18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wiejskie dziwadło 2
crossdressphyxia • 2014-07-30, 10:51
Witam. Jako iż mój poprzedni temat w miarę się przyjął, wstawiam inna historię, którą opowiadała mi matka.

Lata 70-te, matka miała około lat 15-tu. Wieś, gospodarka jak to za tamtych czasów, izba niewielka, dwa pokoje kuchnia i kibel. Sroga śnieżna zima. W jednym pokoju, do którego przechodziło się przez kuchnię spali babka z dziadkiem, a w drugim na wprost wejścia matka z bratem. Późno już było, wszyscy posnęli noc pełną parą, jednak w miarę jasna ze względu na śnieg. Matka coś nie mogła usnąć, zimno jak cholera bo ogrzewanie było jakie było, więc owinęła się w pierzynę tak, że zostawiła sobie mały lufcik na powietrze. W polu widzenia miała tylko podłogę. Naglę ktoś wchodzi do domu. Starał się iść cicho, ale tak jakby mu to nie do końca wychodziło. Drewniana podłoga dawała znać, że ciężar idącego jest spory. Pierwsza myśl, dziadek wstał do obory, czy coś. Psy nie szczekały, były bardzo spokojne. Wtedy wszedł do pokoju dziecinnego. Coś zabroniło jej się ruszać i dawać jakiekolwiek oznaki nie spania. Stanął na środku pokoju i zaczął powoli i dokładnie rozglądać się po łóżkach. Miał potężne stopy ubrane w stare obuwie wojskowe, takie jak nosili radzieccy żołnierze, jednak jakby czymś dodatkowo obkute. I płaszcz, płaszcz długi do ziemi, wciąż razem z butami umazany śniegiem. Porozglądał się, po czym zaczął iść ciężkim krokiem w stronę wyjścia. Opuścił dom, a po chwili, jak matka uznała sytuację za bezpieczną poleciała moment do pokoju rodziców. Nikt nigdzie nie był, dziadek nie wstawał, babka też nie, brat spał w najlepsze. Ciężko było potem zasnąć.
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-07-30, 10:56 5
szukał tego lufcika mamy jakiś wędrowiec...

masz około 35-40 lat i duże stopy?
Zgłoś
Avatar
predator222 2014-07-30, 10:58 58
Taka bida w chałupie, że złodziejaszek sie załamał i wyszedł
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-07-30, 11:04 83
Skoro Twoja - wtedy 15-letnia - matka już wtedy sypiała z bratem, to podoba mi się wasza rodzina!
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2014-07-30, 19:11 27
Miała paraliż senny z halucynacjami wzrokowymi i słuchowymi.
Zgłoś
Avatar
FaR 2014-07-30, 23:14 14
Miałem parę razy że słyszę krzyki, nie mogę się ruszyć, strach jak skurwesyn. Ot zwykły paraliż przysenny albo mara nocna. Niektórzy widzą stwora klęczącego na klatce piersiowej, i nie mogą oddychać i też strach jak chuj.
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2014-07-30, 23:16 1
Powiedz matce, że to była Buka przebrana za jej starego. Nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-07-30, 23:26 3
czytam tytuł i myślę: "oho, znowu polityka"
Zgłoś
Avatar
mezzzol 2014-07-30, 23:32 4
moze ktos sie najebal i pomylil domy
Zgłoś
Avatar
kajet1916 2014-07-30, 23:32 9
Farorz napisał/a:

stwora klęczącego na klatce piersiowej


Zgłoś
Avatar
CJ 2014-07-30, 23:34 1
jaki kraj, taka creepypasta
Zgłoś
Avatar
obrus 2014-07-30, 23:39 1
czytam blog Moje Rise link moje-riese.blogspot.com/ i tam przewija sie ten sam motyw " Miał potężne stopy ubrane w stare obuwie wojskowe, takie jak nosili radzieccy żołnierze, jednak jakby czymś dodatkowo obkute. I płaszcz, płaszcz długi do ziemi" polecam poczytac
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-07-30, 23:49 5
Jak tylko słysze/czytam o 'paraliżu przysennym' to ciarki mnie przechodzą, bo jestem z tym pojęciem za pan brat, że tak powiem
Przeraźliwie przejebana sprawa...
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2014-07-31, 0:07 6
Mnie kiedyś obudził dźwięk podobny do wybuchu. Przez kilka sekund nie mogłem zaczerpnąć oddechu i ogólnie cały zlany potem i posrany jakbym właśnie miał spotkanie z nauczycielką od niemieckiego. Oczywiście nikt inny wybuchu nie słyszał. Do dzisiaj nie wiem o co mojemu mózgowi chodziło. xd
Zgłoś
Avatar
Melek12 2014-07-31, 2:43
@VoidLoop

też coś takiego miałem i to kilka razy normalnie sobie leżałem po spanku i nagle jebut tak jakby coś w pokoju wybuchło O.o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie