18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
Lukigm 2024-01-24, 21:04
nowynick napisał/a:

Grunt, że te barany od funduszy unijnych dały się na tą "zmianę" nabrać



motylekwbrzuchu napisał/a:

Trochę przesadziłeś z taką chamską metodą połowu ryb. Ale, na sadolowe gupiki może w sam raz.
edit: antypolski lewak pinki wziął to na serio



Gdzie ty się w szafie chowasz? Że takie głupoty Piszesz.
Zgłoś
Avatar
Infiniti09 2024-01-24, 21:11 1
napad zjebów z pisu, konfederacji, różnego szurstwa, kryptogejów, nazioli i głupoli pospolitych za 3...2...1....
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-01-24, 22:12
Jprdl przecież to kawałek kartki, przecież on tam macha innymi kartkami i rękawem dawno by to rozspyal gdyby to był proszek
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-01-24, 22:12
Kurde ale göwno burza

Ten umlaut wiadomo dla kogo. Liczę że jutro posłowie z prawicy dadzą radę!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-24, 22:15
Lukigm napisał/a:

Gdzie ty się w szafie chowasz? Że takie głupoty Piszesz.



Przecież to był troll, a skretyniałe antypolskie geje, wzięły ten chamski pastisz lewackiego spierdolenia umysłowego na serio i postawiły piwko

Infiniti09 napisał/a:

napad zjebów z pisu, konfederacji, różnego szurstwa, kryptogejów, nazioli i głupoli pospolitych za 3...2...1....



Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-01-24, 22:34 1
Czyżby ten redaktorzyna miał tego samego dilera co podpułkownik od Kultury i Dziedzictwa Narodowego??
Zgłoś
Avatar
jarler 2024-01-24, 22:42 2
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale dojebać się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Policjant kłamał na wizji, że nikt nie jest poszkodowany.. Oh w8


Potencjalny zwyciężca Ironmana. Nie podali tylko czy 6 dni płynął wzdłuż czy w poprzek Buga. Aż strach pomyśleć gdzie by dopłynął, gdyby jadł i pił


TVN manipuluje podobnie jak TVP z tą różnicą, że w TVP było to bardziej prymitywne
Zgłoś
Avatar
Kartonik 2024-01-24, 23:37
bleblebator1 napisał/a:

Są materiały filmowe jak nielegałowie w wieku 20 lat wysiadają z pontonów, a redaktorzyna wmawia że to dzieci. Moderacja upierdliwie usuwa link, bo pochodzi z daily motion.



I dlatego pisdzielec to pisdzielec brak argumentu i zmiana tematu w tym przypadku ponton z murzynami

Zgłoś
Avatar
maniu1962 2024-01-24, 23:46
Była afera i dilerze gwiazd.....do dzisiaj nie wyszło kogo zaopatrywał mimo że odszyfrowali ego notatnik.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-01-24, 23:55
No ten co płynął rzeką 6 dni to chyba pochodzi od tych ludzi co w dinozaury rzucali kamieniami i łączyli się w 'bulu'.
Zgłoś
Avatar
tachicom666 2024-01-25, 0:17
Siriuz napisał/a:

Kurwy teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną kurwę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Oj weź się nie zesraj i w dupę sobie wsadź całą tą politykę żeby nie brudzić nam tu
Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-01-25, 0:46
To które te media w końcu są wolne?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-25, 3:23
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co ty pierdolisz? Nawet nie jesteś Polakiem. Skończ pajacować, bo takie gówna nie przechodziły nawet na początku tej ruskiej szopki. Bronisz tylko żydków, lewaków i banderowskich świń, pisząc przy tym w sposób, jakby sufit spierdolił ci się na łeb. To nawet ruSSki darek nauczył się polskiego. Jeszcze jakieś skurwiałe ruskie hieroglify w profilu


Aha, to na Sadolu Polakiem jest tylko ten, który ma poglądy 100% zgodne ze stadem. Kto myśli samodzielnie i ma swoje zdanie staje się automatycznie lewakiem, banderowcem, ruskiem, pedałem albo innym dziwadłem. Taka sekciarska mentalność.
Na szczęście mam to w dupie.

zeroxdeys napisał/a:

Dobrze wiedzieć jakie tu macie poglądy. Większość to pewnie w zestawie reprezentanci wykształcenia podstawowego, smutni Polacy z smutnej warstwy społecznej, ze światopoglądem sięgającym sąsiedniego podwórka i ławeczki przy monopolowym.


Witamy na Sadolu, przystani dla społecznych wyrzutków, sfrustrowanych pseudofilozofów i niedoszłych samców alfa! Dla nich ten portal to cały sens życia, innego nie mają. Teraz sobie wyobraź, jakie to chujowe musi być życie.
Zgłoś
Avatar
KrystianGym 2024-01-25, 7:12
Siriuz napisał/a:

Kurwy teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną kurwę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Mariusz jakim cudem miałeś internet w pace ?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-25, 7:24
TwójCzarnyPan napisał/a:

Aha, to na Sadolu Polakiem jest tylko ten, który ma poglądy 100% zgodne ze stadem. Kto myśli samodzielnie i ma swoje zdanie staje się automatycznie lewakiem, banderowcem, ruskiem, pedałem albo innym dziwadłem. Taka sekciarska mentalność.
Na szczęście mam to w dupie.
Witamy na Sadolu, przystani dla społecznych wyrzutków, sfrustrowanych pseudofilozofów i niedoszłych samców alfa! Dla nich ten portal to cały sens życia, innego nie mają. Teraz sobie wyobraź, jakie to chujowe musi być życie.



Rozumiem, że ciebie na tym zacofanym portalu trzyma dział "Fekalia" i wrzutki wypadających skarpet.
Co za matoł
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie