18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
35i 2024-05-27, 22:53 6
Czyżby chęć zdobycia piwek?
Przestań spamić jakimś randomowym gównem z tuby.
Zgłoś
Avatar
Necro 2024-05-27, 23:19 2
35i napisał/a:

Czyżby chęć zdobycia piwek?
Przestań spamić jakimś randomowym gównem z tuby.



Z pizdy, a nie randomowe . Kanały które osobiście oglądam i są ciekawe jak na dział "dokumentalne" Soft" . Sklej tam japę, bo paragraf masz w regulaminie za pierdolenie typu "ale gówno, nie nadaje się". Sam coś dodaj panie z dwoma tematami od 2013 roku xD
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-05-28, 8:02 7
Ja pierd... co za cymbał wrzuca taki spam dla naiwnych pelikanów. Łykasz te zmyślone historyjki jak świnia kluski. W duchy to tylko wierzą jeszcze małe dzieci, pryszczate nastolatki i niedorozwoje intelektualne.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-30, 14:30 6
Studiowałem w Krakowie wraz z kolegami, którzy współpracowali z TVN. Był słynny program o karczmie w Cichym Kąciku. Ponoć tam straszyło Kolega zrobił detektor, który w teorii kosztował 25 tysięcy dolarów - pudełeczko tekturowe z diodami i baterią w środku Do tego specjalistami w wykrywaniu różnych nieopisanych zjawisk też byli koledzy. Taka to nieziemska historia wyemitowana została w programie, którego tytułu w tym momencie zapomniałem - Nie do wiary, albo inny tytuł z bzdurnymi treściami
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-06-02, 6:30
@Necro: dobrze, ciśnij tam lamusa !
Zgłoś