18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Rzecznik ukraińskiego Prawego Sektora Andrij Tarasenko, w wywiadzie udzielonym portalowi Rzeczpospolita stwierdził wprost, że ludobójstwo na Wołyniu to "brednia"

Panu Tarasenko zadano pytanie:
-Bandera zainspirował jednak rzeź na Wołyniu, w wyniku której zostało zamordowanych przeszło 100 tys. Polaków. Nie odpowiada więc za ludobójstwo?

-To brednia. Dokładnie śledziłem historię OUN i wiem, że to po prostu nieprawda. Owszem, Bandera zalecał stosowanie radykalnych metod, ale przecież z okupantem należy walczyć wszystkimi metodami. Tym bardziej kiedy ten okupant nie chce opuścić twojej ziemi.

"Zalecał stosowanie radykalnych metod"

Tarasenko wspomniał również o tym, że obecne granice Ukrainy nie są sprawiedliwe i należy je zrewidować. Jego zdaniem "sprawiedliwość nakazywałaby", aby ziemie południowo-wschodniej Polski "wróciły do Ukrainy". Konkretnie chodzi o "Przemyśl i kilkanaście innych powiatów".

Kurwa mać! Szlag mnie trafia jak coś takiego czytam.
Nasze kurwa jego mać kochane media jeszcze ich popierają, czołowa Kaczka jeździ sobie z nimi urządzać bankiety a panowie politycy jak jeden mówią o "wspaniałej rewolucji".

Poparłbym tą całą rewolucję na Ukrainie, gdyby ich liderzy odcięli od szowinistów i morderców banderowców, ale kiedy czołowy lider mówi takie słowa to serdecznie życzę żeby milicjant mu wsadził pałę w dupe.

Całość wywiadu, polecam przeczytać-
rp.pl/artykul/107684,1083009.html
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-01-30, 0:15
Czyli dążenia do utworzenia judeopolonii nadal są aktualne.
Oj Polacy obudzicie się z ręką w nocniku...

Nie, nie śpię.
Czuwam!

"Ukraina nie będzie jednak bezpieczna, balansując między Rosją a zachodnią Europą.

Dlatego musimy odzyskać broń atomową. Mamy na Ukrainie własnych specjalistów, którzy do tego doprowadzą. "

Trochę śmieszno, trochę straszno...
Każdy z każdym by się tylko napierdalał na atomówki.
Do czego to zmierza... ludzka głupota nie zna granic.
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-01-30, 11:45
właśnie to samo miałem wrzucić, chuj człowieka strzela. Wielka szkoda, że ten materiał na główną nie trafi.
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-01-30, 12:03
Chciałbym tylko przypomnieć, że na Ukrainie żyje +45 milionów ludzi, a takich zjebów jak ci z ulic i ten z wywiadu jest marny procent. Poza tym, nie wszyscy w tych zamieszkach to banderowcy, ale zwykli dresiarze, którzy się nudzą.
Zgłoś