18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Halman 2018-09-12, 14:49 12
i jestem kurwa miliard % powiem że jakieś ekozjeb kupił sobie i swojej zielonej pannie zamrożoną, posłodzoną wodę
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-09-12, 14:51 3
Od lat mięsożercy o tym żartują, w końcu ktoś to zrobił.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-12, 15:01 15
HAL9000/2 napisał/a:

i jestem kurwa miliard % powiem że jakieś ekozjeb kupił sobie i swojej zielonej pannie zamrożoną, posłodzoną wodę


Cytat:


-Sugar free


Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-12, 15:06 7
HAL9000/2 napisał/a:

i jestem kurwa miliard % powiem że jakieś ekozjeb kupił sobie i swojej zielonej pannie zamrożoną, posłodzoną wodę



oni nie słodzą, nie solą, nie piją, żrą jakieś papy bez smaku i się chwalą, że są w stanie wyczuć różnicę w smaku między muszynianką a nałęczowianką (kiedyś miałem taką kumpelę w pracy to podmieniliśmy jej "cudowną w smaku mineralną" na kranówę, myślicie, że się kapnęła? No właśnie w tym rzecz, że tak Oni przez te drakońskie diety już tak stęsknili organizm za jakimkolwiek smakiem, że są w stanie wyczuć różnicę w smaku wody )

aha mowa oczywiście o weganach z mody, ci normalni po prostu zastępują schabowego bananem i się z tym nie puszą w internecie. A alkohol to jak najbardziej produkt nieodzwierzęcy i tankują równo. Kaśka jak to czytasz to pozdro!
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-09-12, 15:11
Velture napisał/a:




sorry velture, nie ogarnąłeś tego wydawało mi się oczywistego prztyczka w nos ekopojebów...
Zgłoś
Avatar
kampton 2018-09-12, 15:20 1
Ciekawe jaki smak ?
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-09-12, 15:48
Zależy po czym był kubeczek
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-09-12, 17:05 4
nowynick napisał/a:

Oni przez te drakońskie diety już tak stęsknili organizm za jakimkolwiek smakiem, że są w stanie wyczuć różnicę w smaku wody



Jak nie potrafisz wyczuć różnicy w smaku wody to przestań jarać szlugi, a jak nie palisz to przestań chapać dzidę tak często.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2018-09-12, 17:20 4
@up uderz w stół a nożyce się odezwą
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-09-12, 18:23 5
@up Domysły to sobie w dupę wsadź jem mięso bo lubię, ale jak dla kogoś wszystkie butelkowane wody smakują tak samo to jest upośledzony.
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-09-12, 19:20 1
@AyCaramba

Ja nawet palę fajki i kurwa czuję różnicę.
Nie wpierdalam słodkiego prawie w ogóle (tak, cola, sprite'y, nawet tymbark to też się zalicza do "słodkie") więc może dlatego.
Polecam nie żreć czekolady ani nic słodkiego przez dłuższy czas i później spróbować zjeść kawałek
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-09-12, 20:33 1
@nowynick żadnym vegusem nie jestem, ale jak nie odróżniasz kranówy(nawet najczystszej) od nałęczowianki, to coś z tobą nie tak... (nie wiem jak muszyna, może faktycznie smakuje jak z kranu...)
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-09-12, 21:06 11
UWAGA!!!
Te lody zawierają monotlenek diwodoru znany także jako kwas hydrohydroksylowy, kwas wodorotlenowy lub wodorotlenek wodoru, który powoduje m. in., przyspieszoną korozję metali i erozję gruntów. Postać gazowa powoduje oparzenia. Jest on także głównym składnikiem kwaśnych deszczów, oraz odpadów przemysłowych.
Substancja ta została znaleziona w tkankach nowotworowych u wielu pacjentów. A przypadkowe jej wdychanie może prowadzić do śmierci.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-13, 9:06




zapomniałeś dodać, że to główny składnik wszelakich detergentów
Zgłoś