18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
d................s 2012-10-22, 1:07
Co z wami? Nigdy nie widziałem jeszcze kogoś, kto zbakałby się podczas pierwszego palenia. Chodzi rzecz jasna, o zielsko, nie naszprycowany dziwnymi środkami majeranek. A wy wszyscy, okazuje się, przestraszeni 'tym' pierwszym razem...

Alkaloid marihuany (4cannabinol) utrzymuje się do 4 godzin (i tak tylko jedynie w skrajnych przypadkach), nie, jak pisaliście, 12...

I nie róbcie znów z trawy jakiejś pożywki dla twardzieli - toż jest to wynalazek podobny do wódy, tyle że inaczej otępiający. Szkodliwość pewnie także podobna (wbrew twierdzeniom wojowników maryhuaniny z ostatnich klas podstawówki) - wśród moich znajomych są i tacy, których zielsko nabawiło problemów natury psychicznej. Choć przyznać trzeba, że są oni mimo wszystko stanowczą mniejszością wszystkich użytkowników (wnoszę po tym, że w mieście moim (we Wrocławiu) nie znam (chyba) nikogo w moim wieku (21), kto nigdy nie palił zielska; a nie wszyscy w końcu mają podobnie nieprzyjemne doświadczenia z tymże środkiem, jak ci, którym on powyginał mózgi).
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-10-22, 16:21
Też kiedyś lekką psychoze po ziołku złapałem, nie wiedziałem czy kurwa biec i krzyczeć czy dojść do celu spokojnie :p
Zgłoś
Avatar
FCB_ThC 2012-10-22, 19:17
"Życie ma sens" part 4 jest dobry
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-10-22, 20:39
Poprostu to się zdarza raz na jakis czas i tyle. Nie mozna o tym myslec, zajac uwage czyms innym to jest lepiej, jak jest juz naprawde chujnia to sobie belta walnac, zazwyczaj pomaga. Wole takie cos niz udusic sie rzygami przez wode
Zgłoś
Avatar
MrK 2012-10-22, 23:18
jak bym mu zajebal w leb to by sie ogarnol... sorry ale jak czytam wasze komenatrze i slysze w tle tego nie dorozwoja...
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-10-24, 19:04
Możecie zaklinać rzeczywistość, ale mi po paru latach palenia trawki pomieszało się coś w głowie (jakieś psychozy, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa i jeszcze parę innych problemów). Gdybym dostał drugą szansę to nigdy bym po to ścierwo nie sięgnął.

A wszystkim niedowiarkom polecam świetny film - "Człowiek, który się zawiesił":
filmweb.pl/film/Facet,+który+się+zawiesił-2007-322572
Zgłoś