bada pasjonatów która nie miała żadnych normalnych materiałów. Korzystali z gównianych stali i elementów z ówczesnych maszyn rolniczych. A że porażka straszna to fakt.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-05, 0:09 8
Takafura napisał/a:

zbudowanie Tarpana to mistrzostwo świata. Zaprojektowała go i wykonała prototyp bada pasjonatów która nie miała żadnych normalnych materiałów.



Honker, to był projekt realizowany przez państwową, dużą firmę i finansowany ze Skarbu Państwa. Nie żadni pasjonaci, tylko zwykli, beznadziejni konstruktorzy na stołkach. Pasjonaci i konstruktorzy z powołania to pracują w prywatnych firmach.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-10-05, 0:33 3
Kółko odpadło temu Honkeru
Zgłoś
Avatar
sadisdick 2019-10-05, 1:01 1
Przynajmniej bylo co testowac, nie to co teraz - testowanie niemieckich bmw e36
Swoja droga kiedys przywalilem ojca mercedesem kaczka(nie pytajcie jak) w ten zderzak, merc rozwalony a na tej tregrze z przodu tylko mala ryska
Zgłoś
Avatar
boer 2019-10-05, 1:34 10
Pamiętam jak miałem przysięgę w Leźnicy wielkiej pod Ozorkowem albo innym psim chujem. Staliśmy z 100 chłopa na drodze asfaltowej i blokowaliśmy ją, wedle rozkazu . I jechał honker z huj wie kim w środku. Na nasz widok zatrzymał się, po krótkim postoju zapewne zjeby dla kierowcy zaczął jechać przez "polanę" taka zwykła trawa na poboczu i się kurwa jebaniec zakopał. 100 chłopa + z nie wiem może 15 psi chujów z kadry jebło śmiechem na ten widok . Niestety mój ojciec z 25 lat temu miał tarpana, kurwa ja pierdole rdza żarła to w zastraszającym tempie jakie to było gówno, no ale swoje lata ma swoje prawa. Legenda dobrze że już przez rdze wjebana i martwa.

Później kupił Polonez Caro kurwa z deszczu pod rynnę. W ostatnim roku to już w masce przedniej to zaciśniętą pięść wkładałem przez dziurę zrobioną przez rdzę. Ja pierdole to były czasy i auta!
Możecie mnie szkalować jebie mnie to
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2019-10-05, 3:51
Widzę kurwa mosty tylne wyły od początku w tym gównie, a myślałem, że tylko w moim bo stary, jebaniec silnik zagłusza.
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2019-10-05, 8:52 1
I ta skrzypiaca kierownica rozjebane krzyzaki i oczywiscie serwis co 1000km i okna z kredensu
Zgłoś
Avatar
kampton 2019-10-05, 9:17
Chujnia, tak jak większość sprzętu naszej armii.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2019-10-05, 10:53
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pasjonaci i konstruktorzy z powołania to pracują w prywatnych firmach.


Jasne, szczególnie w PRL za końcówki rządów Gomółki.
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-10-05, 12:53 4
Widzę że znawców zza gimbazowego biureczka tutaj sporo się zebrało. Tarpan do wożenia zimniorów z giełdy na targ to nie Honker. Mój koleś powiada,że na misjach się sprawdzały (trzy tury w Iraku i dwie w Afganie), szczególnie jak trzeba było (na pooczątku tak było właśnie bo rozkazy rozpoczęcia ostrzału chyba gołębie nosiły) spierdalać to hamburgery nawet woleli Honkera pożyczyć niż Hummerem się pierdolić po wąskich drogach. Nie marudźcie, że armia ma gówniany sprzęt bi brzmi to jakby żołnierze byli gówniani a to nieprawda. Ma taki jaki jest wygodny dla sprzedajnych kurew w kolejnych rządach po 1989r.: taki by szwaby, kacapy i inne ścierwo nie miały się czego bać.
Takie gadanie, ze polscy inżynierowie są do dupy trąci albo gówniarstwem albo nieuctwem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie