18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
uookie 2012-09-04, 12:53 4
Jak z Wojtyłą było na prawdę to nie wiem, ale jak wynika z ostatnich orędzi maryjnych, Kościołem w Watykanie rządzi szatan, który tylko udaje, że przemawia w imieniu Jahwe. Pielęgnujmy pana w naszych sercach, a nie na ołtarzach fałszywych proroków.
Zgłoś
Avatar
PingwinPorywacz 2012-09-04, 13:27 27
@up Cipe se pielęgnuj
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-04, 13:30 1
PingwinPorywacz napisał/a:

@up Cipe se pielęgnuj

Zgłoś
Avatar
rastaban 2012-09-04, 13:38 1
Lublin przeprasza za te wariatkę. Często na deptaku u nas stoi...
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2012-09-04, 13:47
I to są argumenty? Papież też człowiek.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-09-04, 14:56 4
Każdy człowiek powinien w coś wierzyć, człowiek bez wiary to tylko nędzne życie, co innego to składanie kultu, moje zdanie na ten temat: RÓBTA CO CHCETA.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-04, 15:01 10
@up Wierze w komputer i w jego Moc.
Zgłoś
Avatar
shavoth 2012-09-04, 15:13 7
A ja w piwo.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-09-04, 15:53 87
@Qui Pro Quo
Kurwa, dlaczego niektórym ludziom tak ciężko pojąć, że można w nic nie wierzyć i być szczęśliwym. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że ludzie nie wierzący w mikołaja, albo wróżki mają przejebane nędzne życie, przepełnione bólem. Czy naprawdę dla was ten cały świat jest tak bardzo pusty, chujowy i bezsensowny, że na siłę musicie wciskać w niego jakieś czary?

"Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki"
Douglas Adams
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-04, 16:48 8
jestem ateistą, jestem szczęśliwy święta obchodzę jako tradycje a nie jako święto czy to takie złe?
Zgłoś
Avatar
A................n 2012-09-04, 17:01 4
@rockface123, nic w tym złego nie ma. Większość naszych polskich obrzędów ma bardzo niewiele wspólnego z radowaniem się narodzinami chrystusa, więc pielęgnujesz zwyczajnie tradycję. Mam podobnie.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-09-04, 17:04
Areen napisał/a:

Większość naszych polskich obrzędów ma bardzo niewiele wspólnego z radowaniem się narodzinami chrystusa.



No jak by nie patrzeć to tylko jeden jest z tym związany...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-04, 17:11
Wierzę w to, że pewnego dnia nauka stanie się oficjalnie i realnie ważniejsza od zabobonów, a ludzie religijni tuż po przyznaniu się do swoich szalonych przekonań powiedzą coś w rodzaju "ale wiesz, to moja sprawa, nie zamierzam tym nikomu zaszkodzić, nie będę się z tym narzucał", zamiast stosować agresywne nawracanie. Wierzę w to bardzo mocno.
Warunek spełniony - bujajcie się, panowie KażdyMusiWCośWierzyć.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-09-04, 17:40 24
Kurwa ateiści pierdolą, że nikomu nie narzucają swoich poglądów... Aha, czyli to pierdolenie wyżej na papieża to nie zniesławienie, pierdolenie, że religia to idotyzm to też nie jest obrażenie uczuć inncyh... Kurwa jacy wy jesteście zajebiści i moralni w swoim zachowaniu... Jakoś nie widze atakowania ateistów w Internecie w takim stopniu jak atakowany jest Kościół... Kurwa wierz w co chcesz, ale na huj mam oglądać na każdym kroku w Internecie pierdolenie, że religia jest złem. No tak ateiści też mają moralność... Ciężko jest sie przyznać, że ateiści nie mają żadnych hamulców poza świeckim prawem... Zawsze byli ludzie niewierzący, ale nigdy nie obnosili się z tym tak jak teraz... Pierdolone łebki nie pamiętają czym był Jan Paweł II dla Polaków za życia... Ludzie niewierzący mieli szacunek do tego człowieka... Internauci nie mają szacunku do niczego taka jest prawda... Kurwa tylu naukowców wierzy w Boga, a pierdolone gimbusy, którzy nie mają szacunku do wiary własnych rodziców uważają sie za mądrzejszych od nich... Kurwa ogarnijcie się bo sracie na swoich, a jeśli wam się nie podoba to możecie wyjechać na Czechy nikt wam nie broni... Szkoda ludzi którzy oddawali życie za ten kraj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie