18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Dexterous 2018-02-14, 15:59 18
Wytłumaczcie synkowi zawczasu, to może nie wyrośnie na nieroba
Zgłoś
Avatar
b0r000 2018-02-14, 16:41 7
Ilekroć widzę jak te mendy odpierdalają taki numer na drogach to coraz mniej się dziwię ze znajdą się tacy co im w odwecie zajadą drogę i dadzą po heblach
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2018-02-14, 17:16 4
Co robiłeś z synem znajomych, sam na sam w samochodzie?
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-02-14, 17:31 10
GlassEdi napisał/a:

Co robiłeś z synem znajomych, sam na sam w samochodzie?



Opowiadał mu bajkę o czerwonym napletku.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-02-14, 18:10 1
Niby taki inteligentny?
Zgłoś
Avatar
cowboy 2018-02-14, 21:42 1
milo ze uzywasz przecinkow, ale nie przesadzaj
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-02-14, 21:44 41
Kurwa nie rozumiem... jeździłem rowerem, nie zdarza mi sie wkurwiać na rowerzystów, jeżdżę samochodem, nie mam problemu z motocyklistami, jeżdżę motocyklem, nie mam problemu z samochodami, jeździłem kurwa też ciężarówką i kurwa nie uwierzycie, też nie mam z nimi problemu, bo kurwa rozumiem zasady każdego z tych pojazdów. Jakim trzeba być jebanym ignorantem aby srać pod siebie bo ciężarówka wyprzedza ciężarówkę, kurwa robi ci różnice czy będziesz w domu 11 sekund później? Co za kurwa jebany naród w dupę pierdolony... najlepiej upierdolić kogoś, banda konfidentów.

kamerki sobie zainstalujcie w samochodach jebani nieudacznicy
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-02-14, 21:54 9
b0r000 napisał/a:

coraz mniej się dziwię ze znajdą się tacy co im w odwecie zajadą drogę i dadzą po heblach



A ja się dziwię. Kolega miał taki przypadek że trafił na delikwenta któremu rozchodziło się o 10 sekund jego wyprzedzania na drodze ekspresowej. Jechał solówką. Skończyło się na kołnierzu usztywniającym i mandacie dla inteligenta z osobówki. Samochód jakiś szmelc do kasacji chyba poszedł.

W sumie nigdy nie przyszłoby mi do głowy hamować komuś złośliwie przed nosem zwłaszcza kiedy ja jadę osobówką a podstawiam się pod samochód ciężarowy. No ale każdy ma tam jakiś swój tok myślenia.

Co do wyprzedzania. Ja osobiście nigdy nikomu nie wyjeżdżam pod nos jak leci lewym pasem. Czekam aż jest w miarę pusto i nikt nie będzie musiał gwałtownie hamować. Może dlatego że jestem człowiekiem poza tym dużo jeżdżę też osobówką i wiem jakie to jest wkurwiające jak lecisz sporo i musisz nagle ostro hamować do ~90.
Mimo to miałem już kilka przypadków gdzie np. panisko z ałdi czy mercedesa zaczęło mnie blokować złośliwie bo musiał chwilę poczekać na zwolnienie lewego pasa(nie musiał gwałtownie hamować).
Poza tym jak już pisałem wielokrotnie. Uważam że autostrada to minimum 3 pasy do jazdy w jednym kierunku. Gdyby autostrady u nas były 3 pasmowe jeździłoby się o wiele lepiej i bezpieczniej.
Zgłoś
Avatar
LukasiKPL 2018-02-14, 21:59 4
b0r000 napisał/a:

Ilekroć widzę jak te mendy odpierdalają taki numer na drogach to coraz mniej się dziwię ze znajdą się tacy co im w odwecie zajadą drogę i dadzą po heblach


Dam 100zl na wiązanke jak nagrasz film jak sam użyjesz swojego samochodu jako hamulca recznego ciezarowki i nagrasz film
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-02-14, 22:01 2
Bo to chodzi o to, że jak zapierdalają 180km/h i muszą zwolnić do tych 100-110 km/h to potem żeby znowu się do jebaniutkich 180 km/h rozpędzić to zużywają za dużo paliwa i im żyłka pęka.
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2018-02-14, 22:12 1
Mnie wkurwia jak wyprzedzają na zakazie wyprzedzania.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-02-14, 22:16 1
przekaz na plandece jest jasny, zapierdalam 90 km/h
i szybko wyprzedzam te zjeby które jadą 89,5
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2018-02-14, 22:17
Piwo za awatar.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-02-14, 22:45
Każda osobówka powinna być wyposażona w pociski jak auto Jamesa Bonda... taka kurwa TIRowska blokuje pas, wciskasz "agoj"... znaczy się "fajer" i pas wolny.
Chociaż nie... debile by korzystali przy byle zajechaniu drogi, a przy wymuszeniu z podporządkowanej zużyliby na jednego delikwenta cały arsenał.

Choć tył tej ciężarówki jakoś mi się spodobał
Zgłoś