18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Woodstock 2017
pawelozory • 2017-08-11, 18:12
Jak co roku zmontowałem krótki filmik z Woodstocku.
Oczywiście to dość kontrowersyjny temat, więc proszę o kulturalne komentarze.

Wyprzedzając tematy antywoodstockowców:
ukryta treść

- toitoie były codziennie czyszczone i chodziło się zaraz po myciu albo na porcelanowe, pachnące lasem iglastym porcelanki w strefie płatnych pryszniców
- mieliśmy swoją kabinę prysznicową i baniaki z wodą, które nagrzewało słoneczko
- w ciągu dziewięciodniowego pobytu piłem tylko jednego wieczoru i spotkałem wiele osób, które również nie piły lub piły w małych ilościach
- błoto jest tylko pod grzybkiem (kwadrat 30m x 30m)
- nie taplałem się w błocie
- po deszczu było błoto na przejściach ale nie mniejsze niż na Openerze (tak, byłem; pracowałem kiedyś w ochronie i zaliczyłem wszystkie duże festiwale oprócz Orange Warsaw). Oczywiście po jakimś czasie wyschło
- nie zgadzam się z ideologią polityczną osób zapraszanych na asp oraz z Owsiakiem
- wyolbrzymiana przez media przestępczość podczas trzech dni na Woodzie jest mniejsza niż jednego dnia w dużych miastach. Nie zapominajmy, że było tam 200-700 tys (wg różnych źródeł) ludzi. Btw. na ten temat mogę się wypowiedzieć bo akurat piszę o tym pracę magisterską.
- "syf, syf i wszędzie syf". W sumie racja. Od trzeciego dnia jest masakra. Jak co roku. Akurat my (wioska Rabarbarowa) sprzątamy po sobie każdego kiepa, puszki oddajemy w strefie lecha do recyklingu (lub zostawiamy dla Pana Stasia - złomiarza) a resztę zostawiamy w dużych workach przy dróżce, aby ułatwić pracę ekipie sprzątającej. Plandeka, linki, prysznic itp. też składamy i zostawiamy gotowe do wywozu. Niestety jest pełno brudasów, którzy zostawiają syf, jednak ekipy sprzątające działają sprawnie. Szkoda tylko, że mają tyle roboty. Oczywiście odniosę się też do innych polskich festiwali. Np. po Openerze było to samo. A plaża w Gdyni (przynajmniej kilka lat temu) wyglądała jak jedno wielkie wysypisko śmieci. No cóż, w takim społeczeństwie żyjemy.




Materiał własny.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-08-12, 4:41
gdzie cipy umazane w błocie które zabijają cięwenerąna odległość ?
Zgłoś
Avatar
modoc 2017-08-12, 7:12 1
Zero cycków porządnych nie ma piwa. Te mikrusy i flaki się nie licza. Poza tym popieram jednego z powyźszych w 2000 r. Jeszcze to było fajne. Teraz syf i komercha pełną gębą.
Zgłoś
Avatar
żmij 2017-08-12, 8:18 2
Nie słuchaj tych przyrośniętych do klawiatury pryszczatych onanistów . Fajna impreza, Łap browara.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-08-12, 8:29
to taki Sunrise dla brudasów i PISowców
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-08-12, 9:19 1
Dla Polaczków najlepiej nie robić żadnych imprez, niech siedzą pierdziele w piwnicach
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-08-12, 9:53 1
Smród potu i niemytych ciał - czułem przed monitorem.
Zaś co do filmiku - kurwa nie miałem pojęcia, że tam (z lasek) jeżdżą same tłuste kaszaloty (grubo >60kg).
Co Wy tam chcecie ruchać? Te fałdy fetu? Deseraci...
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-08-12, 10:20 3
Trzeba przyznać że laski są okropne - coś pokroju feministek czy lesb. Już na pierwszym filmie przed kliknięciem play jest jakieś chuj wie co - niby laska ale szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2017-08-12, 11:15
Zalać cały teren domestosem. Może odkazi.
Zgłoś
Avatar
Mr.Artur 2017-08-12, 11:18
A ci zazdrośni bo nie pojechali na Woodstock
Zgłoś
Avatar
jehehej 2017-08-12, 11:48 2
każdy który nie tapla się w gównie i błocie nie potrafi się bawić - logika brudstokowiczów
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-12, 12:27 3
Mr.Artur napisał/a:

A ci zazdrośni bo nie pojechali na Woodstock


Jak tyś mnie teraz zaimponował!
Zgłoś
Avatar
holek123456 2017-08-12, 13:31 1
Tez macie takie wrażenie ze ludzie tam są jacyś inni?
Zgłoś
Avatar
harbing3r 2017-08-12, 15:42
chujowa "muzyka" w materiale, proponuję wyciszyć
Zgłoś
Avatar
jinn 2017-08-12, 15:59 4
Ale wy tu jesteście pojebani. Przyjebaliście się do tego Woodstocku strzasznie. Nikt nikogo nie zmusza do wyjazdu na tę imprezę. Mam wrażenie, że ci wszyscy wielcy przeciwnicy nie widzieli niczego poza dożynkami i dancingami w remizie strażackiej w swojej wiosce. No chyba, że cały wolny czas spędzają stojąc przed wejsciem do klatki schodowej i jedząc słonecznik. Że brudno? Że ćpuny i pijusy? A co powiecie o tym spędzie tableciarzy, feciarzy, łysych sebixów i osiedlowych kurewek jakim jest "wspaniały" Sunrise? Tam dopiero jest syf i rozpiździaj. Na ostatni dzień tegorocznego Woodstocku pojechałem z siedmioletnim synem, między innymi na koncert "Domowych Melodii". Było zajebiście. Wszechobecny smród rozlanego piwa, zapach palonego zioła i pełno śmieci, ale czułem się zajebiście i na prawdę bezpiecznie a atmosfera była przezajebista. Szczerze, to każdemu polecam chociaż raz odwiedzić tę imprezę i poczuć się wolnym:) Pozdrawiam hejterów.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2017-08-12, 16:03
Haha, w sumie mam beke z komentarzy, chcesz jedziesz nie chcesz nie jedziesz, sprawa prosta jak jebanie, chociaż pewnie połowa z komentujących nigdy nie ruchała.

Anegdotka potwierdzająca, że na woodzie jest sporo sadoli:

Poszedłem sobie na koncert Zielonych Żabek w sobotę, ale jako, że na scenie mieli jakieś 30-40 min opóźnienia to trafiłem również na Leniwca(swoją drogą zajebisty koncercik, żałowałem potem, że wbiłem od połowy), po między Leniwcem a Zielonymi na scene wleciała jakaś babka i zaczęła coś tam pierdolić o sytuacji politycznej w naszym kraju(była z jakies fundacji przeciwko rasizmowi czy coś) i praktycznie wszyscy zaczęli skandować "Jebać PiS", na co ona mówi "Kochani ja bym to ujęła inaczej - jebać rasizm" przy czym wtedy tłum już nie był taki chętny do skandowania i wydarł się już tylko mały procent - na koncercie moim zdaniem było kilka tysięcy osób.

Swoją drogą niby brudstoock i w ogóle, ale kurwa materiał trochę piwek dostał.

@pawelozory ode mnie piwko, jak będziesz za rok to nawet w realu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie