18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (16) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Więcej niż sadistic
McQurwa • 2019-12-04, 11:08

kładę 1000 zeta, że wszyscy inni z sadola poszliby do paki, ale nie on! :evil:

2019-12-04, 11:20
Zluzuj poślady i postaraj się przez chwilę zapomnieć, że to były pracownik znienawidzonej w Polsce przez komunistów z PiS telewizji TVN.
Może wtedy spojrzysz obiektywnie.

Chodzi o wałek sprzed 10 lat. Możliwe, że sprawa jest w ogóle przedawniona.
Okoliczności i przedmiot sprawy za ch*j nie pozwalają na zamknięcie takiego człowieka w areszcie.
To tylko oszukanie banku na poręczenie a nie morderstwo.
Po ch*j ma garować? Nie stanowi zagrożenia dla nikogo poza samym sobą bo wciąga koks jak odkurzacz.

Polska jest czołowym krajem w Europie, który nadużywa aresztu wobec podejrzanych i oskarżanych.
Standardem stało się u nas zamykanie ludzi w areszcie na czas nieokreślony w celu ich zastraszania, żeby się przyznali bo tak. Prokuratura lubi tak człowieka wj***ć do kazamatów bez dowodów bo "jakoś to będzie i może się znajdą dowody".
Rekordziści siedzą po kilka lat w areszcie bez wyroku bez przedstawionych przeciwko nim dowodów. To są k***a standardy prawne z Rosji i Białorusi.

2019-12-04, 11:28
Wiewór napisał/a:

Zluzuj poślady i postaraj się przez chwilę zapomnieć, że to były pracownik znienawidzonej w Polsce przez komunistów z PiS telewizji TVN.
Może wtedy spojrzysz obiektywnie.
Chodzi o wałek sprzed 10 lat. Możliwe, że sprawa jest w ogóle przedawniona.
Okoliczności i przedmiot sprawy za ch*j nie pozwalają na zamknięcie takiego człowieka w areszcie.
To tylko oszukanie banku na poręczenie a nie morderstwo.
Po ch*j ma garować? Nie stanowi zagrożenia dla nikogo poza samym sobą bo wciąga koks jak odkurzacz.
Polska jest czołowym krajem w Europie, który nadużywa aresztu wobec podejrzanych i oskarżanych.
Standardem stało się u nas zamykanie ludzi w areszcie na czas nieokreślony w celu ich zastraszania, żeby się przyznali bo tak. Prokuratura lubi tak człowieka wj***ć do kazamatów bez dowodów bo "jakoś to będzie i może się znajdą dowody".
Rekordziści siedzą po kilka lat w areszcie bez wyroku bez przedstawionych przeciwko nim dowodów. To są k***a standardy prawne z Rosji i Białorusi.



Podrabianiem weksli = Podrabianiem kasy i zrobił wał na kilka milionów, grozi do 25lat uważasz, że to tylko kwestia nagonki? Wiele było sytuacji, że jakieś plebsy sobie trochę kasy drukło i trafiali do śledczego za fałszerstwo

2019-12-04, 11:37
@up Nie uważam, że to nagonka i nigdzie tak nie napisałem. Wszyscy wiedzą jakim dnem i ludzką latryną jest Durczok ale w tym przypadku nie ma sensu, żeby garował w areszcie tylko dlatego, że jest "celebrytą".
Jeśli rzeczywiście sfałszował to będzie siedział w pudle i mlaskał gitom pytę pod prysznicem - czego mu szczerze życzę bo go k***a nie znoszę.

2019-12-04, 11:45
Wiewór napisał/a:

Zluzuj poślady i postaraj się przez chwilę zapomnieć, że to były pracownik znienawidzonej w Polsce przez komunistów z PiS telewizji TVN (...)


To ma sens co piszesz z małym jednak "ale" - każdy sadol z takimi kolejnymi zarzutami juz by siedział 3 miesiące.

- zbrodnia przeciwko środkom płatniczym ( wyrok nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat )
- sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym,
- kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości

Ps. Ma wysadzić autobus z dziećmi abyś dostrzegł pewną prawidłowość ?

2019-12-04, 11:53
Każda sprawa jest oceniania niezależnie bo nie ma między nimi związku. Serio tego nie rozumiesz?

Skoro nie dostał aresztu za podrobienie weksla to widocznie w ocenie sądu dowody są wątpliwe albo z jakiegoś innego powodu uznano, że nie ma potrzeby, żeby siedział.

Dla przykładu. Miesiąc temu bandyta z BMW zabił na pasach na oczach żony i dziecka ojca rodziny.
Sąd odmówił aresztu pomimo tego, że facetowi grozi ciężki kryminał a jego wina jest niepodważalna. Dodatkowo w mojej ocenie człowiek, który zabił kogoś w takich okolicznościach przy takiej pogardzie dla przepisów prawa stanowi potencjalne zagrożenie dla porządku publicznego. Każdy normalny człowiek uznał by, że taki pirat drogowy za coś takiego musi oczekiwać na proces w areszcie bo znowu może kogoś zabić. Jego pogarda dla prawa i bezpieczeństwa oznacza, że facet oleje zakaz prowadzenia pojazdów więc osadzenie go w areszcie jest uzasadnione.
Sąd uznał, że nie ma potrzeby aresztu...

Dziś w wiadomościach przeczytałem, że naćpany szczyl bez prawa jazdy, który zabił dziadka na rowerze bo zapie**alał na złamanie karku, odpowiadał z wolnej stopy. Sytuacja jak wyżej.

Szukacie spisku, którego nie ma.
W Polsce nie stosuje się aresztu i więzienia za zabicie człowieka samochodem a nagle myślicie, że ktoś wsadzi oszusta do aresztu?

Za jazdę po pijoku Durczok odpowiada z wolnej stopy bo nie doprowadził to żadnej katastrofy tylko do zwykłej kolizji. Katastrofę oczywiście chcieli mu zrobić pisowscy prokuratorzy od Zera, którzy w przypadku Durczoka dopatrzyli się zagrożenia dla ruchu lądowego a w przypadku trzech naj***nych policjantów, którzy spowodowali kolizję jakoś nie.

Naprawdę myślisz, że pijaczek i oszust będzie chciał wysadzić autobus z dziećmi? Jak masz takie uzasadnione podejrzenia to może zadzwoń do ABW.

2019-12-04, 12:12
Wiewór napisał/a:


Naprawdę myślisz, że pijaczek i oszust będzie chciał wysadzić autobus z dziećmi? Jak masz takie uzasadnione podejrzenia to może zadzwoń do ABW.


Nie rozumiesz aluzji. Gość jest z lepszej kasty, powtórzę: każdy z nas by za to siedział. A on nawet za wysadzenie autobusu z dziećmi będzie odpowiadał z wolnej stopy.

2019-12-04, 12:18
Przecież udowodniłem ci na przykładach z życia, że zwykli ludzie za podobne i gorsze czyny nie poszli siedzieć.

2019-12-04, 12:21
Za przestępstwo z art. 310 kodeksu karnego grozi min. 5 lat pozbawienia wolności (nawet 25 lat). Choćby sąd się gimnastykował na wszystkie sposoby, to Durczok przyznał się do winy. Może to być okoliczność łagodząca, ale skoro się przyznał to w najlepszym razie powinien dostać 5 lat. No jestem ciekawy jak to się rozstrzygnie.

2019-12-04, 12:30
Cytat:

Skoro nie dostał aresztu za podrobienie weksla to widocznie w ocenie sądu dowody są wątpliwe albo z jakiegoś innego powodu uznano, że nie ma potrzeby, żeby siedział.


Prędzej dlatego, że dowody są tak silne, że sąd nie widzi zagrożenia matactwa.

Mnie tylko wk***ia, że w całej sprawie już słychać głosy jakoby to miała być nagonka na Durczoka bo to Durczok i tvn i ch*j i cześć wszystko pisiory i Ziobro bla bla bla.
To jak ten ch*j z po co na nagraniach pie**olił, że wyj***ne mają wszyscy tam na wszystko bo w razie czego powie się, że nagonka na opozycję i debile to łykną.

2019-12-04, 12:31
Wiewór napisał/a:

Przecież udowodniłem ci na przykładach z życia, że zwykli ludzie za podobne i gorsze czyny nie poszli siedzieć.



Są takie przypadki - prawdę piszesz. Jednak to nie stoi w sprzeczności z główną tezą tego tematu:

kładę 1000 zeta, że wszyscy inni z sadola poszliby do paki, ale nie on!

Mam takie subiektywne odczucie i nie jestem w tym odosobniony

;-)

2019-12-04, 12:34
Wiewór napisał/a:

Każda sprawa jest oceniania niezależnie bo nie ma między nimi związku. Serio tego nie rozumiesz?



Polski wymiar sadownictwa to czyste kurestwo, KOD-omitom pozwala się na mazanie sprajem na elewacji budynków, gdy normalny człowiek dostałby przynajmniej mandat. tak wiec tu tez sądziła odpowiednia osoba. PiS tylko dodał do tego burdelu posłusznych sobie ludzi. Trzeba być ślepym by nie widzieć takich rzeczy.

2019-12-04, 12:48
Takafura napisał/a:

To ma sens co piszesz z małym jednak "ale" - każdy sadol z takimi kolejnymi zarzutami juz by siedział 3 miesiące.
- zbrodnia przeciwko środkom płatniczym ( wyrok nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat )
- sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym,
- kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości
Ps. Ma wysadzić autobus z dziećmi abyś dostrzegł pewną prawidłowość ?





Nie zapominaj, że Rurkowi pojechał, bo stół upie**olony

:evil:

2019-12-04, 12:56
Wiewór napisał/a:


Skoro nie dostał aresztu za podrobienie weksla to widocznie w ocenie sądu dowody są wątpliwe albo z jakiegoś innego powodu uznano, że nie ma potrzeby, żeby siedział.



Przecież sąd nie zgodził się na uchylenie tajemnicy przez bank, który musiałby te podrobione weksle wydać do badań dla biegłych, to są białoruskie standardy, gdzie sąd utrudnia potwierdzenie zarzutów.

2019-12-04, 12:57
Ja jebie ze wam sie chce pisac o tym kims i marnowac na to czas!! On jest nikim!!