18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Twierdzenie Sasiaka
PixLord • 2014-01-23, 9:40
Mój pierwszy temat, więc ładnie proszę o odpie*dolenie się.

Na jednej uczelni w Gdyni, moim pięknym mieście, jeden ze studentów przeszedł do legendy wśród wykładowców i studentów. Mowa o panu Sasiaku (jego nazwisko w rzeczywistości brzmi inaczej, ale żeby się nie przyjebał, że go ośmieszam czy coś, chociaż sam uważam, że jest zajebisty). Generalnie podobnych historii z "mamtowdupizmem" Sasiaka w roli głównej jest od zajebania, ale ta mi najbardziej zapadła w pamięć:
Ćwiczenia z matmy. Wszyscy w pierwszych ławkach, gdyż zajęcia były z jedną z bardziej wymagających babek. Sasiak, jak na porządnego studenta przystało, pierdolnął się w kimę na ławkach z tyłu sali, zaznaczając swą obecność wystającymi z ławki nogami. Wykładowczyni już i tak miała w niego wyjebane ale jak zaczał jej przeszkadzać donośnym chrapaniem to się nieco wkurwiła (o co nie jest trudno). Ciężko westchnęła, rozłożyła tablice i zaczęła pisać jakieś zajebiste równianie (jakiś wielomian, czy inne chu*stwo, nie wiem, nie znam się). Zajebała tym całą tablicę, zostawiając mu mały kwadracik wielkości 10/10 cm wolnej przestrzeni na wynik i mówi do reszty "budzić mi go". No to dwóch kumpli wstało, podchodzi do Sasiaka sączącego bąble z nosa i próbuje go przywrócić do życia. Ten, gdy się obudził chciał się pierw napierdalać, że go ktoś budzi, po czym jak mu powiedziano o co chodzi stwierdził, żeby pani spierdalała. Ale kumple go nakłonili, żeby polazł. No dobra, to wstał, podchodzi do tablicy, patrzy zaspanymi, krowymi oczami na tablice po czym na babkę i się pyta
"co mam z tym zrobić"?
"Wynik proszę podać"
nie minęło parę sekund....
"Siedem"
I poszedł dalej spać. Babeczka nie zdążyła mu wytłumaczyć, że to nie siedem, ale i tak miał ją w dupie. Od tamtej pory wśród wykładowców krąży ta tajemnicza "odpowiedź na wszystko" i wywołuje kupę śmiechu.

Nie było bo szukałem, jak chu*owo szukałem to mam to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
Muscasa 2014-01-23, 9:44
PixLord napisał/a:

Mój pierwszy temat, więc ładnie proszę o odpie*dolenie się.

Nie było bo szukałem, jak chu*owo szukałem to mam to gdzieś.



hokus pokus, czary mary, za cenzure są suchary
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-01-23, 9:50 5
PixLord napisał/a:

Mój pierwszy temat


Koło chuja nam to lata

PixLord napisał/a:

więc ładnie proszę o odpie*dolenie się


Cenzurowanie słów gwiazdkami to pedalstwo

Cała ta historyjka o Sasiaku dowodzi, że na studia każdy, nawet największy głąb może iść. Studia powinny być płatne i z egzaminem wstępnym, żeby odsiać to całe bezmózgie barachło
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-23, 12:11 2
Gdynia to dziura w ziemi, tam nawet kebaba nie idzie zamówić na telefon. Kiedyś zmarnowałem 30 zł na internet szukając jakiejś kebabowni. Zmarnowałem kase bo pakeit mi się skończył na internet. A jak już zamówiłem to z pizzeri, przy czym był jednym z gorszych jakie w życiu jadłem. Pozatym niewiąże z tym miejscem żadnych przyjemnych wspomnień. Co do tego nędznego tekstu, to wstyd było by mi opowiadać że mam tak mizerny poziom w szkole, i że ja sam ucząc się de facto matematyki nie jestem nawet w stanie określić o czym mówię. Wielomian, chyba z gimanzjum czy wczesnym liceum ci się pojebało. Takich matołów którzy trwonią tylko pieniądze na szkołe powinni wypierdalać na zbity ryj bez możliwości powrotu. Po co chodzić do szkoły jak się nie ma ochoty. Paranoja w tym kraju, a wtedy dochodzi do sytuacji że każdy ma wyższe i nie wiadomo co to właściwie znaczy bo żadnym stopniu nie determinuje to wiedzy czy chociażby inteligencji czy innej porządanej cechy.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2014-01-23, 15:43
up kurwa kebeb na telefon wyznacznikiem miasta, ty cymbale jebany, gdynia to najlepsze miasto w jakim miałem przyjemność mieszkać, być może dlatego, że spierdalają stąd telefoniczni kebabożercy, a może dlatego, że w huj się tu dzieje, jest stosunkowo tanio (w porównaniu z gdańskiem w huuuj tanio) i jest w miarę przyjaźnie (psy nocą zatrzymują KAŻDEGO młodego ale traktują ludzi z szacunkiem i wyrozumieniem) Także goń do istambułu młocie. (się wyżył )
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-23, 20:51
Jeśli myślisz że zrobiłeś na mnie wrażenie tymi swoimi wypocinami, to jesteś w błędzie. Poza tym co cie to boli co ja czuje w stosunku do jakiegoś miasta. Mam prawo powiedzieć co mi się jawnie podoba. Rzecz jasna znajdzie się jakiś nieokrzesany neandertalczyk jako naczelny reprezentant tamtejszej społeczności który tylko potwierdzi opinie, no i się znalazł. Ciekawi mnie jeszcze czy udało ci się zdać chociażby maturę z polskiego która opiera się w dużej mierze na czytaniu ze zrozumieniem, podkreślam. Czyli rozumiem że skoro każdego zatrzymują to tylko dlatego że jest to jakoś uzasadnione? U mnie nie zatrzymują każdego młodego bo tak im się podoba bo większość to porządni ludzi, ty zaś twierdzisz że w Gdyni są same małpy z lasu które na bank coś przeskrobały. Tak spierdalają kebabowcy że jedyny jaki był blisko centrum (epicentrum, jeśli dziura to po wybuchu) był turas, więc spoko spierdalają że hej. Każdy z Gdańska potwierdzi teze o Gdyni. Przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem wcześniej może zrozumiesz wkońcu nim pogrążysz to nieszczęsne miasto całkowicie.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-01-23, 22:00 1
a potem sie dziwią, że robota za 5,5/h
"ależ panie ja mam MAGISTRA!!!"
-a chuj mnie to bierz mietłe i zapierdalaj, a jak nie to won za drzwi
Zgłoś