18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Moby_Dick 2012-11-22, 19:12 2
Some say: still looks better than Elizabeth II .
Zgłoś
Avatar
grzybek507 2012-11-22, 19:29 1
Jego koszula jest warta więcej od tego auta..
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-22, 19:49
TG zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-11-22, 19:50 62
pierdolenie, Polonez to zajebiste auto. Jak idiota ma jeździć skoro ma rozjebane kable przy akumulatorze?

W tym aucie nie ma co się zjebać. Jedyne co pieprzyło mi się w polonezach to termostat, lewy klosz kierunkowskazu (jak to możliwe, że w obu poldasach to gówno wypadało) nie liczyć klocków hamulcowych, nawet idiota studen potrafi to sam naprawić (no dobra może nie jestem idotą). Starym poldasem służbowym to ponad rok jeździłem, jak na złom jechał okazało się, że w silniku zamiast oleju jest smoła, ale silnik bezawaryjnie napieprzał...

Design, mnie osobiście się podoba takie kanciaste coś, ale szerszy mógłby być. Mankamentem jest gnicie blachy, co prawda rozjebałem na nim seicento (posypał się jak kawałek plastiku) a po wjechaniu z podporządkowanej pod naczepe (zima była, ABSu to nie ma) miałem pogięte tylko prawe nadkole i rozwaloną lampe, spokojnie nim na chate dojechałem. Wole Poldasa od każdego auta z kurtynami poduszkami, powietrznymi i kij wie czym.
Lubie ten program ale gadanie, że poldas to shit troche mnie obraża
Zgłoś
Avatar
headowsky93 2012-11-22, 19:53
Szkoda tylko ze do programu wzięli najbardziej uboga wersje poldka robiona w czasie "kryzysu". Sąsiadera ma ten wspaniały moim zdaniem bolid pyrlu w wercji caro i nie ma leprzego auta! To trzeba kochać
Zgłoś
Avatar
Koziol87 2012-11-22, 20:23 6
Clarkson od zawsze był uprzedzony do polskiej motoryzacji. Zbieram magazyn TOP GEAR oddawna i w jednym z felietonów napisał że zamiast produkować auta powinniśmy robić to co najlepiej umiemy (wódke). Wogóle lubi sie z nas smiać...
Zgłoś
Avatar
Skowoo 2012-11-22, 20:35 7
Nie ma piwa za profanację legendy.
Zgłoś
Avatar
jezus90 2012-11-22, 20:39
Wie ktoś jaki to odcinek?
Zgłoś
Avatar
prozac27 2012-11-22, 20:39
Ważne że ma tylny napęd Można polatać bokiem
Mam takie pytanko ten utworek na końcu to jaką ma nazwę i z czego to jest? Nie raz w TG się ten motyw pojawia a ja nigdy nie mogłem wyczuć z czego to znam!
Zgłoś
Avatar
seba1415 2012-11-22, 20:41 3
nie dam chujkowi piwa! Niech nie pierdzieli tak bezstronniczo na poldka! To było auto dla ludzi, części miały być tanie, auto tanie, miało jeździć i hamować, czego on oczekiwał od takiego auta. Lubie gościa ale czasami jego testy można o kant dupy rozbić... Facet czasami wręcz szydzi z czegoś o czym nie powinno się tego robić, ale hi hi ho ho angielski o przepraszam brytyjski humorek jest dla mnie tak słaby jak ich opór przeciwko arabom.
Zgłoś
Avatar
JarekBestia 2012-11-22, 20:57 3
Mam sie jarac zjebanym samochodem tylko dlatego, ze był z polski? Ogarnijta sie. Fakt zazdoscilem tym z polonezów jak gniezdzilem sie z tylu malucha. To bylo zjebane auto.
Zgłoś
Avatar
@ndrew 2012-11-22, 21:14 4
@JarekBestia

Widać od razu że nie masz prawka albo kompletnie nie masz pojęcia o tych samochodach. Tak jak ktoś wcześniej napisał maluch i polonez były samochodami dla ludu. Sam jeździłem maluchem i zdarzyło się, że zimą pożyczałem kolegom bo ich nowsze samochody nie odpalały na mrozie.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-22, 21:15 3
Haha co za baran z tego Clarksona. On się zna na autach jak ta babka co ma swój program o sprzątaniu.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-22, 21:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie