18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Wojtek Owsianka
hrabia9933 • 2013-03-17, 0:52
Panie i Panowie sadole, znajomy znajomego widoczny na filmiku ponizej potrzebuje pomocy, jak powiedzial, proteza ktorej potrzebuje jest warta 17 000 piw, moze my tez cos dolejemy?
Zgłoś
Avatar
gronie 2013-03-17, 7:28
jedno piwo prosze a co dam Ci masz;]
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-03-17, 7:53
Do 17000 trochę brakuje, ale 63 jak dotąd to już niemała ilość.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-17, 8:14
Może sobie ode mnie wziąć te 17 000 piw. No problem
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-17, 8:24 2
A ja wpłaciłem!!!! (serio) W końcu to prawa ręka a on przed kompem dużo czasu spędza. Czym będzie FAPAŁ???

Lewą to tak chujowo:(

Zamiast pierdolić smuty wystarczyło by żeby każdy wpłacił 1zł i już by jakaś kwota się uzbierała.

Kawał ze mnie chuja ale czasem mam słabszy dzień i pomogę.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-03-17, 8:41
Wg mnie to nie miejsce na tego typu ogłoszenia.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2013-03-17, 9:01
ja mu jedno piwo postawiłem z filmik, ciekawe czy uzbiera 17 tys piw na sadistic`u. Życzę powodzenia
Zgłoś
Avatar
ganja125 2013-03-17, 9:22 1
o społeczności tego portalu - rozpierdalacie mnie...
Zgłoś
Avatar
wlodekkf 2013-03-17, 9:53 1
Wojtek, chuja ręką ie oszukasz!!!!\
Zgłoś
Avatar
kalion83 2013-03-17, 10:52
Niech się pokazuje gdziekolwiek, dla niego każda złotówka się liczy. Mógł zrobić jakąś specjalną wersję tej autopromocji specjalnie na sadola
Zgłoś
Avatar
krzychy1992 2013-03-17, 11:32 3
Specjalnie zalogowałem się aby poinformować, że jego portfolio to fake oprócz jednej pracy tej ze stowarzyszenia(choć i tu nie wierze że wykonał ją samodzielnie), resztę stron wykonały zewnętrzne firmy lub inne podmioty albo np. Wojciech korzystał z gotowego CSS(znalazłem 2 strony,a 1 to generator WordPress'a) co formalnie sprowadza się do wypełnienia pól tekstowych ,a dodatkowo reszta tych jego dzieł to po prostu grafika podłożona jako tło w CSS.

Reasumując ten facet z webmasteringiem nie ma nic wspólnego .

Dziękuje dobranoc!

PS. Tak se myślę że to raczej skinhead , a ręka to mu uschła od walenia .
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-03-17, 11:48 1
@up ty jebany kretynie. jakbyś kurwa miał choć trochę pojęcia o tej branży to byś wiedział, że BARDZO często zewnętrzne firmy składające strony zlecają zewnętrznemu grafikowi wykonanie projektów(grafiki) dla projektowanych przez nich stron. nie oskarżaj gimbolu jak nie wiesz
Zgłoś
Avatar
gluty52 2013-03-17, 13:27
Hacerking napisał/a:

To jest kurwa sadistic, a nie kółko pomocy potrzebującym kalekom



Kalekom to jest osoba która nie potrafi zdać do następnej klasy, a nie ktoś kto chce coś w życiu osiągnąć.

krzychy1992 napisał/a:

Specjalnie zalogowałem się aby poinformować, że jego portfolio to fake oprócz jednej pracy tej ze stowarzyszenia(choć i tu nie wierze że wykonał ją samodzielnie), resztę stron wykonały zewnętrzne firmy lub inne podmioty albo np. Wojciech korzystał z gotowego CSS(znalazłem 2 strony,a 1 to generator WordPress'a) co formalnie sprowadza się do wypełnienia pól tekstowych ,a dodatkowo reszta tych jego dzieł to po prostu grafika podłożona jako tło w CSS.

Reasumując ten facet z webmasteringiem nie ma nic wspólnego .

Dziękuje dobranoc!

PS. Tak se myślę że to raczej skinhead , a ręka to mu uschła od walenia .



"Zajmuję się projektowaniem grafiki", mówi Ci to coś ignorancie?
Zgłoś
Avatar
khrystall 2013-03-17, 13:33
Wpłaciłem stówke mam nadzieje, że pomoże.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-17, 15:29
Qrwa wy z tymi piwami to serio???????????? "Myślicie", ze tu chodzi o 17 000 piw postawionych na Sadisticu??? Wiedziałem, że naród głupieje ale nie wiedziałem ze w takim tempie. Możecie nie klikać na piwo szkoda energii lepiej wykorzystajcie ją żeby sie jebnąć w te tępe łby, może pomoże choć troche.
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2013-03-17, 16:05
Hacerking napisał/a:

To jest kurwa sadistic, a nie kółko pomocy potrzebującym kalekom



Jak czytam twoje komentarze, to aż mnie mdli, że osoby twojego pokroju stanowią przyszłość tego kraju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie