18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
Jeysonnn21 2012-09-04, 17:50 6
Kudlaty kto Ci wciska na siłe wiare? W Polsce mamy wolność wyznania o ile mi wiadomo. Ja nie obnosze się z tym, że jestem wierzący, ale kurwa ateiści tacy jak Ty muszą każdemu na każdym kroku wmawiać, że Bóg nie istnieje, a pytając się dlaczego tak sądzisz masz tylko jeden argument, że księża to pedofile i Bóg nie istnieje i huj. Takie z wami gadanie. Kurwa na huj się tak z tym obnosić, tylko ludzi to wkurwia i skłuca. Miałem szefa ateiste gdy pracowałem w Szwecji i jakoś sie kurwa tak z tym nie obnosił, jebało go to w co wierze. Gdy się go spytałem w co wierzy to powiedział mi, że w pieniądze. Sami sobie to skomentujcie.
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2012-09-04, 17:50
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
N................J 2012-09-04, 17:53 5
szereg0wy napisał/a:

@konradssc
To spierdalaj do Watykanu.



A oto jeden z tych mądrych i naukowych argumentów antyteisty
Zgłoś
Avatar
pawel5197 2012-09-04, 17:55 3
@szeregowy. nie powinienies miec wgle takiego nicku bo w okopach nie ma ateistów to po pierwsze, a po drugie jak narazie to ta banda ,,katoli'' może Ci jeszcze najebać. Polska to kraj katolicki i mam nadzieje, że takich jak Ty będzie sie tu tępić bo zbyt piękną mamy historie.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-09-04, 17:55 2
konradssc napisał/a:

Kurwa ateiści pierdolą, że nikomu nie narzucają swoich poglądów... Aha, czyli to pierdolenie wyżej na papieża to nie zniesławienie, pierdolenie, że religia to idotyzm to też nie jest obrażenie uczuć inncyh... Kurwa jacy wy jesteście zajebiści i moralni w swoim zachowaniu... Jakoś nie widze atakowania ateistów w Internecie w takim stopniu jak atakowany jest Kościół... Kurwa wierz w co chcesz, ale na huj mam oglądać na każdym kroku w Internecie pierdolenie, że religia jest złem. No tak ateiści też mają moralność... Ciężko jest sie przyznać, że ateiści nie mają żadnych hamulców poza świeckim prawem... Zawsze byli ludzie niewierzący, ale nigdy nie obnosili się z tym tak jak teraz... Pierdolone łebki nie pamiętają czym był Jan Paweł II dla Polaków za życia... Ludzie niewierzący mieli szacunek do tego człowieka... Internauci nie mają szacunku do niczego taka jest prawda... Kurwa tylu naukowców wierzy w Boga, a pierdolone gimbusy, którzy nie mają szacunku do wiary własnych rodziców uważają sie za mądrzejszych od nich... Kurwa ogarnijcie się bo sracie na swoich, a jeśli wam się nie podoba to możecie wyjechać na Czechy nikt wam nie broni... Szkoda ludzi którzy oddawali życie za ten kraj.


Chujowy troll
Zgłoś
Avatar
pawel5197 2012-09-04, 17:56 4
@ a Ty hujowy Polak
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-09-04, 17:59 4
Ateiści, w takim wypadku pokażcie mi gdziekolwiek statystyki w których księża w większości są pedofilami. Dziekuję.
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2012-09-04, 18:05
pawel5197 napisał/a:

@szeregowy. nie powinienies miec wgle takiego nicku bo w okopach nie ma ateistów to po pierwsze, a po drugie jak narazie to ta banda ,,katoli'' może Ci jeszcze najebać. Polska to kraj katolicki i mam nadzieje, że takich jak Ty będzie sie tu tępić bo zbyt piękną mamy historie.



Tak, nie ma. Od kiedy? Jak się nie chodzi do kościółka to się w przekonaniu katoli katolikiem nie jest, a od zawsze się i we wojsku ktoś taki trafiał.
Zapraszam. Najebać to możesz się razem z kolegami z gimnazjum.

Historia piękna, lecz "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy."
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-09-04, 18:07
@konradssc
Tu chodzi o kościół jako firme, nie jako religie.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-04, 18:07 5
Rozpierdala mnie już to pierdolenie tych pseudoateistów. Gdzie u was szacunek do rodziców. Równie dobrze stańcie przed nimi i powiedzcie, że są idotami, że umrą i nic po nich nie zostanie. Kurwa gdzie szacunek dla haseł Bóg, Honor, Ojczyzna. Bóg to wiara i moralność i miłość do drugiego człowieka i szacunek. Gdzie wy kurwa w wierze widzicie problem? Ksiądz was ruchał w dupe? Kradnie wam pieniądze na siłe? Może nie podoba wam się to, że u nas w przeciwieństwie do Czech istnieje jeszcze coś takiego jak moralność? Napluj w twarz rodzicom i ojczyźnie na jedno wyjdzie. ,,W Polsce religia nie jest dodatkiem do gówna ale jest fundamentem!''
Zgłoś
Avatar
Stajgerski 2012-09-04, 18:08
Czym ona różni się od tej od krzyża smoleńskiego?
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-04, 18:09 2
A pozatym gdzie macie dowód, że Wojtyła ma to dziecko? Typowe pierdolenie i obrażanie Kościoła żeby narobić szumu...
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2012-09-04, 18:11 1
konradssc napisał/a:

Rozpierdala mnie już to pierdolenie tych pseudoateistów. Gdzie u was szacunek do rodziców. Równie dobrze stańcie przed nimi i powiedzcie, że są idotami, że umrą i nic po nich nie zostanie. Kurwa gdzie szacunek dla haseł Bóg, Honor, Ojczyzna. Bóg to wiara i moralność i miłość do drugiego człowieka i szacunek. Gdzie wy kurwa w wierze widzicie problem? Ksiądz was ruchał w dupe? Kradnie wam pieniądze na siłe? Może nie podoba wam się to, że u nas w przeciwieństwie do Czech istnieje jeszcze coś takiego jak moralność? Napluj w twarz rodzicom i ojczyźnie na jedno wyjdzie. ,,W Polsce religia nie jest dodatkiem do gówna ale jest fundamentem!''



Szacunek do rodziny mam większy, niż niejeden z was. Wierzą, w co chcą i chuj mi do tego, a oni mi nie starają się tłumaczyć, jaki to jestem smutny i żałosny, bo nie wierzę. "Bóg to moralność" - no, tutaj rozjebałeś system. Czytałeś Biblię? Stary testament? Widać, że nie.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-04, 18:21 3
Szeregowy co ty mi tu pierdolisz. 2 razy przeczytałem biblie. Widac jaki masz szacunek do przekonan rodziców. Kurwa kto ci mowi ze jestes zalosny? Jak atakujesz religie to sie dziwisz ze ktos sie broni? To tak jakbys do kogos z morda wyskoczyl a potem sie dziwisz ze ktos Ci przyjebał...

I zobacz sobie w czym zostały spisane podstawy moralności... Kurwa byłem w krajach, które mają ateistów w większości i wiem co mówie. W Szwecji zaliczanie nastolatek to sport narodowy, na Czechach to samo. Kurwa taka moralność...
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2012-09-04, 18:22
konradssc napisał/a:

Szeregowy co ty mi tu pierdolisz. 2 razy przeczytałem biblie. Widac jaki masz szacunek do przekonan rodziców. Kurwa kto ci mowi ze jestes zalosny? Jak atakujesz religie to sie dziwisz ze ktos sie broni? To tak jakbys do kogos z morda wyskoczyl a potem sie dziwisz ze ktos Ci przyjebał...



Ale biblia z obrazkami, którą dostałeś na komunię to tylko marne wycinki...
Nie muszę szanować tego, co myślą, żeby szanować ich samych. To tak, jakby Ci się nie podobała tapicerka w ukochanym aucie.
Nie dziwię się, wkurwia mnie jedynie sposób, w jaki to robią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie