18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
PabloSkills Dzisiaj 11:55
I Herkules dupa kiedy ludzi kupa.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Dzisiaj 11:56 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Że niby na Zachodzie wszystkiemu winne Ukry?



Nie udawaj większego debila jakim jesteś 😀 Mało to na sadolu wstawek z Niemiec gdzie Turek lub inny przybłęda poucza rodowitych mieszkańców? Wyjdź z podziemia 😀

[ Dodano 2024-10-01, 12:00 ]
yellow87 napisał/a:

O, uposledzony kolega Piecu88, siemka.
No też mi przykro ż ci ukry zabrały pracę na zmywaku. Może podszkol się z pucowania kibla, to cię przyjmą gdzieś xD
ty też możesz, mojego chuja do mordy jak poprosisz



Ukry jedyne co mogą mi zabrać to drobne z portfela, ale wtedy kiedy im pozwolę 😀 A co do Twojego chuja, to nie bawię się w trójkąty. Obciągaj dalej ukrofaszystom 😘
Zgłoś
Avatar
MatiRT Dzisiaj 12:01 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

To nie nasz problem, czy są na froncie, tylko ukraińskich władz. Jakby ruscy do Polski weszli, ty byś pierwszy spierdolił, bo chciałbyś ginąć za Tuska i Kaczyńskiego?



Nie spierdoliłbym bo nie mam do czego i nie ma za co. Gdyby mój kraj upadł nie nazwyałbym się Polakiem... Nie bez walki
Problem tych gnojów jest taki, że nie pójda się bić z ruskimi bo to ta sama mentalność. Wolą przyjść do nas i pierdolić , że Przemyśl i Rzeszów jest ukraiński
Ps. Gdyby ruski wszedł to bym mu kurwa jeszcze pomógł wyplenić cały syf z mojego kraju
Zgłoś
Avatar
Tibianus1991 Dzisiaj 12:07 2
i bardzo dobrze, ukraińskie brudasy
Zgłoś
Avatar
morenoo Dzisiaj 12:13 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

z



z jednym się mylisz. brak kradzieży telefonu to nie oznaka że chodziło tylko o głośną muzykę ale znajomość jak działa namierzanie telefonów. Nawet tępe sebixy (w wiekszosci przynajmniej) wiedza ze telefonów sie nie kradnie bo nie ma to sensu.
Sebixowa muzyka też nie nadaje sie do sluchania i też nap...ją głośno.
Sebixy to ogólnie hipokryci bo ganiają ukrów za coś co sami robią. Mi jest prawde mówiąc obojętne czy mój spokoj zaburza ukr czy sebix z JP na bluzie. Oba gatunki są zbędne.
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl Dzisiaj 12:17 3
A na co nam takie szczyle w kraju? Już wystarczająco idiotów tu mamy, jak mu się nie podoba nasza kultura i zaszczyt którym został obdarzony, to niech wypierdala na Ukrainę, tam będzie ręka, noga, mózg na ścianie!
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 12:24 1
rafal560 napisał/a:

Nie udawaj większego debila jakim jesteś 😀 Mało to na sadolu wstawek z Niemiec gdzie Turek lub inny przybłęda poucza rodowitych mieszkańców? Wyjdź z podziemia


Ten wątek jest o Turkach? Co mają z nimi wspólnego Ukraińcy?
Poza tym, czerpiesz wiedzę o świecie z Sadola? Kiepskie źródło. Kto tu powinien wyjść z podziemia?

[ Dodano 2024-10-01, 12:33 ]
MatiRT napisał/a:

Wolą przyjść do nas i pierdolić , że Przemyśl i Rzeszów jest ukraiński


Gdzie to słyszałeś? W internecie? Bo na pewno nie od samych Ukrów.
Ostatnio fora i portale takie jak ten są zalewane antyukraińskim materiałem, a komu najbardziej zależy żebyśmy się żarli z Ukrami? Myślcie, ludzie kurwa. Nie dajcie się manipulować.

MatiRT napisał/a:

Ps. Gdyby ruski wszedł to bym mu kurwa jeszcze pomógł wyplenić cały syf z mojego kraju


Aha, więc otwarcie mówisz, że kolaborowałbyś z ruskimi. Może już teraz nie powinieneś nazywać się Polakiem.
Zgłoś
Avatar
rafal560 Dzisiaj 12:33 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ten wątek jest o Turkach? Co mają z nimi wspólnego Ukraińcy?
Poza tym, czerpiesz wiedzę o świecie z Sadola? Kiepskie źródło. Kto tu powinien wyjść z podziemia?



Widać, że jednak masz coś z mózgiem 😀 Wątek jest o ukrach, czyli nachodźcach którzy dostali wpierdol (słusznie). To samo zadziało się 30 lat lat temu z innymi nachodźccami w Niemczech i trwa do teraz (w większym, masowym stopniu) Ukrofile tak samo jak inni pederaści mają to do siebie, że najpierw kładą kasę z słuszności, a później słusznie są jebani w dupę lub bici w mordę 😀 Co do podziemia, ja ukrów widzę codziennie bo jestem z dużego miasta, i codziennie ich szmace bo do tego zostali stworzeni 😎

[ Dodano: 2024-10-01, 12:45 ]
Pozdrawiam ukrofaszystów i innych ukrofili 😘 Lovciam ❤️

Zgłoś
Avatar
Limbo Dzisiaj 12:56
Akcja na Kowalach, to taka wesoła dzielnica w Gdańsku
Zgłoś
Avatar
modified1 Dzisiaj 13:02
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...
Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...
I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...
Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.
To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.
Nie pochwalam ale rozumiem



W sumie totalnie w chuju to mam ale akurat polskich zjebów to mamy od zajebania od takich najebanych cwaniaków co podbijają kręcić bajerę żebyś dał im się napić po właśnie pobicie i skrojenie. Przeważnie w takiej grupie jest 1-2 spierdolenców odklejonych co do wszystkiego sie przypierdalają a reszta to obrońcy co nic nie mówią i patrzą co ich kolega zjeb odpierdala. Nie bronie ukrów alle polacy to taki sam sort spierdolin umysłowych ;d
Zgłoś
Avatar
Mrq Dzisiaj 13:17 1
Ten łysy to już w ogóle z wyglądu niewinny 🤣🤣
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol Dzisiaj 13:20 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Czy któryś sadol może sprecyzować, co znaczy, że Ukraińcy się "panoszą" i "rządzą?"
Że chodzą po ulicach wam przeszkadza i mówią w swoim języku? Komuś z was zrobili krzywdę, wyzwali chociaż? Ale wam samym, nie, że coś tam widzieliście w internecie. Więc jak, co naprawdę macie im do zarzucenia?
Nagle wszyscy przejmują się Wołyniem, a gdyby nie ta wojna, mało kto by o tym słyszał. Ani ciebie, ani ich tam nie było, więc o co masz do nich pretensje?



Tak, ja miałem starcie w Poznaniu z banda ukraińskich nierobów, którzy żyją sobie tutaj jak pączek w maśle z zasiłków, na które my jebiemy. Ogólnie mam z nimi do czynienia na codzień w pracy i widzę jak zmienia się ich podejście do naszego kraju. To już nie jest grupa biednych kobiet z dziećmi, które uciekają przed wojną. Teraz ta młodzież dorasta i ma konkretnie wyjebanie na ukraine. Teraz są w Polsce i im wolno, i im się należy.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 Dzisiaj 13:21
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak zwykle ukry niewinne... Ja już nie raz słyszałem tą ich cichą muzykę...
Zapewne było tak : Napierdalali te swoje wycia z głośnika na maksa, podeszli Polacy by przyciszyli. ukry zaczęły pyskować zamiast to zrobić i wypierdalać = efekt widać na filmiku.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna bo ukr zwoje gorzkie żale zaczyna od tego że muzyka cicho grała.... taaaa...
I to był powód że wszystkich ludzi w okolicy po nocy wkurwiali rozjebaną muzą, a sebki ich tylko wyjaśnili...
Dodatkowo za tym przemawia to że sebki zajebały im głośnik (by ludziom dali spać) bo gdyby chcieli ich skroić to zabrali by im telefony( ten co nagrywa). A tu ewidentnie zajebali tylko głośniki bo chodziło o zakłócanie ciszy nocnej przez młodych ukrów.
To można wywnioskować z kontekstu tego zajścia. To jest moja wersja, mogę się mylić ale jest to dla mnie najbardziej wiarygodne na tą chwilę.
Nie pochwalam ale rozumiem



Dokładnie
Dodam że to standard niezależnie od nacji.
Mieszkając w UK obok parku nie raz słyszałem tłumaczenie się pakowanych do radiowozu dresów.
Raz Polacy tak było pijani że do Angoli po polsku mówili ...jeszcze mieli pretensje że ich nikt nie rozumie.
Patusy są wszędzie takie same.
A zapytaj pijaczke matkę czy dzieci mają opiekę jak należy.

- zawsze,nakarmione,czyste,wieczorem zdrowaś Mario zmawiają.
Chuj z tym że raz na rok kiedy matka trzeźwa
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol Dzisiaj 13:26 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Czy któryś sadol może sprecyzować, co znaczy, że Ukraińcy się "panoszą" i "rządzą?"
Że chodzą po ulicach wam przeszkadza i mówią w swoim języku? Komuś z was zrobili krzywdę, wyzwali chociaż? Ale wam samym, nie, że coś tam widzieliście w internecie. Więc jak, co naprawdę macie im do zarzucenia?
Nagle wszyscy przejmują się Wołyniem, a gdyby nie ta wojna, mało kto by o tym słyszał. Ani ciebie, ani ich tam nie było, więc o co masz do nich pretensje?



Tak jak kiedyś było mi ich szkoda, kiedy to ruski zaatakowali i nawet sam pomogłem pewnej kobiecie z dwójką dzieci, tak teraz na nich patrzeć nie mogę.
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 Dzisiaj 13:35 2
Głosniki JBL nie grają cicho jak zwykle niewinne nie zdziwie się jak były do muzyki okrzyki bamdery albo upa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie