18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Dragoon44 2014-10-25, 3:43 2
Ma wyjebane, bo chce ciągnąć hajs z budżetówki

Takich to powinno się wieszać za jaja!! - Może przesadziłem ?? to kurwa sprawdźcie jak ten ciągnik Tusk zaczynał kariere "jak tu w szybki sposób najebać się hajsem"... kurwa w Szansie na sukces i śpiewanie do domowego kotleta - tak właśnie wygląda Cebulandia... Nie chcesz jebać na produkcji, nie masz znajomych, aby Ci załatwili prace w biurze, to zapierdalasz do polityki lub do rady miasta, właśnie nie po to, aby coś zmienić (na lepsze), tylko, żeby teraz najebać się niezłym hajsem, siedząc na śmierdzącym z bąków stołkiem i mieć w przyszłości niezłą emeryturę. Taki chuja warty ten kraj, jak i system.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-10-25, 3:55 7
Dragoon44 napisał/a:

Ma wyjebane, bo chce ciągnąć hajs z budżetówki



przecież to jest żart
Zgłoś
Avatar
TB303 2014-10-25, 4:18 95
@Dragoon44
Ty serio wziąłeś to na poważnie?
Zgłoś
Avatar
wdprzemek 2014-10-25, 5:28
plan zajebisty wyjebany nie ma co
Zgłoś
Avatar
Sejons 2014-10-25, 8:16
Miej wyjebane a będzie ci dane
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-10-25, 13:28 2
@Dragoon44

Czyli cały świat jest jedną wielką "cebulandią", KURWA! Każdy człowiek mający mózg wykorzystuje natrafiającą się mu okazję i NIE ma w tym nic złego bo kurwa każdy człowiek tak robi bo kurwa jebana mać mamy to wkodowane w DNA, jesteśmy ssakami, pies który zobaczy na polu zdechłą sarnę też ukąsi rąbek jej ciała bo KURWA MA TO WKODOWANE W DNA, (*no chyba że ową sarnę zabił właściciel psa) WIĘC czemu do kurwy nędzy mam nie korzystać z okazji? Tym swoim "cebulactwem" udowadniacie jedynie swoją nieudolność umysłową.

PS. nie wyjeżdżać mi z tym, że człowiek to nie zwierze, KURWA CZŁOWIEK TO SSAK, więc jest zwierzęciem i chuj mnie obchodzi każda teoria pseudonaukowo religijna, która stwierdza że człowiek nie jest zwierzęciem.
Zgłoś
Avatar
Sist 2014-10-25, 14:15
OHMP napisał/a:

bo kurwa jebana mać mamy to wkodowane w DNA

OHMP napisał/a:

KURWA MA TO WKODOWANE W DNA

OHMP napisał/a:

udowadniacie jedynie swoją nieudolność umysłową.


Oj dobrze, że nasi przodkowie, wynalazcy, myśliciele, odkrywcy, itp. tak nie myśleli i udowadniali swoją nieudolność umysłową, bo inaczej swoje wypociny mógłbyś gównem na ścianie swojej jaskini nabazgrać... w formie patyko-ludzika ruchającego tą nieszczęsną sarnę.
OHMP napisał/a:

teoria pseudonaukowo religijna, która stwierdza że człowiek nie jest zwierzęciem.


Wiesz co jeszcze ma atomy? Ziemniak... czyli wszyscy jesteśmy ziemniakami!

PS. Twoje KURWA MA TO WKODOWANE W DNA (caps CI się zaciął?) jest bardzo podobne do tekstów typu: "W tej bardzo starej książce jest tak napisane, więc tak musi być"

PS2. Jesteś żałosną istotą, jeśli Twoim celem życiowym jest żreć, srać, ruchać i umrzeć.
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-10-25, 15:03 1
@Sist

Tak, jestem istotą która żre sra rucha a na końcu umiera, a w międzyczasie korzysta z życia, i jest mi z tym dobrze.

Z tym ziemniakiem trochę popłynąłeś, człowiek jest ssakiem ponieważ posiada organy typowe dla ssaków (cycki i mleko z nich płynące ssak - stworzenie ssące mleko z cyca matki) ziemniak jest rośliną więc nie można utożsamiać się z ziemniakiem.

HOMO SAPIENS - człowiek myślący. Lecz małpa to też jest ssak myślący posiadający mózg i potrafiący go wykorzystywać do różnych zadań. Pooglądaj sobie dokumenty BBC z głosem Krystyny Czubówny, są tam pokazane małpy które opanowały dany język i potrafią się za pomocą tego języka komunikować z innym gatunkiem z grupy ssaków, z człowiekiem.

Człowiek to taka małpa, która zaczęła się uczyć, studiować. Niczym, oprócz ciała i lepszego umysłu, się od ssaków nie różnimy, się rodzimy po to by jeść srać dojrzewać ruchać wychować syna/córkę a na końcu umrzeć.
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2014-10-25, 16:19
Czy startuje on może z list KNP? Zagłosował bym na niego.
Zgłoś
Avatar
Nerd 2014-10-25, 19:43
@Sist wierzysz, że odkrywcy, naukowcy czy inne inżyniery robili coś dla ludzkości? Oni zaspokajali swoje potrzeby, zwykle materialne, ale również chęć bycia sławnym, a w dużej mierze zwykłą(w sumie niezwykłą) ciekawość.
Zgłoś
Avatar
Dragoon44 2014-10-25, 22:24
TB303 napisał/a:

@Dragoon44
Ty serio wziąłeś to na poważnie?



Zgadnij Sherlock'u

Serio, jesteś tak jebnięty, czy Ty tylko tak piszesz, żeby dostać te piwa od gimbazy z Kwejka ??
Zgłoś
Avatar
cwejter 2014-10-25, 22:27 10
^ Haha, zamiast się przyznać, że się niepotrzebnie nastrugał jak ksiądz na małolaty, to jeszcze próbuje kozaczyć hahahaha żałosne
Zgłoś
Avatar
TB303 2014-10-26, 1:50
Dragoon44 napisał/a:



Zgadnij Sherlock'u

Serio, jesteś tak jebnięty, czy Ty tylko tak piszesz, żeby dostać te piwa od gimbazy z Kwejka ??


Na cholere sie plujesz do mnie?! Kulturalnie zadałem pytanie retoryczne, i sie jeszcze rzucasz jakbym ci matkę zgwałcił zjebie pierdolony(nie lubie, jak sie mnie bez powodu obraża). Następnym razem traktuj pewne wypowiedzi/komentarze z przymróżeniem oka, a nie łapiesz spinę bez powodu(ot - z dupy!)... Do Chuja!
PS. W sumie twój podpis idealnie podsumowywuje twój poziom intelektualny(o ile owy posiadasz)
Zgłoś