18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ustawa śmieciowa
Mar$ki • 2013-08-07, 0:38
Zdjecie syfu pod hasiokiem

Zauważone dzisiaj jak wracałem z piwka. Na co idą moje podatki?


Sąsiedzi z ławki z pobliskiej klatki pytali sie co robie, powiedziałem 'rejestruje komune'. Naprawde tak to miało wyglądac? Jak zwykle kurwa w tym pojebanym kraju, komuna sie szerzy wszedzie ...
Zgłoś
Avatar
1r0n 2013-08-07, 0:42 10
Co ma do tego komuna? Za komuny było czyściej.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-08-07, 0:44 18
Dokładnie, przecież podczas strasznego "komunizmu" było czyściutko, jeszcze nie dawno było czysto ale jakiś pojeb wymyślił segregacje czy kij wie co innego
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2013-08-07, 0:47 19
To żeś zabłysnął. Wiesz w ogóle co to komuna? Bo akurat za komuny to ze śmieciami problemu nie było. No ale jesteś kolejnym małolatem, który pierdoli o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia.
To co się teraz dzieje to zwykły burdel za który odpowiada chory rząd.
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-08-07, 0:49 83
Za wywóz śmieci do lasu czy ewidentne zaśmiecanie jest 500zł. A gdyby tak spółdzielnia mieszkaniowa całkowicie zrezygnowała z wywozów śmieci? 30zł miesięcznie od mieszkania w bloku, gdzie mieszkań jest ze 300... Spokojnie starczy na wynajęcie odpowiedniej firmy...
Można byłoby się złożyć na te parę kontenerów i każdorazowo, ze 2x w tygodniu wypierdalać cały ten syf prosto pod najblizszym urzędem. I chuj z mandatem, prywatny wywóz + 500zł mandatu raz na jakis czas taniej wyjdzie, niz ta jebana ustawa śmieciowa.
Zgłoś
Avatar
Glebrin 2013-08-07, 1:14 3
Ale macie nasrane w głowach hahhahahahahaha problemu z komuny nie było ze śmieciami lewaki? Teraz to przynajmniej na wsiach zbierają a nie jak kiedyś nie wiadomo co robić i ludzie do lasów wywozili , no chyba że za komuny nie było co wywalać
Zgłoś
Avatar
Fabek 2013-08-07, 1:35
u mnie też dojebali super nowe kontenery na segregację, ludzie segregują bo nie chcą płacić 2x większej stawki, przyjeżdża śmieciarka i wszystko ładuje do kupy na pakę
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-08-07, 3:18 1
Uwaga wszyscy sadole !
nie ma żadnej kary jak się składało papier że będzie się segregować a się tego nie zrobi .
W najgorszym przypadku każą zapłacić jednorazową różnice miedzy segregowanymi a nie .
W miastach to z tą ustawą ich popierdoliło , jest jestem śmietnik w bloku do którego idzie syp na każdym pietrze jak kurwa mają sprawdzić co kto wrzuca ?
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-08-07, 7:57 8
Tak to jest jak plebs i patoliogia z bloków przyzwyczajona przez lata do wypierdalania wszystkiego do jednego wora nagle zostaje zmuszana do segregacji. Trochę wody w Wiśle upłynie zanim się nauczą odrobinkę kultury w tym temacie. A śmieci do lasu wywala zwykły skurwiel, niezależnie czy jest z miasta czy wsi.

Śmieci są ładowane do jednego zbiornika, ale potem na taśmie o wiele łatwiej oddzielić je,. gdy są pogrupowane, w workach osobnych. Ale dla ciemnej masy to jest zbyt skomplikowane i wielkie oburzenie.
Zgłoś
Avatar
bioder 2013-08-07, 8:16 6
A u mnie na osiedlu to przed wprowadzeniem "ustawy śmieciowej" stały kontenery do segregowania plastiku, szkła i makulatury. Po wprowadzeniu ustawy nagle zniknęły i wszystko idzie do jednego wora. Jak zwykle u nas wszystko w pizdu na opak
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-07, 9:24 1
Glebrin napisał/a:

Ale macie nasrane w głowach hahhahahahahaha problemu z komuny nie było ze śmieciami lewaki? Teraz to przynajmniej na wsiach zbierają a nie jak kiedyś nie wiadomo co robić i ludzie do lasów wywozili , no chyba że za komuny nie było co wywalać



Skąd się biorą tacy idioci ? Tak samo jak autor masz najebane we łbie. Za komuny jakby Ci Milicjant przyjebał pałą za wyrzucenie papierka na chodnik to byś inaczej gadał.

@Bambi~, niestety ładowanie do jednego wora plastiku i metalu to tak nie bardzo podchodzi pod segregację. Tak czy siak musi zostać to posortowane.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-08-07, 9:26 3
1r0n napisał/a:

Co ma do tego komuna?

Myślisz, że skąd się biorą odpady komunalne?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-07, 9:49 2
Bambi~ napisał/a:

Tak to jest jak plebs i patoliogia z bloków przyzwyczajona przez lata do wypierdalania wszystkiego do jednego wora nagle zostaje zmuszana do segregacji. Trochę wody w Wiśle upłynie zanim się nauczą odrobinkę kultury w tym temacie. A śmieci do lasu wywala zwykły skurwiel, niezależnie czy jest z miasta czy wsi.

Śmieci są ładowane do jednego zbiornika, ale potem na taśmie o wiele łatwiej oddzielić je,. gdy są pogrupowane, w workach osobnych. Ale dla ciemnej masy to jest zbyt skomplikowane i wielkie oburzenie.



Nie wrzucaj wszystkich ludzi do jednego wora... U mnie na osiedlu ludzie segregowali, do czasu gdy ktoś nie dopatrzył się, że wspaniała firma zajmująca się wywozem śmieci wysyła TYLKO raz w tygodniu, jedną śmieciarkę, która wpierdala wszystkie śmieci z pojemników (z papierem, ze szkłem, z plastikiem i resztę śmieci) do siebie na pakę. W ogóle, jak dla mnie to śmierdzi przekrętem życia i kolesiostwem ta ustawa. U mnie jest tak, że firma która się tym zajmuje, nie ma własnego sprzętu... nic... zero. Ludzie, którzy w niej pracują, to są Ci sami ludzie którzy pracowali w ZGK Gryfice i jeżdżą jedną śmieciarką wynajętą od ZGK Gryfice...
Zgłoś
Avatar
hellovts 2013-08-07, 9:55
Odkąd weszła ta ustawa o segregacji śmieci zauważam dużo więcej worków ze smieciami wyjebanymi przy drogach i po lasach.
Zgłoś
Avatar
kiper7 2013-08-07, 10:03 1
Niech zgniatają te butelki to więcej wejdzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie