18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
O to na jaki artykuł natrafiłem dzisiejszego wieczoru. Ile w tym prawdy, oceńcie sami...

Informacja o skutecznej obronie strony syryjskiej

Cyt. “

Dnia 1 września 2013 roku znawca wojskowości powiedział w wywiadzie dla telewizji “Al-Manar”, iż prawdziwym powodem opóźnienia przez Baracka Obamę inwazji na Syrię, nie jest oczekiwanie na decyzję kongresu USA. Powodem jest to, iż 31 sierpnia syryjska obrona powietrzna unieszkodliwiła amerykański odrzutowiec a także zestrzeliła cztery tomahawki.

Amerykański myśliwiec rozbił się koło syryjsko-jordańskiej granicy, natomiast rakiety spadły do Morza Śródziemnego. Informację o zestrzelonym 31 sierpnia myśliwcu wojskowym F-22 Raport podała gazeta z USA “Los Angeles Times”. Informowano tam, iż syryjski system obrony powietrznej zestrzelił 4 amerykańskie tomahawki, które miały zostać przechwycone przez system przeciwrakietowy “Pancir-1″ wyprodukowany w Rosji.

Źródła informacyjne gazety uważają, że Pentagon wystrzelił 4 rakiety ażeby, jak pisze „Los Angeles Times”, „poczuć syryjskie tętno”. Jak twierdzi gazeta, strata nowoczesnego samolotu F-22 Raptor na północy Jordanii, gdzie stacjonuje 5 samolotów tego typu, była głównym powodem wstrzymania napaści na Syrię. Gazeta „Oklahoma Post” opublikowała informację, z powołaniem się na amerykańskie źródła wojskowe, że F-22 Raptor rozbił się na północ od Jordanii. Ekspert wojskowy John Blue Reed poinformował gazetę, że w Syrii są nie tylko zwykłe systemy S-300 ale także zmodernizowane systemy S-300. Nie wyklucza on także, że są tam systemy S-400.

O czym mówi się na syryjskich ulicach… Mieszkańcy syryjskiego miasta Tartus potwierdzili, że słyszeli 30 sierpnia po południu ryk 3 samolotów. Jeden z nich był typu MiG-23 a dwa inne typu MiG-29. Skierowały się one w stronę amerykańskich samolotów zaobserwowanych niedaleko od syryjskich wód terytorialnych. Amerykańskie samoloty znajdowały się w odległości 20 kilometrów od syryjskiej linii brzegowej. Każdy z nich w każdej chwili mógł wtargnąć w syryjską strefę powietrzną. Ale kiedy do nich zaczęły zbliżać się samoloty syryjskie to Amerykanie zawrócili i odlecieli w kierunku morza. 1 września powtórzył się taki sam incydent o godzinie 10:00 rano. „Nasze niebo jest tylko dla nas”- mówią Syryjczycy. „Nasze niebo jest zamknięte dla wrogów”.

Tłumaczenie z arabskiego ISNA dampress.net/index.php?page=show_det&select_page=6&id=31458

P.S. Obama i jego bandziory-przywódcy NATO grają na czas. Szukają oni luki w syryjskim systemie przeciwlotniczym i…na razie nie znajdują jej. Właśnie dlatego zaczęły się odmowy od udziału w wojskowej napaści na suwerenną Syrię i oczekiwanie na, niekonieczną dla Obamy, zgodę Kongresu USraela. Pachołki Antychrysta zrozumiały, że Syria nie będzie dla nich przechadzką po parku. Ale czciciele diabła nie porzucą swoich planów. I im bardziej będzie dla nich ta wojna trudna i skomplikowana tym bardziej będzie to prawdopodobne, że konflikt w Syrii będzie początkiem III Wojny Światowej i początkiem straszliwych wstrząsów i chaosu.

Na podstawie: 3rm.info/38638-siriya-sbila-pervye-samolet-i-rakety-ssha.html

Data publikacji: 3.09.2013

Przekład: RX

Źródło: wolna-polska.pl/wiadomosci/
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-05, 16:20
Będzie Fallout 4, niech napierdalają.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-09-05, 18:16 2
burseg napisał/a:

nie wiedziałem, że jest tylu ciapatych i miłośników ciapatych na sadolu...

Assad to jeden z niewielu przykładów dobrego ciapatego, bo przeciwstawia się muzułmańskim fundamentalistom, którzy chcą wprowadzić w Syrii szariat. Jego "reżim" (jak to media nazywają) polega właśnie na tępieniu fanatyków muzułmańskich. A jeśli widzisz tu "obronców" ciapatych to się mylisz. Po prostu nie lubimy amerykanów, którzy w dodatku walczą po tej samej stronie co Al-Kaida
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-09-05, 18:37
Libertinus napisał/a:



Nie obraź się ale rozjebałeś mnie na części pierwsze tym, że bierzesz wonsatego na poważnie.
tego dnia było to opublikowane na YT, dziś jest 05.IX.2113r.


Nie biorę go na poważnie, wiem że stary filmik, przejęzyczenie itp.
Ja tylko wyraziłem swoją prywatną opinię ustami Bronka.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-09-06, 0:08
Te doniesienia mają niezbyt pewne źródła. Wyczuwam bullshit.

@Shaggy93 Jak zobaczyłem NWO już wiedziałem do jakiej paczki debili Ciebie wsadzić, oh i nie dziwne, że reszta wypowiedzi pełna bzdur jest.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-09-06, 0:58
gwindak napisał/a:

up
Nie prawda. To myśliwce amerykańskie naruszyły przestrzeń powietrzną Syrii i mięli prawo do odwetu. Widzę że sobie sam już wmawiasz. Na takich nie trzeba nawet wymyślnej propagandy.



Skoro sprzedali informacje że to Asad użył broni to nie mieli by problemu obrócić to na swoją korzyść "Myśliwce USA zaatakowane" - tak brzmiały by nagłówki wiadomości.
Jak widzisz nic sobie nie wmawiam, kurwa czy dla was każdy kto się z wami nie zgadza jest jednym z tych "niemyślących samodzielnie"?

Cytat:

Na takich nie trzeba nawet wymyślnej propagandy.


Pamiętaj że to nie ja wierze w lewe informacje o zniszczeniu amerykańskich myśliwców.
Zgłoś