18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Tolerancja
dedmaker • 2014-03-12, 13:53
-Tylko jak przyjdziesz na impreze to nie śmiej się z Anki, przeszła operację zmiany płci i bardzo to przeżywa.
-Spokojnie, przecież jestem tolerancyjny dla pedałów i odmieńców.

Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-12, 13:54 13
Niedługo w szkołach dla dzieciaków zamiast '' Jak Wojtek został strażakiem'' Będzie '' Jak Ania została Andrzejem''. Chuj kurwa ! Lewactwo robactwo
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-03-12, 14:08 4
ja nic nie mam do ludzi skoro tak natura chciała ... wszystko ma wady w systemie i czasami sie rodzi ktoś kto woli facetów albo kobiety ktoś kto woli sie masturbować patrząc na ognisko albo jebać małe dzieci

każdy jest inny uszanujmy to i nie wpierdalajmy sie w ich życie i ich ciało niech sobie robia co chca przecie jesteśmy niby "Wolni"
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-03-12, 14:17 11
@up

p.s piwo za tagi
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-12, 14:19 12
lajtek12 - nie pojebały Ci się czasem strony ?
Zgłoś
Avatar
dedmaker 2014-03-12, 14:20 12
lajtek12 napisał/a:

ja nic nie mam do ludzi skoro tak natura chciała ... wszystko ma wady w systemie i czasami sie rodzi ktoś kto woli facetów albo kobiety ktoś kto woli sie masturbować patrząc na ognisko albo jebać małe dzieci

każdy jest inny uszanujmy to i nie wpierdalajmy sie w ich życie i ich ciało niech sobie robia co chca przecie jesteśmy niby "Wolni"


Opowiedz nam o swojej przygodzie w harcerstwie
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-03-12, 15:11 1
lajtek12 napisał/a:

każdy jest inny uszanujmy to i nie wpierdalajmy sie w ich życie i ich ciało niech sobie robia co chca



lajtek12,
Cytat:

ja nic nie mam do ludzi skoro tak natura chciała ...



Nietrafiony komentarz. Tu jest typowy temat w którym trzeba się wyżywać, popisywać ciasnotą umysłową i pisać "pedał, lewactwo, odmieniec etc" dając upust swoim fantazjom, równocześnie wypierając się swoich ułomności
Zgłoś
Avatar
Arles. 2014-03-12, 16:35 2
Kuriki napisał/a:



lajtek12,

Nietrafiony komentarz. Tu jest typowy temat w którym trzeba się wyżywać, popisywać ciasnotą umysłową i pisać "pedał, lewactwo, odmieniec etc" dając upust swoim fantazjom, równocześnie wypierając się swoich ułomności


Ułomni są ci, którzy idą za euro-propagadną każdego zboczenia. Ale nie najgorsze są teraz pedały, ale lemingi które łykają każda idee rządu i unii jak ulicznica spermę.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2014-03-13, 11:20
Nieźle wyszedłem na tym zdjęciu. Coś wygrałem ?
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-13, 11:24 3
Kuriki napisał/a:

Nietrafiony komentarz. Tu jest typowy temat w którym trzeba się wyżywać, popisywać ciasnotą umysłową i pisać "pedał, lewactwo, odmieniec etc" dając upust swoim fantazjom, równocześnie wypierając się swoich ułomności


Jak nie jesteś pedałem albo nie popierasz pedałów macających się na ulicy to jesteś ciasnotą umysłową? ciasnotą jest właśnie tolerowanie wszystkich dewiacji, bo "postęp" i łykanie tego jak debil. Idź wpierdalać gówno swojego partnera gdzie indziej. I nie wypieraj się swojej ułomności, wiemy że lubisz jak twój partner sra Ci na ryj, cioto czujesz się tak bardzo postępowy, gdy na twoją twarz i klatę leci tona kału z rozepchanego odbytu twojego chłopaka Tomka i jego ojca Stefana
Zgłoś
Avatar
pharaun02 2014-03-13, 13:53
Muszę przyznać, że posiadasz ciekawe grono znajomych.
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-03-13, 13:59 2
Żadna Anka, a Krzysztof Bęgowski!
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-03-13, 14:40 3
Zgłoś
Avatar
Nóż 2014-03-14, 7:47
@wiesiors4

tak głośno protestujesz przeciwko pedałom to pewnie ssiesz pałę księdzu. I NIE WYPIERAJ SIĘ (czyt. zignoruję twoje argumenty bo tak), bo sam dobrze wiesz, że trzeciej opcji nie ma.
Zgłoś