18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
gasioreg1 Dzisiaj 13:38 3
Dostali na dziuru. XD
Zgłoś
Avatar
Niewychowany Dzisiaj 13:50 3
Mam nadzieję, że dożyje czasów w których będzie założony osobny dział na sadistic „Polacy wyganiają migrantów” czy to Upków czy niesfornych brudasów.
Zgłoś
Avatar
Maro7777 Dzisiaj 14:07
Tym śmieciom którym ukraińcy tak przeszkadzają mogę tylko wspomnieć że trzoda jaką polańscy odpierdalali w UK była jedną z głównych przyczyn Brexitu.Pamiętam ciągłe kurwa kurwa w sklepach i puszki po tyskim na chodnikach.
Zgłoś
Avatar
szpaku196 Dzisiaj 14:26 1
To jest Polska, niech się przyzwyczają, że teraz mogą dostać "za darmo"
Zgłoś
Avatar
Pawehan Dzisiaj 14:39
Niech sobie ich Zełeński zabiera do busa

[ Dodano 2024-10-01, 14:41 ]
Na ten głośnik zostanie im nagrany hymn narodowy Ukrainy a potem zwrócony .

[ Dodano 2024-10-01, 14:43 ]
No bo chyba mają jeszcze hymn chuj wie.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee Dzisiaj 14:49 1
Oni nigdy nie siedzą spokojnie, drą te mordy w niebo głosy nawet przez telefon, dobre chłopaki przypilnowali porządku.
Zgłoś
Avatar
Analinator Dzisiaj 15:09 1
W Polsce ciężko dostać za nic więc nie wierzę skurwysynowi. Pewnie zasłużył na prawilny przekop
Zgłoś
Avatar
Jarazz Dzisiaj 15:16
Jaka mowa nienawiści. Kto by się spodziewał po sadolu
Zgłoś
Avatar
jajkob Dzisiaj 15:19 1
Bardzo dobrze ukraińskie ścierwa.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan Dzisiaj 15:21
Trochę jednak to dziwne że zajebali im tylko głośnik a telefony nie, nie popieram napierdalania Ukraińców wole by ciapaki były jebane na każdym kroku ale z drugiej strony cieszy mnie że coś sie dzieje że my Polacy potrafimy dać obcym po ryju.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Dzisiaj 15:25 1
Maro7777 napisał/a:

Tym śmieciom którym ukraińcy tak przeszkadzają mogę tylko wspomnieć że trzoda jaką polańscy odpierdalali w UK była jedną z głównych przyczyn Brexitu.Pamiętam ciągłe kurwa kurwa w sklepach i puszki po tyskim na chodnikach.



O chuj. Polacy przyczyną brexitu. O ja pierdole! 😆 Zapomniałeś dodać, że Polacy od 50 lat ściągali do UK wszelkie nacje muslimskie, indyjskie i afrykańskie. Ah ta wredna Polonia! 😆
Zgłoś
Avatar
Krnk Dzisiaj 15:35
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...
Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...
I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...
Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.
To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.
Nie pochwalam ale rozumiem



nie chce mi się kopiować. ten co ma najwięcej komentarzy tam na "guże"
kurwa, też mnie wkurwiają, normalne. nawet po filmiku ich było mi trochę żal, dopóki nie zobaczyłem tej mordy obitej potem na fotach. Tosz to rusek tylko z ukrainy.
Niestety byłem w oknie w bloku i widziałem akcje. mieli puszczone to po cichu. nikomu nic zlego nie robili. a po mordach widać, że lała ich jakaś ciota, bo powinni po wpierdolu do pionizacji się co najwyzej nadawać. bohaterzy kurwa.

Przez duże B niech te ukry stąd wypierdalają. za mało pan. za mało, skoro sam odszedł i jeszcze nagrywał.
ps. żartowałem, nie mam bloków w jaskini
Zgłoś
Avatar
koolowsky Dzisiaj 15:40 2
Pomoc pomocą ale ich roszczeniowość należy ukrócić wieć prawidłowo.
Zgłoś
Avatar
Krnk Dzisiaj 15:40 1
i chuj chciałem cytować swój komentarz, ale najebany jestem to do domu. dodam, jeszcze, bo nie wiem czy wpsominałem.. kto go kurwa "bił" ja się pytam. i czemu w rekawicach bokserskich
Zgłoś
Avatar
UuhcaP Dzisiaj 15:41 2
Na chuj im JBL w okopach gdzie pewnie niedługo trafią...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie