18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 Dzisiaj 17:51
tu_przemek napisał/a:

Ale ty masz silną psychikę



Ukurwińsko
Zgłoś
Avatar
bohun2006 Dzisiaj 17:55 1
tak na oko wiek poborowy ,więc powinien słuchać wycia katiuszy a nie jbl
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 Dzisiaj 17:58
Normalnie się wzruszyłem 🤣🤣🤣
Zgłoś
Avatar
Hendidendi Dzisiaj 18:29
Typowo ukraińskie niedojebane mordy
Zgłoś
Avatar
miliaszuk Dzisiaj 18:41
Jak widać za mało wpierdolu było, mogli lać ich aż karetka by musiała zabierać z chodnika.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 Dzisiaj 18:47 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

chciałbyś ginąć za Tuska i Kaczyńskiego?



Jakim skończonym debilem trzeba być, żeby coś takiego napisać? Ty nie masz mózgu, albo jesteś niedorozwinięty. Rządu bronisz czy swojej Ojczyzny? Debilu skończony jak nie odróżniasz tych dwóch rzeczy, to siedź cicho na piździe i się nie udzielaj.
Zgłoś
Avatar
elim Dzisiaj 19:00
Wniosek z tego taki - jeśli chcesz publicznie słuchać muzyki, nawet przez jakiś charczący głośnik jbl to tego nie rób.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 19:10
CiapaTy_dydol napisał/a:

To już nie jest grupa biednych kobiet z dziećmi, które uciekają przed wojną. Teraz ta młodzież dorasta i ma konkretnie wyjebanie na ukraine. Teraz są w Polsce i im wolno, i im się należy.


To dobrze, wyrosną na Polaków. Przydadzą się nam.

CiapaTy_dydol napisał/a:

Tak jak kiedyś było mi ich szkoda, kiedy to ruski zaatakowali i nawet sam pomogłem pewnej kobiecie z dwójką dzieci, tak teraz na nich patrzeć nie mogę.


Odgrzewasz stary tekst ruskich troli z 2022. On już wyszedł z mody, zmień płytę.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 Dzisiaj 19:13 1
Jak wojna to siedzieć. Na pizdach w domu a nie grillowanie i imprezy. Qrwy takie biedne bo wojna a oni na balecie cały czas. Siedzieć w domu i słuchać informacji czy nie czas na fron się zbierac
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol Dzisiaj 19:19
TwójCzarnyPan napisał/a:

To dobrze, wyrosną na Polaków. Przydadzą się nam.
Odgrzewasz stary tekst ruskich troli z 2022. On już wyszedł z mody, zmień płytę.



[ Dodano 2024-10-01, 19:20 ]
W dupie mam co piszą ruskie trolle. Ja Ci odpowiadam co ja mam do nich i co sam zauważyłem.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 19:22
rafal560 napisał/a:

O chuj. Polacy przyczyną brexitu. O ja pierdole! 😆 Zapomniałeś dodać, że Polacy od 50 lat ściągali do UK wszelkie nacje muslimskie, indyjskie i afrykańskie. Ah ta wredna Polonia! 😆


Od kiedy Indie i Afryka są w Unii Europejskiej? Jedną z głównych przyczyn Brexitu była niechęć do imigrantów z nowych krajów Unii, głównie z Polski. Bo brytyjskim frustratom (głównie emerytom, chuj wie czemu) nie podobał się wolny przepływ ludzi wewnątrz Unii. Twierdzili, że przez to nie da się kontrolować granic i napływu imigrantów. Ale wyszli z Unii i dalej nie kontrolują, teraz mają taki najazd kolorowych, jak nigdy wcześniej.

[ Dodano 2024-10-01, 19:32 ]
Maras0803 napisał/a:

Jakim skończonym debilem trzeba być, żeby coś takiego napisać? Ty nie masz mózgu, albo jesteś niedorozwinięty. Rządu bronisz czy swojej Ojczyzny? Debilu skończony jak nie odróżniasz tych dwóch rzeczy, to siedź cicho na piździe i się nie udzielaj.


O, dokładnie tak mówią wielcy patrioci wyklęci w całym polskim internecie. Każdy kocha Ojczyznę (zawsze przez wielkie O), ale nie taką, jaka jest, więc za polityków ginąć nie będą. Odpowiedz jasno: Jak ci Tusk każe walczyć, to będziesz walczyć?
Wiem dobrze, że nie. I ty też wiesz. Będziesz pierdolić, że to nie twoja wojna i szkoda twojej polskiej krwi żeby przelewać ją za zdrajców, prawda?
Więc lepiej milcz.
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 Dzisiaj 19:33
Before tego co was czeka na froncie co 5minut
Zgłoś
Avatar
cedrikk Dzisiaj 19:35 1
Niewychowany napisał/a:

Mam nadzieję, że dożyje czasów w których będzie założony osobny dział na sadistic „Polacy wyganiają migrantów” czy to Upków czy niesfornych brudasów.



Zamowie chyba mszę w tej intencji
Zgłoś
Avatar
Gurtas Dzisiaj 19:49
Kurwa 3 ciosy? Za mało a trzeba było kopać w pizdu aż zdechnie ukraińska kurwa! Za Wołyń jeszcze kurwy nie zapłaciły baa nawet się przyznać nie chcą. Martwy Ukrainiec to dobry Ukrainiec
Zgłoś
Avatar
Cruccu87 Dzisiaj 19:50
DOBRZE WAM KURWY UKRAINSKIE !!!! wybic co do jednego !!! wypierdalac na front
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie