18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
O to na jaki artykuł natrafiłem dzisiejszego wieczoru. Ile w tym prawdy, oceńcie sami...

Informacja o skutecznej obronie strony syryjskiej

Cyt. “

Dnia 1 września 2013 roku znawca wojskowości powiedział w wywiadzie dla telewizji “Al-Manar”, iż prawdziwym powodem opóźnienia przez Baracka Obamę inwazji na Syrię, nie jest oczekiwanie na decyzję kongresu USA. Powodem jest to, iż 31 sierpnia syryjska obrona powietrzna unieszkodliwiła amerykański odrzutowiec a także zestrzeliła cztery tomahawki.

Amerykański myśliwiec rozbił się koło syryjsko-jordańskiej granicy, natomiast rakiety spadły do Morza Śródziemnego. Informację o zestrzelonym 31 sierpnia myśliwcu wojskowym F-22 Raport podała gazeta z USA “Los Angeles Times”. Informowano tam, iż syryjski system obrony powietrznej zestrzelił 4 amerykańskie tomahawki, które miały zostać przechwycone przez system przeciwrakietowy “Pancir-1″ wyprodukowany w Rosji.

Źródła informacyjne gazety uważają, że Pentagon wystrzelił 4 rakiety ażeby, jak pisze „Los Angeles Times”, „poczuć syryjskie tętno”. Jak twierdzi gazeta, strata nowoczesnego samolotu F-22 Raptor na północy Jordanii, gdzie stacjonuje 5 samolotów tego typu, była głównym powodem wstrzymania napaści na Syrię. Gazeta „Oklahoma Post” opublikowała informację, z powołaniem się na amerykańskie źródła wojskowe, że F-22 Raptor rozbił się na północ od Jordanii. Ekspert wojskowy John Blue Reed poinformował gazetę, że w Syrii są nie tylko zwykłe systemy S-300 ale także zmodernizowane systemy S-300. Nie wyklucza on także, że są tam systemy S-400.

O czym mówi się na syryjskich ulicach… Mieszkańcy syryjskiego miasta Tartus potwierdzili, że słyszeli 30 sierpnia po południu ryk 3 samolotów. Jeden z nich był typu MiG-23 a dwa inne typu MiG-29. Skierowały się one w stronę amerykańskich samolotów zaobserwowanych niedaleko od syryjskich wód terytorialnych. Amerykańskie samoloty znajdowały się w odległości 20 kilometrów od syryjskiej linii brzegowej. Każdy z nich w każdej chwili mógł wtargnąć w syryjską strefę powietrzną. Ale kiedy do nich zaczęły zbliżać się samoloty syryjskie to Amerykanie zawrócili i odlecieli w kierunku morza. 1 września powtórzył się taki sam incydent o godzinie 10:00 rano. „Nasze niebo jest tylko dla nas”- mówią Syryjczycy. „Nasze niebo jest zamknięte dla wrogów”.

Tłumaczenie z arabskiego ISNA dampress.net/index.php?page=show_det&select_page=6&id=31458

P.S. Obama i jego bandziory-przywódcy NATO grają na czas. Szukają oni luki w syryjskim systemie przeciwlotniczym i…na razie nie znajdują jej. Właśnie dlatego zaczęły się odmowy od udziału w wojskowej napaści na suwerenną Syrię i oczekiwanie na, niekonieczną dla Obamy, zgodę Kongresu USraela. Pachołki Antychrysta zrozumiały, że Syria nie będzie dla nich przechadzką po parku. Ale czciciele diabła nie porzucą swoich planów. I im bardziej będzie dla nich ta wojna trudna i skomplikowana tym bardziej będzie to prawdopodobne, że konflikt w Syrii będzie początkiem III Wojny Światowej i początkiem straszliwych wstrząsów i chaosu.

Na podstawie: 3rm.info/38638-siriya-sbila-pervye-samolet-i-rakety-ssha.html

Data publikacji: 3.09.2013

Przekład: RX

Źródło: wolna-polska.pl/wiadomosci/
Zgłoś
Avatar
g................g 2013-09-05, 11:36 11
Kurwa, syryjczycy zestrzelili super-duper-imba-mocarny F-22 Raptor za pomocą "tandetnej i przestarzałej" rosyjskiej technologii? Zestrzelili ten sam samolot nad którym się tak amerykanie i pół świata spuszczali że niewykrywalny, ultranowoczesny i w ogóle sam może wygrać wojnę? Doskonały cios w amerykański wsiowy ryj.

Ja tam ciapatych nie bronie. Ale. Asad trzyma za mordę ten motłoch, a Obama chce walczyć ramie w ramie z rebeliantami sympatyzującymi z Al-Kaidą którzy to wg "oficjalnych wiadomości", wjebali się samolocikami w WTC.

Fuck Logic.
Zgłoś
Avatar
Jedrass 2013-09-05, 11:37 2
świat dawno zszedł na psy .Czas zrobić reset i zacząć wszystko od nowa może ponure wizje rodem z gry Fallout się spełnią i dopiero będzie sztuka przetrwania, selekcja naturalna .Wrócimy do korzeni i w końcu się nauczymy nie popełniać w kółko tych samych błędów
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-09-05, 11:41
bisfhcrew napisał/a:


Murzynek jest sam, tylko jego plemię może go wesprzeć. W przeciwnym razie:



Nie obraź się ale rozjebałeś mnie na części pierwsze tym, że bierzesz wonsatego na poważnie.
Cytat:

Przesłano 13 cze 2010

tego dnia było to opublikowane na YT, dziś jest 05.IX.2113r.
Zgłoś
Avatar
kpiciel 2013-09-05, 11:43
[quote="Shaggy93"
ps obadałem i zaskakuje mnie jak wiele osób jest nastawionych antyrosyjsko tak bardzo że wolą lizać dupę amerykanom niż podać rękę Rosjaninowi ... ja pierdole.



A słyszałeś o Drugiej Wojnie Światowej ?
A słyszałeś o komunizmie w Polsce?
A słyszałeś o wymordowywaniu polskiej inteligenci i konsekwencjach tego?
Podaj rękę Rosjanom, a już nie długo wprowadzą nam dobrobyt.
PS. Rosjanie (obywatele) sami chcieli by się uwolnić od Rosji (państwa), a ty chcesz z nią trzymać?

Jak chcesz komuś "podać rękę", to zastanów się, czy ten kraj nie traktuje ludzi jak gówno.
Zgłoś
Avatar
wodzu11 2013-09-05, 11:47
Jedrass napisał/a:

świat dawno zszedł na psy .Czas zrobić reset i zacząć wszystko od nowa może ponure wizje rodem z gry Fallout się spełnią i dopiero będzie sztuka przetrwania, selekcja naturalna .Wrócimy do korzeni i w końcu się nauczymy nie popełniać w kółko tych samych błędów



Raczej będziemy je popełniać jeszcze raz, wszystkie , od nowa ;/
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-09-05, 12:07 15
kpiciel napisał/a:


ps obadałem i zaskakuje mnie jak wiele osób jest nastawionych antyrosyjsko tak bardzo że wolą lizać dupę amerykanom niż podać rękę Rosjaninowi ... ja pierdole.

A słyszałeś o Drugiej Wojnie Światowej ?
A słyszałeś o komunizmie w Polsce?
A słyszałeś o wymordowywaniu polskiej inteligenci i konsekwencjach tego?
Podaj rękę Rosjanom, a już nie długo wprowadzą nam dobrobyt.
PS. Rosjanie (obywatele) sami chcieli by się uwolnić od Rosji (państwa), a ty chcesz z nią trzymać?

Jak chcesz komuś "podać rękę", to zastanów się, czy ten kraj nie traktuje ludzi jak gówno.



a słyszałeś o NWO ??
a słyszałeś o inwigilacji ??
a słyszałeś o Polskich żołnierzach ginących za ropę?
a słyszałeś o wizach ?
a słyszałeś o kryzysie?
a słyszałeś o szeryfach świata ??
a słyszałeś o Iraku ? a słyszałeś o libii ?
a słyszałeś o sojuszach z 1939 ?
a słyszałeś kto finansował hitlerowską machinę wojenną ?
a słyszałeś o bazach cia?
a słyszałeś o Hiroszimie i Nagasaki ?
a słyszałeś o Wietnamie ?
a słyszałeś o tarczy antyrakietowej ?
a szłyszałeś o czymś co oni zrobili dla nas ??

może i nie mordowali nas tak otwarcie jak ruscy ale ruscy mordowali tych którzy mogli im zagrozić i tylko przez ich władze byliśmy tak traktowani. pojedz dzieciaczku do rosji kiedyś i zobacz jak tam sie traktuje Polaka! mnie przywitano z uśmiechem i tekstem brat pijemy za to na zachodzie traktuje się nas jak śmieci ! gorzej niż cygaństwo ! kurwa jego mać wole zdechnąć w walce z zachodem niż przeżyć walkę z ludźmi którzy tak samo nienawidzą komunistów jak my ! poza tym rosyjska władza wymordowała więcej rosjan niż innych nacji. czyli co ?? sami sobie nie mogą ręki podać ??

tyle że Putin ostatnimi czasy jest głosem rozsądku świata.
i nie chodzi tylko o syrię. Komunizm oni już mają za sobą ale my ciągle widzimy że za naszą wschodnią granicą siedzi lenin, stalin i kurwa car mikołaj. i nienawidzimy szeregowych obywateli ! czemu ? oni nam nic nie zrobili.
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2013-09-05, 12:30 9
@kpiciel wg mnie nie masz racji

Powołujesz się na carów, zsrr i dawnych sowietów.

Dzisiejsza Rosja to juz nie to samo. Uwierz że w czasie wojny lepiej spierdalać w ich kierunku badz stac sie sojusznikiem jesli chcemy pozostac w Polsce wolnej od wojen. USA ma tyle na koncie zniszczeń mordobić i graboerzy że Hitler mógłby jej słuchać w pierwszej szkolnej ławce.

O ile Putin potrafi pogrozić palcem o tyle przypomina tylko surowego ojca który nie chce syfu w domu i na podwórku. Reszta państw to zwierzęta w klatkach. Dużo szczekają niby pilnując domu ale klatka tudzież ogrodzenie coraz starsze, te psy się w koncu uwolnią i bedą robić szkodę. Jedne bedą glupimi silnymi dobermanami, czasem pogryzą, inne przekupione bedą mięchem. Inne psy to małe szczekacze, z daleka beda ujadały i nic więcej nie zrobią....czasem ugryzą w kostkę, jeszcze inne beda ciche, bedą obserwowały z daleka aby rzucić sie na padline. Tak to bedzie wyglądac w czasie wojny. Wtedy wszyscy bedziemy obracać sie w kierunku słowian....na wschód.....za najsilniejszym panem który potrafi nad tym zapanować, który potrafi wystrzelać tylko te złe psy.

Jesli mowa o obecnej Rosji, rosjanach....to ja zaufalbym jej najbardziej. Bo to kraj w ktorym wiedzą że jak upada religia to wraz z nią wkracza nowa a często gorsza i nieznana. Nie dali się ogłupić żydostwu (znajdą sie tacy co beda polemizowac), nie dali się ogłupić technologii cyfrowej, wiedzą że analog jest niezawodny i prosty (ile rakiet kosmicznych im spadło?). Nie wiem czy dali się wprowadzić w kanał konsumpcji gdzie klucz nr 20 jest zrobiony z mieszanki i peka przy malych naprezeniach, ich stal hartowana znana jest w narzedziach do dziś. Moznaby tak wymieniać długo i długo, od mediów aż po kalosze. Upraszczam troche sprawę na potrzeby krótkiego tekstu bo przecież w Rosji znajdziecie i komputery i wariata który chce wdrożyć technologie amerykanską ale ja o wyjątkach nie chce mówić.
Jak na ironie zachód który stawia na ekologię produkuje dobra które mają popsuć się po 2 latach aby je wyrzucić i kupić nowe. Śmieci coraz więcej. Mamy wszystko ale komuna miala skup makulatury a my nie, byly zwroty butelek, my tego nie mamy. To proste i drobne przykłady ale świadczą i zakłamaniu przeciez.

Jesteśmy ogłupiani bez manipulantów od dziesięcioleci i to na płaszczyznie chemii, fizyki, biologii, informacji i historii. Na wielu płaszczyznach. Życie nauczyło mnie aby wszystko brać na pół, że skoro ktoś każe mi źle myslec o Rosji znaczy to że coś go boli, kiedy ktoś pokazuje bidę w Korei Płn. To potem wypływają zdjecia luksusów a ich wódz to śmieszek który śmiesznie gada, kiedy ktoś mowi że w chinach wykorzystywane sa dzieci do pracy to dostrzegam że ten ktoś wspiera firmy tam produkujące a po czasie wychodzi że dla tych dzeci praca tam to coś takiego jak u nas nauka w szkole, że nie ma tam cierpienia. Pomijam już lepszą kondychę, brak otyłości i lepsze zdrowie. Amerykanskie dzieci są wolne a giną przecież przez żarcie i otyłośc albo jakiś bambus je zastrzeli.

Smutne to wszystko, że też tacy durnie żyją na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-09-05, 12:59 5
kpiciel napisał/a:



A słyszałeś o Drugiej Wojnie Światowej ?
A słyszałeś o komunizmie w Polsce?
A słyszałeś o wymordowywaniu polskiej inteligenci i konsekwencjach tego?
Podaj rękę Rosjanom, a już nie długo wprowadzą nam dobrobyt.
PS. Rosjanie (obywatele) sami chcieli by się uwolnić od Rosji (państwa), a ty chcesz z nią trzymać?

Jak chcesz komuś "podać rękę", to zastanów się, czy ten kraj nie traktuje ludzi jak gówno.



Podczas wojny USrael gówno nam pomoże, będą mieli wyjebane, są za oceanem. Rosja to nasz sąsiad i śmiem twierdzić że pierdolnięcie to on może mieć większe niż to całe uSA. Tu powinniśmy szukać sojuszu.
Wiadomo, mieliśmy ciężką wspólną historię z Rosjanami, lecz nie możemy patrzeć w przyszłość tylko przez pryzmat przeszłości. Większość rosyjskich katów już nie żyje, jeszcze 10-20 lat i wymrą wszyscy. Mamy nienawidzić ludzi, którzy wojny na oczy nie wiedzieli, którzy nam nic nie zrobili ? To są choćbyś nie wiem jak się tego wypierał, nasi słowiańscy bracia i w przypadku dużego konfliktu lepiej mieć sojusz z nimi niż z pieprzonym USraelem.
Rosja to już nie ZSRR...
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-09-05, 13:01 6
poważnie łezka się w oku kręci na samą myśl o tym że słowiańskie narody potrafią chociaż pomyśleć o sobie jak o braciach . parę lat temu to było nie do pomyślenia bo ruscy to bo Ukraińcy tamto bo Polacy najechali Czechów. boże ile razy ja bratu w morde dałem a jednak nadal to mój brat Teraz trzeba zrobić zamach stanu obalić rząd powiesić komunistów i nazistów (nie patriotów , i narodowców tylko prawdziwych nazistów) i stworzyć unie Słowiańską która stanie się mocarstwem światowym zjednoczonym paktami gospodarczymi i militarnymi z otwartymi granicami polityką ponad religijną jednocześnie szanującą i dbającą o tradycje ludów te ziemie zamieszkujących, dumną ze swej kultury i historii. ! będącą alternatywą dla unii europejskiej która sie obecnie rozpada i żydoamerykańców ! ale sie rozmarzyłem ... szkoda że nie stać mnie na założenie parti politycznej chociaż kto wie może kiedyś
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-09-05, 13:18
To gdzie są zdjęcia tych rozbitych samolotów, cokolwiek?
Sorry ale fakt ataku Syrii na samoloty USA Obama mógł tylko wykorzystać na swoją korzyść, jako agresje na USA.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-09-05, 13:38 4
up
Nie prawda. To myśliwce amerykańskie naruszyły przestrzeń powietrzną Syrii i mięli prawo do odwetu. Widzę że sobie sam już wmawiasz. Na takich nie trzeba nawet wymyślnej propagandy.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-05, 13:51
Haha przeciwnik ma rakiety przeciwlotnicze to bohaterowie od bombardowań spękali? A F-22 to nie ten najnowszy samolot, których ostatnio nakupili 200 i chcieli przetestować?
Zgłoś
Avatar
1Shoot1 2013-09-05, 13:57 3
Kto nas oddał Ruskim po II WŚ? Właśnie nasi sojusznicy USA, WB i FR.
Co mamy z wojen dla USA w Iraku i Afganistanie? Chuja mamy a wydaliśmy kupę kasy. Państwa które wysłały mniej wojska dostały kontrakty na odbudowę Iraku a my nić. Nawet wiz nam nie chcą znieść. Mamy być popychadłem dla USA? Narzędziem które po użyciu można odłożyć, olać i przypomnieć sobie o nim jak znowu będzie potrzebne? USA tylko obiecuje nam złote góry a dostajemy tylko ochłapy na które lecimy jak wygłodniałe psy.
Ruskich i Niemców też nie lubię za to co nam zrobili. Jednak trzeba dobrze żyć z sąsiadami bo USA i zachodni sąsiedzi nas oleją jak to było za każdym razem w przeszłości. Musimy mieć z nimi dobre stosunki abyśmy mogli handlowiec. USA jest daleko i nie jest naszym partnerem gospodarczym.
Jak lubicie mieć Amerykanką parówe w dupie i łykać Izrelską spierdoline z uśmiechem na twarzy i płacić jeszcze za to swoimi podatkami i krwią naszych "braci" to wasza sprawa.
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-09-05, 14:47
Cytat:

Jednocześnie systematycznie spada eksport do Ameryki Północnej, która znacznie zwiększyła produkcję własnego gazu z łupków.
Cytat:

Z linku Libertinusa .Jak chodzi o Polski gaz z łupków to ja chce wojne z tymi żydami z ameryki.
Zgłoś
Avatar
1991adam1991 2013-09-05, 15:16 2
Polski rząd za uścisk małpy wyśle naszych na front. Ostatnim państwem z którym bym się bratał są stany, one za dużo się wszędzie wpierdalają, a jak wiadomo kto mieczem wojuje ten od miecze ginie. W końcu ktoś ich rozliczy za te wszystkie zbrodnie. Nie mogę pojąć bezsensu naszego istnienia wojna,kryzysy, depresje, ciągłe gnojenie zwykłego szarego obywatela na każdym kroku i okradanie w imię czego ? Jesteśmy tylko zwykłymi pionkami popychanymi to tu to tam w zależności od widzimisię wielkich ,,władców" ukrytych za kukiełkami typu Barack Osama... Niech sami chwycą za broń i pójdą walczyć z głowami innego państwa a nie wciągają w to swoich obywateli. Zwykły człowiek nie ma żadnego interesu w tych wojnach a to on ginie na bitwach, mi starczy codziennej walki o lepsze jutro i zdobywanie pieniędzy dla mojej rodziny, niech mnie w to nie mieszają!

Polski rząd za uścisk małpy wyśle naszych na front. Ostatnim państwem z którym bym się bratał są stany, one za dużo się wszędzie wpierdalają, a jak wiadomo kto mieczem wojuje ten od miecze ginie. W końcu ktoś ich rozliczy za te wszystkie zbrodnie. Nie mogę pojąć bezsensu naszego istnienia wojna,kryzysy, depresje, ciągłe gnojenie zwykłego szarego obywatela na każdym kroku i okradanie w imię czego ? Jesteśmy tylko zwykłymi pionkami popychanymi to tu to tam w zależności od widzimisię wielkich ,,władców" ukrytych za kukiełkami typu Barack Osama... Niech sami chwycą za broń i pójdą walczyć z głowami innego państwa a nie wciągają w to swoich obywateli. Zwykły człowiek nie ma żadnego interesu w tych wojnach a to on ginie na bitwach, mi starczy codziennej walki o lepsze jutro i zdobywanie pieniędzy dla mojej rodziny, niech mnie w to nie mieszają!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie