18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 15:42 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Gdzie to słyszałeś? W internecie? Bo na pewno nie od samych Ukrów.
Ostatnio fora i portale takie jak ten są zalewane antyukraińskim materiałem, a komu najbardziej zależy żebyśmy się żarli z Ukrami? Myślcie, ludzie kurwa. Nie dajcie się manipulować.



Może znowu siedziałeś pod stołem, obskakiwałeś pęto i nie słyszałeś jak banderowski minister spraw zagranicznych twierdził, że akcja "Wisła" miała miejsce na UKRAIŃSKICH TERENACH (m.in Przemyśl, Lublin) To na Campusie młodych faszystów pod egidą Rudego i spółki.

Tylko pojawia się materiał z banderowcami to jesteś na posterunku szybciej niż Zełeński powie "daj daj daj"
Urwałeś się wcześniej ze zmywaka żeby wylać tu swoje zjebane żale? Co za poświęcenie dla biednych banderowców.. Pewnie nic ciepłego w pysku od wczoraj nie miałeś z tych emocji
Zgłoś
Avatar
ZbyszekZiobr0_o Dzisiaj 15:49 2
Za darmo na pewno nie dostali.
Coś musiało być na rzeczy.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker Dzisiaj 15:53 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:


Nie pochwalam ale rozumiem


Przyszło 7-10 bo jakby przyszedł 1 z prośbą o wyciszenie to by mu wpierdolili tacy oni spokojni.
Zgłoś
Avatar
Rix Dzisiaj 15:58 4
ten łysy nikita z tym AUuu to odrazu widać ze za darmo nie dostali pewnie jeszcze pyskowali a muza pewnie nakurwiała jakies ukrainskie madafaka
i jeszcze gada tam jebane polaki i po co vloga kręci i sie żali ze dostał wpierdol i wrzuca to do sieci
Zgłoś
Avatar
sensation87 Dzisiaj 16:01 1
pięknie nie się niesie ta nowina. ukr + muzyka+ altana = brzmi rzeczywiście niewinnie, ale kto wie
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor Dzisiaj 16:08 1
Nie popieram ale rozumiem, a teraz spakować ich i wypad do siebie na front
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Dzisiaj 16:12 4
Niewychowany napisał/a:

Mam nadzieję, że dożyje czasów w których będzie założony osobny dział na sadistic „Polacy wyganiają migrantów” czy to Upków czy niesfornych brudasów.



Oooo, to musieliby zacząć od Tuska i Bodnara zamiast ich wybierać do władz jak angole ciapaka w Londynstanie
Problem jest jednak głębszy, co zdradził Gowin parę lat temu, że "ukry mają być nową elitą w Polsce".
Kto to jeszcze pamięta?

A tak poważnie to usunąć ukrów z Polski można tylko w jeden sposób - głosując w wyborach na partie, które to gwarantują od początku inwazji.
W innym przypadku będziemy mieli przeciwko sobie nie tylko ukry ale i cały aparat Państwa Polskiego, tak jak mają Anglicy u siebie.
Zgłoś
Avatar
Sadol28 Dzisiaj 16:12
Witamy kurwy na naszej Polskiej ziemi
Zgłoś
Avatar
Pathron Dzisiaj 16:18 1
Upadlińskie ścierwa
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 16:27 1
Zgłoś
Avatar
Derciu Dzisiaj 16:31 1
Bluxii napisał/a:

Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.



Dla mnie jako mieszkańca Gdańska ...Bardzo fajnie
Zgłoś
Avatar
miodziot Dzisiaj 16:41 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...
Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...
I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...
Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.
To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.
Nie pochwalam ale rozumiem



Dokładnie tak. Jak by chcieli ich obrabować, to bym im zabrali telefony.
P.S. a dlaczego oni nie są na froncie?
Zgłoś
Avatar
Pawehan Dzisiaj 17:00
Maro7777 napisał/a:

Tym śmieciom którym ukraińcy tak przeszkadzają mogę tylko wspomnieć że trzoda jaką polańscy odpierdalali w UK była jedną z głównych przyczyn Brexitu.Pamiętam ciągłe kurwa kurwa w sklepach i puszki po tyskim na chodnikach.



Jestem z Polaków w takim razie dumny że tego,
Zgłoś
Avatar
SerranoCarceris Dzisiaj 17:02
No, przyzwyczajać się chlopcy👍🏿
Zgłoś
Avatar
tu_przemek Dzisiaj 17:09
chochlikhero166 napisał/a:

To po chuju masz fascynacje. Dla mnie olany menel czy inny śmieć też nie jest zagrożeniem, ani konkurencją. A jednak nie czułbym się komfortowo w takim towarzystwie. Masz jeszcze jakieś fascynacje, czy wyjaśniłem ci ładnie?



Ale ty masz silną psychikę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie