18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Woodstock 2017
pawelozory • 2017-08-11, 18:12
Jak co roku zmontowałem krótki filmik z Woodstocku.
Oczywiście to dość kontrowersyjny temat, więc proszę o kulturalne komentarze.

Wyprzedzając tematy antywoodstockowców:
ukryta treść

- toitoie były codziennie czyszczone i chodziło się zaraz po myciu albo na porcelanowe, pachnące lasem iglastym porcelanki w strefie płatnych pryszniców
- mieliśmy swoją kabinę prysznicową i baniaki z wodą, które nagrzewało słoneczko
- w ciągu dziewięciodniowego pobytu piłem tylko jednego wieczoru i spotkałem wiele osób, które również nie piły lub piły w małych ilościach
- błoto jest tylko pod grzybkiem (kwadrat 30m x 30m)
- nie taplałem się w błocie
- po deszczu było błoto na przejściach ale nie mniejsze niż na Openerze (tak, byłem; pracowałem kiedyś w ochronie i zaliczyłem wszystkie duże festiwale oprócz Orange Warsaw). Oczywiście po jakimś czasie wyschło
- nie zgadzam się z ideologią polityczną osób zapraszanych na asp oraz z Owsiakiem
- wyolbrzymiana przez media przestępczość podczas trzech dni na Woodzie jest mniejsza niż jednego dnia w dużych miastach. Nie zapominajmy, że było tam 200-700 tys (wg różnych źródeł) ludzi. Btw. na ten temat mogę się wypowiedzieć bo akurat piszę o tym pracę magisterską.
- "syf, syf i wszędzie syf". W sumie racja. Od trzeciego dnia jest masakra. Jak co roku. Akurat my (wioska Rabarbarowa) sprzątamy po sobie każdego kiepa, puszki oddajemy w strefie lecha do recyklingu (lub zostawiamy dla Pana Stasia - złomiarza) a resztę zostawiamy w dużych workach przy dróżce, aby ułatwić pracę ekipie sprzątającej. Plandeka, linki, prysznic itp. też składamy i zostawiamy gotowe do wywozu. Niestety jest pełno brudasów, którzy zostawiają syf, jednak ekipy sprzątające działają sprawnie. Szkoda tylko, że mają tyle roboty. Oczywiście odniosę się też do innych polskich festiwali. Np. po Openerze było to samo. A plaża w Gdyni (przynajmniej kilka lat temu) wyglądała jak jedno wielkie wysypisko śmieci. No cóż, w takim społeczeństwie żyjemy.




Materiał własny.
Zgłoś
Avatar
Yorhn 2017-08-13, 12:39
Byłem na Woodstocku 6 razy i w życiu więcej tam nie pojadę. Nie mogę pojąć co siedziało w mojej młodocianej głowie, że tyle razy tam się wybrałem. Większość ludzi to banda debili, którzy nie potrafią logicznie myśleć, mają przeżarte głowy jakimiś pseudo ideami, które uważają za uświęconą prawdę. Bydło, które przyjechało się najebać, srać w lesie i jebać po brudnych i mokrych namiotach. To jest festiwal dla młodych ludzi, którzy jeszcze nie dojrzeli do dorosłego życia i dlatego odpierdalają takie dziwne i chore jazdy. Totalny upadek rozumu i godności człowieka pod pseudo przykrywka dobrej zabawy. Ale w sumie lepiej tak niż jakby mieli te swoje emocje rozładowywać w inny sposób. Skąd to wiem? Bo tam byłem, więc nie szkaluje nikogo bezpodstawnie, tylko opisuje to co widziałem wśród otaczających mnie ludzi, samemu mając sporo za uszami.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2017-08-13, 16:04 4
Ja pierdolę, ile stulejarni w komentarzach to ja nawet nie. Kurwa, byłem na Woodzie pierwszy raz w tym roku, zawsze byłem zniechęcony właśnie przez ludzi pokroju komentujących powyżej. Kurwa pojechałem i było całkiem SPOKO. Nie gorzej niż na innych tego typu festiwalach, a już na pewno lepiej niż na takim spierdolonym Openerze dla bananowych dzieciaków, na którym miałem okazję być 2 razy i były to najchujowiej wydane pieniądze jakie pamiętam. Nigdy nie podzielałem idei reprezentowanych przez organizatorów Woodstocku, ale pojechałem tam posłuchać w miarę spoko muzyki, napić się w plenerze ze znajomymi, zapalić jakieś zioło i kurwa odpocząć od tego zjebanego plastikowego korpo-światku. TAKI KURWA ZE MNIE DEGENERAT. Nikt, kurwa, NIKT na Woodzie wobec mnie i moich znajomych nie był agresywny czy nieuprzejmy. Ćpunów na pigułach może widziałem ze dwóch, z czego jednego zawinął szybciutko pod sceną niebieski patrol, bo wniósł browar i się rozpychał w tłumie ludzi. Jedyne do czego można się dojebać to Toi Toie, które w ostatni dzień już zabijały na wejściu. Rozumiem, tych co byli i mówią, ze chujnia - ok nie każdy musi się tym jarać. Ale oni mają chociaż jakąś podstawę by tak sądzić. Reszta z was to zwykłe stuleje, które z chaty pizdy nie ruszyły nigdy na Woodstock (ewentualnie Sunrise albo miejscowe dożynki z disko i polo, sądząc po poziomie komentarzy), a komentują kurwa najbardziej zaciekle. A z resztą komentujcie, ci bardziej ogarnięci sadole mają z was bekę, a mnie nawet was nie żal.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-08-13, 23:10
Piotru70 napisał/a:


No to muszę ci pogratulować ambicji jak Ty pracę piszesz o jakimś syfie.[...]



A nie wpadłeś, geniuszu na to, że piszę na temat przestępczości?

"- wyolbrzymiana przez media przestępczość podczas trzech dni na Woodzie jest mniejsza niż jednego dnia w dużych miastach. Nie zapominajmy, że było tam 200-700 tys (wg różnych źródeł) ludzi. Btw. na ten temat mogę się wypowiedzieć bo akurat piszę o tym pracę magisterską."

ten temat czyli analiza bezpieczeństwa. Analiza statystyki policyjnej z realnymi zagrożeniami danych regionów.

Chciałeś mi pocisnąć a sam się zaorałeś
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-08-14, 9:51
@up, nie zmienia to faktu że:
a) wybrałeś chujowe studia, chujowy temat
b) użyłeś chujowego przykładu do swojej pracy - na miejscu promotora pognałbym Cię w pizdu.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-08-14, 12:40
@up
a) mam zajebiste studia, robię to co lubię. Pewnie wyskoczysz z tekstem o bezrobociu, więc wyprzedzając fakty dodam, że mam stałą pracę na normalnej umowie.
b) nadal masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie piszę o Woodstocku. W pracy nie będzie o nim żadnej wzmianki. Robię analizę bezpieczeństwa w pewnym regionie Polski i na "ten temat" mogę się wypowiedzieć. O kurwa bezpieczeństwie. Jak nadal nie rozumiesz to łam wersję narysowaną w paincie.



Już rozumiesz?

Btw. Promotor sam zaproponował taki temat.
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-08-14, 15:26
@up skoro nie ma nawet wzmianki o woodstocku to chuja wiesz co tam się dzieje. Szach mat ateisto.
A studia i tak chujowe bo to zawód w chuj nie produktywny i generalnie nie potrzebny w chuj.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-08-14, 17:53
@up ze statystyk i dokumentów otrzymanych z komendy wojewódzkiej można się wiele dowiedzieć. Hah, skąd możesz wiedzieć co studiuję i gdzie pracuję? Kompletnie nic nie wiesz a komentujesz. Nadal się pogrążasz
Zgłoś
Avatar
olbi13 2017-08-21, 1:31 16
Sklejone w całość urywki z kilku dni na woodstocku.Rozumiem że większość rzyga już tym tematem ale może obejrzy.
Materiał własny.

Zgłoś
Avatar
Novotko 2017-08-21, 2:34
chciałbym być taki normalny, jak oni.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-08-21, 6:56 1
Szkoda, że Dałeś taki syfiasty podkład. Woodstock, nie loveparade
Materiał spoko.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-08-21, 8:07 4
czekam na ekspertyzę gimbazjalną o brudzie, niechcianych ciążach i narkotykach... Mama jak co roku nie puściła to łzy i frustrację przelejcie sobie chociaż na klawiaturę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-21, 8:29 1
@up
Uwielbiam taką logikę. Argumentacja rodem z przedszkola albo podstawówki typu "zazdrościsz mi i tyle!".
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-08-21, 8:52 4
Up

a kto inny pisze te hejty jak nie ludzie którzy nigdy tam nigdy nie byli?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-21, 9:39
@up

Ok. No to byłeś kiedyś w sejmie? W senacie? W pałacu prezydenckim? Znasz jakichś polityków? Byłeś w siedzibie którejś partii? Znasz prezydenta albo premiera któregoś?
No to dlaczego hejtujesz na polityków?

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
olek 2017-08-21, 9:49 2
kolega prosi o taki mix z woodstocku ale tylko z cyckami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie