18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SirMajkel 2020-05-03, 16:40 1
raczej maDki.
Zgłoś
Avatar
nastarkill 2020-05-03, 17:15 1
qhash napisał/a:

jakby matka moich dzieci takie coś odjebała w necie to bym wypi**dolił z domu na zbity pysk
tępe szmule i tyle



Widać że nie masz matki swoich dzieci. Jakby się moja tak odjebala to szybko zaciągnął bym do łóżka
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2020-05-03, 17:16 1
sensualna napisał/a:

matki w bikini na plaży też wzbudzają w tobie tyle emocji? tu mniej zobaczysz odkrytego ciała niż nad Bałtykiem



Te to wyselekcjonowane matki, nad Bałtykiem mało takich. Z racji wieku słyszałem już to co najmniej tysiące razy "co chcesz, urodziła" , "poczekaj aż urodzi i straci figurę", "jeszcze nie rodziła'. I cos w tym jest - mało jest matek z taka skórą, figurą. Dominuje tłuszczyk, rozstępy i brak ruchu.
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2020-05-03, 17:19 5
I znowu pierdolone murzyńskie rymowanki w tle. Czy ten tiktok ma jakiś kontrakt z brudasami na wyłączność że tylko ten rodzaj muzyki leci w nagraniach ?.
Zgłoś
Avatar
t................x 2020-05-03, 17:26 1
Wyższy lvl szukania tatusiów
Zgłoś
Avatar
Salceson 2020-05-03, 17:30 6
Czytając te wszystkie komentarze dochodzę do wniosku, że większość wypowiadających się to smutni stulejarze. Mnie się tam podobało i nic w tym obrazoburczego nie widzę...
Zgłoś
Avatar
andreas608 2020-05-03, 18:03 1
Zcarg napisał/a:

Nad bałtykiem to co najwyżej zobaczysz parawany januszowych rodzin czytaj debili



Czyli nad Bałtykiem nie byłeś i nie widziałeś. Żałuj.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2020-05-03, 18:22 2
Ja pierdole zaś się stulejarze spuszczają nad moralnością w internetach…
ale z co poniektórych tutaj zasrane kryptopedały...
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-03, 18:41
Kurwa .... kiedy się to skończy
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-05-03, 18:59 2
DużyKutas napisał/a:

Sądząc po ilości posatów, wieku i sposobie wypowiedzi to prawdopodobnie jest nieudacznik.



Sądząc po pierdoleniu od rzeczy, chuja na śmietniku znalazłeś. Kurwa to kurwa, niezależnie od płci. Kurwo
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-03, 19:02 1
W 45 sekundzie pojawia się pierwsza szczupła, ale za to ryj jej chirurg plastyk nieźle spacyfikował.
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-05-03, 19:22 2
qhash napisał/a:

jakby matka moich dzieci takie coś odjebała w necie to bym wypi**dolił z domu na zbity pysk
tępe szmule i tyle


Jedyne co byś zrobił, to kupę w gacie.
Mocny jesteś w internecie, a w życiu to mógłbyś jedynie wypiąć takiej kobiecie tyłek, żeby ci wsadziła jakiegoś dildosa w odbyt.
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2020-05-03, 19:50
qhash napisał/a:

jakby matka moich dzieci takie coś odjebała w necie to bym wypi**dolił z domu na zbity pysk
tępe szmule i tyle



Jak dla Ciebie nie chce się stroić to chociaż kolegom z sadola byś dał popatrzeć

Zgłoś
Avatar
dymas56 2020-05-03, 20:38 3
Dobra każdy już przedstawił swoja opinie i doszliśmy do tego że to nie są materiały na przyszłe zony...
Ale dlaczego nikt nie zapytał czy jest tego więcej a jeśli tak to gdzie ?!
Zgłoś
Avatar
Xardas132 2020-05-03, 21:09 2
Siedzą w domu na dupach i się dlatego w dupach przewraca. Jakby musiała jedna z drugą 8 h jebać w robocie, potem w biegu ugotować dzieciom obiad i posprzątać to by się odechciało. Ale po co mają robić, jak jest jeleń co na to zarobi, a one pięknie się odwdzięczają doprawiając jeleniom rogi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie