18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
Maras0803 Wczoraj 20:00 1
TwójCzarnyPan napisał/a:


O, dokładnie tak mówią wielcy patrioci wyklęci w całym polskim internecie. Każdy kocha Ojczyznę (zawsze przez wielkie O), ale nie taką, jaka jest, więc za polityków ginąć nie będą. Odpowiedz jasno: Jak ci Tusk każe walczyć, to będziesz walczyć?
Wiem dobrze, że nie. I ty też wiesz. Będziesz pierdolić, że to nie twoja wojna i szkoda twojej polskiej krwi żeby przelewać ją za zdrajców, prawda?
Więc lepiej milcz.



Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy nami? Ty wiesz, co dzieci pierdolą w Internecie, a ja wiem, co ludzie mówią poza siecią. Nie moja wina, że jesteś zakompleksionym szczurem, który w swojej piwnicy myśli, że jest kimś. Błąd, jesteś mięsem w worku i chuja dla innych znaczysz.

Szkoda krwi, żeby przelewać za zdrajców, za polityków ginąć nie będą? Ty dalej tłumoku nie rozumiesz, o czym mowa. Wyjebane mam na całą politykę czy jeden złodziej, czy drugi jest przy korycie, to jedna banda kurew śmiejąca się z idiotów, którzy bronią tych czy tamtych. W momencie, gdy wróg przekracza granicę mojego kraju, przestaje istnieć tfusk, kaczor czy inny odmieniec. Nie bronisz decyzji rządu, tylko swojej Ojczyzny, wolności i rodziny, czyli tego, co nasi przodkowie bronili przez tyle lat. Na szczęście prawdziwi Polacy mają we krwi walkę o swoje, a pizdy twojego pokroju zostaną rzucone na mięso armatnie.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Wczoraj 20:11 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Od kiedy Indie i Afryka są w Unii Europejskiej? Jedną z głównych przyczyn Brexitu była niechęć do imigrantów z nowych krajów Unii, głównie z Polski. Bo brytyjskim frustratom (głównie emerytom, chuj wie czemu) nie podobał się wolny przepływ ludzi wewnątrz Unii. Twierdzili, że przez to nie da się kontrolować granic i napływu imigrantów. Ale wyszli z Unii i dalej nie kontrolują, teraz mają taki najazd kolorowych, jak nigdy wcześniej.
O, dokładnie tak mówią wielcy patrioci wyklęci w całym polskim internecie. Każdy kocha Ojczyznę (zawsze przez wielkie O), ale nie taką, jaka jest, więc za polityków ginąć nie będą. Odpowiedz jasno: Jak ci Tusk każe walczyć, to będziesz walczyć?
Wiem dobrze, że nie. I ty też wiesz. Będziesz pierdolić, że to nie twoja wojna i szkoda twojej polskiej krwi żeby przelewać ją za zdrajców, prawda?
Więc lepiej milcz.



Typie, ale gdzie ja napisałem, że Indie i Afryka są w UE? 😆 Może jeszcze napiszesz, że Ukrofaszyści to uczciwi ludzie 😆 Myślałem, że jesteś w podziemiach, ale teraz to jesteś kilometry niżej 😀
Zgłoś
Avatar
Dark_steam Wczoraj 20:18 1
Życzę takim polskim sebkom starcia z Usykiem. Nic mnie tak nie wkurwia, jak uleganie kacapskiej trollowni i hejt na Ukraińców. Zrozumcie to, że nikomu tak nie zależy na poróżnieniu nas jak kremlowskim ścierwom, a w części Polaków kacapsy mają fantastycznych wolontariuszy.
Zgłoś
Avatar
polithe Wczoraj 20:25
No i bardzo dobrze powinni jeszcze zgwałcić ta młoda nasi chłopcy wspaniali aż dumą bierze !
Zgłoś
Avatar
ussesus Wczoraj 20:28
W Warszawie ich pełno.
Ostanio po nocy rozrabiali i skakali u mnie na osiedlu po samochodach ale pare karków ich dorwało.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 20:29
rafal560 napisał/a:

Typie, ale gdzie ja napisałem, że Indie i Afryka są w UE? 😆 Może jeszcze napiszesz, że Ukrofaszyści to uczciwi ludzie 😆 Myślałem, że jesteś w podziemiach, ale teraz to jesteś kilometry niżej 😀


No to jakie były przyczyny Brexitu i jaki miał związek z kolorowymi imigrantami? Oświeć nas, prymitywnych idiotów, bo nie wiemy co myśleć. Masz w sobie tyle pewności siebie, że na pewno potrafisz to wyjaśnić.
Zgłoś
Avatar
koniskooooo Wczoraj 21:06 1
Jebac ukraine i Putina
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 21:26 1
koniskooooo napisał/a:

Jebac ukraine i Putina



Dokładnie sadistic.pl/t/556316
Zgłoś
Avatar
Liberetto Wczoraj 21:29 1
tu_przemek napisał/a:

Ile nienawiści do Ukraińców wśród tutejszych użytkowników. Zawsze mnie to fascynowało. Zabrali wam pracę na zmywakach, w fabrykach, socjale, kartki na jedzenie, czy śpią z waszymi konkubinami na melinach, że tyle w was złości?
Dla radzącego sobie, znającego swoją wartość, dorosłego człowieka, nie są oni jakimś przesadnym zagrożeniem czy konkurencją. Na pewno nie większym niż inni pracujący ludzie.



Konkurencja nie ale zagrozeniem to sie nie zgodze, sam bylem w sytuacji jak mojego znajomego za nic najebali bo sie nachlali a jak chcialem uspokoic sytuacje to mi zajebali od tylu z partyzanta, jechac z ta swolocza niech sie wyzyja na wojnie z ruskimi, zobaczymy ile gierojow bedzie, nie chce ujednolicac ale niestety wieksza czesc to jest zwykle barachlo i patologia co przyjechala, tak jak nasi wyjezdzali do anglii czy holandii , dlatego nadal uwazam ze odpierdalasz, jestes zwyklym wyrzutkiem z ukrainy to do wora i wór na jelcza a potem do donbasu, i tak jestem z opcji NA ukrainie, i nie bede zmienial tego bo im sie nagle po dziesiatkach lat przykro zaczelo robic, i nazywajcie mnie ruska onuca mam to w powazaniu, sam mam znajomych ukraincow ktorzy by chcieli deportacji 90% ukraincow i zakazu wjazdu dla swoich KROPKA
Zgłoś
Avatar
michu225 Wczoraj 21:38 1
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



Co ty gadasz, zapytali czy ukraińce, więc zrobili właściwy wywiad środowiskowy. Nie pal głupa tylko sobie przypomnij jak oni po paru piwach głośno pierdolą i jeszcze głośnik mieli więc wszystkie warunki wpierdolu zostały spełnione
Zgłoś
Avatar
Borasek666 Wczoraj 21:38 2
To jest ich scenariusz. Może było inaczej. Moim zdaniem za darmo się nie dostaje. Pewnie pyskowali to dostali. Chwała Polsce i Polakom.
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 Wczoraj 21:46 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...
Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...
I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...
Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.
To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.
Nie pochwalam ale rozumiem



To jedyna prawdziwa wersja.Zapewne tak było!
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici Wczoraj 21:47 1
Wypierdalać walczyć za swój kraj, a nie imprezki tylko w głowie! Ale mnie to wpienia. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
zdun Wczoraj 21:52 2
W Polsce jest niebezpiecznie, spierdalać do siebie.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 22:07
Liberetto napisał/a:

sam mam znajomych ukraincow ktorzy by chcieli deportacji 90% ukraincow i zakazu wjazdu dla swoich KROPKA


20 lat temu życzyłem tego samego polskim patusom na Wyspach, bo nazjeżdżało się tego gówna, robili chlew i psuli reputację wszystkim Polakom. Ale minęło parę lat i część wróciła do Polski, a pozostali nabrali ogłady. I teraz jest spokój.
Z ukraińskimi burakami też tak będzie, ilu by ich nie było. Problem w tym, że nasi tępi patridioci hejtują wszystkich za samo bycie Ukraińcem. To prymitywne w chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie