18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Więcej niż sadistic
McQurwa • 2019-12-04, 11:08

kładę 1000 zeta, że wszyscy inni z sadola poszliby do paki, ale nie on! :evil:

2019-12-04, 13:02
Kto to ?

2019-12-04, 13:08
lokal.szczecin napisał/a:

Ja jebie ze wam sie chce pisac o tym kims i marnowac na to czas!! On jest nikim!!



Właśnie tacy nikt budują rzeczywistość w tym kraju

2019-12-04, 13:33
Velturałkę napisał/a:

Mnie tylko wk***ia, że w całej sprawie już słychać głosy jakoby to miała być nagonka na Durczoka bo to Durczok i tvn i ch*j i cześć wszystko pisiory i Ziobro bla bla bla.



Chyba tylko na tvpis tak słychać bo ja nigdzie czegoś takiego nie słyszałem.
Ludzie mają wyj***ne na Durczoka bo jest poniżej dna i nikomu nawet nie chce się tracić czasu na dyskusję o takim zdegenerowanym ćpunie, alkoholiku i dz**karzu.

Velturałkę napisał/a:

Prędzej dlatego, że dowody są tak silne, że sąd nie widzi zagrożenia matactwa.



ch*j go wie.

2019-12-04, 13:41
Ojciec Mateusz ? Co on zrobił?

2019-12-04, 14:47
W Polsce panuje prawo talmudu.
Goje nie mogą aresztować żyda.

2019-12-04, 16:44
Pytorożec napisał/a:

W Polsce panuje prawo talmudu.
Goje nie mogą aresztować żyda.



A aryjczyk może.....

:-)

Su...........wn
2019-12-04, 17:34
Wiewór napisał/a:

Zluzuj poślady i postaraj się przez chwilę zapomnieć, że to były pracownik znienawidzonej w Polsce przez komunistów z PiS telewizji TVN.
Może wtedy spojrzysz obiektywnie.
Chodzi o wałek sprzed 10 lat. Możliwe, że sprawa jest w ogóle przedawniona.
Okoliczności i przedmiot sprawy za ch*j nie pozwalają na zamknięcie takiego człowieka w areszcie.
To tylko oszukanie banku na poręczenie a nie morderstwo.
Po ch*j ma garować? Nie stanowi zagrożenia dla nikogo poza samym sobą bo wciąga koks jak odkurzacz.
Polska jest czołowym krajem w Europie, który nadużywa aresztu wobec podejrzanych i oskarżanych.
Standardem stało się u nas zamykanie ludzi w areszcie na czas nieokreślony w celu ich zastraszania, żeby się przyznali bo tak. Prokuratura lubi tak człowieka wj***ć do kazamatów bez dowodów bo "jakoś to będzie i może się znajdą dowody".
Rekordziści siedzą po kilka lat w areszcie bez wyroku bez przedstawionych przeciwko nim dowodów. To są k***a standardy prawne z Rosji i Białorusi.



Polska jest czołowym krajem w Europie, który nadużywa aresztu wobec podejrzanych i oskarżanych.
Piwo .

2019-12-04, 17:47
ojej pan z tvn i sraczka autora posta z wielkim bolem dupy i pluciem przed klawiaturą -- idz spowrotem do wariatkowa z ktorego wylazles z tym postem

Xs...........33
2019-12-04, 17:47
To go czeka w pierdlu:


2019-12-04, 17:54
Wiewór napisał/a:

@up Nie uważam, że to nagonka i nigdzie tak nie napisałem. Wszyscy wiedzą jakim dnem i ludzką latryną jest Durczok ale w tym przypadku nie ma sensu, żeby garował w areszcie tylko dlatego, że jest "celebrytą".
Jeśli rzeczywiście sfałszował to będzie siedział w pudle i mlaskał gitom pytę pod prysznicem - czego mu szczerze życzę bo go k***a nie znoszę.



jak Ty dobrze znasz slang więzienny, podziel się jeszcze z Gronem sadoli

2019-12-04, 17:57
Ohoo, jeden mądrzejszy od drugiego :D co by było gdyby...

2019-12-04, 18:00
nie lubię tego pajaca , teraz ma wizerunek twardziela z ta pięknie wydepilowana broda .

2019-12-04, 18:05
Pytorożec napisał/a:

W Polsce panuje prawo talmudu.
Goje nie mogą aresztować żyda.



Prawda, jestem żydem i nawet jakbym nasrał na godło i spuścił się na papiesza polaka podśpiewując "Erikę" to nic byście mi nie zrobili haha jeszcze sąd by mi przyznał rente i kilka kamienic w Krakowie i Warszawce, a potem byście mnie przepraszali, że jesteście nietolerancyjni i antysemici

2019-12-04, 18:18
Oj tam .... Kto nigdy weksla nie podrobił niech pierwszy rzuci kamień ... :mrgreen:

2019-12-04, 18:28
ja bym młodego chajzera zamknął.synek odpie**ala w telewizji pajaca a w zyciu prywatnym też jest młotkiem.