18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ostatnie wybory samorządowe były źródłem wielu zaskoczeń oraz niecodziennych sytuacji. Miały miejsce różnorakie ustereki, błędy, sprzeczności i paradoksy. Film pokazuje, że mogło dojść do nieprawidłowości w wynikach jak i nawet do ich sfałszowania. Jednak jest to tylko opinia autora, dlatego zachęcam do własnych przemyśleń i podzielenia się nimi w komentarzu pod filmem.

Zgłoś
Avatar
L................5 2014-11-30, 22:58
to sPiSek

Już sie zaczyna a z fałszowali a nie ludnośc to w wiekszości debile smutne ale prawdziwe nie dośc że matoły to politycy to i społeczenstwo tempe , ale to nie ich wina to media i hujowe autorytety typu celebryci ale teraz jest czs jest zwrot to ten czs teraz my zbroimy sie edukujemy zbieraamy siły i doświadczenia rozmyslamy nad planami i czekamy aż będzie ten czas i przejmiemy wladzę i media będą neutralne i żetelne , będzie dostatek , społeczenstwo mądre i wyedukowane , pkb rosnąc będzie a majątek narodowy będzie wzrastał i to polska będzie supermocarstwem a nie chiny , rosja ,usa
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-11-30, 23:29 4
Luqas95 Przynajmniej te "tempe" społeczeństwo potrafi pisać po Polsku. Ba nawet potrafi słownik sobie wgrać w przeglądarkę aby podkreślało te "hujowe" wyrazy. Do tego pragnę złożyć wyrazy uznania za najdłuższe zdanie wielokrotnie złożone jakie w swym życiu widziałem.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-11-30, 23:29
@Luqas95

Ale dlaczego tak ironizujesz?
Ty tam żadnych nieprawidłowości nie dostrzegasz? ²
Nic (w tym kontekście) wątpliwości w Tobie nie wzbudza? ³
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-11-30, 23:55 1
thx
Ironia lepiej tnie niż kłamstwo
tak samo jak prawda w oczy kole
bo ja wiem może i zfałszowali
nie mam dowodów i tak szczeże mi to wisi
jedyna opcja to wymarcie pokolenia prl
czyli odcięcie od kożeni tego
może będzie normalnie może
Zgłoś
Avatar
Buaszej 2014-12-01, 17:49 1
@up oczy bolą jak się czyta. Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Twój poziom inteligencji nie pozwala na nic wiecej tylko na wtórowanie za tym co pokazują w TV.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-12-01, 17:50
Po pokoleniu PRL nadejdzie pokolenie ich dzieci, zgodnie w wytycznymi komitetu centralnego w Brukseli.
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2014-12-01, 23:05
Ci PiSdioci myślą że wszystkie polaczki to cebulaczki i że wcisną nam nawet taką bzdurę jak sfałszowane wybory, niedoczekanie, mamy mózg na wasze nieszczęście
Zgłoś
Avatar
Medivh0 2014-12-30, 23:55
@up

Mi PiSiory nie są potrzebne to stwierdzenia że coś śmierdzi. Znam babkę która nie podpisała się pod protokołem ze względu na cyrk jaki się wyprawiała komisja. Fakty są takie że upadł ostatni mit demokracji jakim są wiarygodne wybory. Całą sprawą powinno zająć się ABW i Prokuratura Generalna. Warto zwrócić uwagę na zachowanie Kopacz, Komorowskiego i Stokrotki które też daje dużo do myślenia. O wygranej PSL to już nie wspomnę bo nie wiem jak ogół społeczeństwa mógł na nich zagłosować skoro oni są nastawieni na robienie dobrze tylko rolnikom. Wątpliwości budzi też fakt że podano do wiadomości iż kolejne wybory są "zagrożone" i nie wiadomo czy odbędą się w terminie. Zresztą czy po tych czerwcowych nagraniach ktoś wierzy jeszcze w przypadki? Bo najeździe ABW na Wprost który został zorganizowany przez jakiś niedorobionych "ojców chrzestnych". I po tym jak Tusk zwiał do Brukseli?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-12-31, 7:44
Cytat:

ale to nie ich wina



To własnie ich wina.

Zadziwiające, że PiS nie złozył protestu wyborczego w sprawie żadnego okręgu w którym PiS wygrał. Tam pewnie nie fałszowali, fałszerstwa były tylko tam gdzie PiS przegrał.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-12-31, 10:06
Dexter37, czemu traktujesz PiS poza układem...? Jak to się mówi "PiS, PO.... jedno zło". Druga największa partia w Polsce. Twierdzą że wybory były sfałszowane. Tylko że nic poza marszem, który odbył się miesiąc po wyborach kiedy wszyscy "zaakceptowali" to co się stało i nastroje opadły, nie zrobili w tej sprawie i zapewne nie zrobią.
Majdan czy którakolwiek z ostatnich rewolucji w państwach Arabskich(nie twierdzę że którekolwiek z tych rzeczy są okej w swoich skutkach) zostały złożone przez o wiele słabsze ruchy bez takiego poparcia na starciu i bez tylu stanowisk w ich sejmach/parlamentach/rządach/juntach.
Gdyby PiS miał inne cele niż PO, SLD-PZPR czy PSL to by dawno był tutaj jakiś polityczny przewrót.

Medivh0 napisał/a:

Całą sprawą powinno zająć się ABW i Prokuratura Generalna.


Masz na myśli te organizacje, które mentalnie jeszcze skazują górników w stanie wojennym?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-12-31, 10:13
Zrobili to co należy w razie wątpliwości i podejrzeń: poskładali skargi wyborcze w piździesięciu sądach. Ale nie w tych, w których wygrali. Wychodzi więc na to, że pewnie PiS fałszowało wybory a PO jest tego ofiarą .

Nie było by żadnego politycznego przewrotu bo ludziom sie w Polsce żyje całkiem nieźle a garstka internetowych gimbokrzykaczy to kapkę za mało. Ja wiem, że strasznie ich słychać w internecie bo własnie tu wylewają swoje żale ale to nie jest żadna wiekszość czy znacząca siła.

Najprostsze rozwiązania dla wielu osób na sadolu są zwyczajnie nie do zaakceptowania i wszędzie muszą wietrzyć drugie dno. Albo i trzecie.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-12-31, 10:39
Dexter37 napisał/a:

Nie było by żadnego politycznego przewrotu bo ludziom sie w Polsce żyje całkiem nieźle a garstka internetowych gimbokrzykaczy to kapkę za mało. Ja wiem, że strasznie ich słychać w internecie bo własnie tu wylewają swoje żale ale to nie jest żadna wiekszość czy znacząca siła.


Zapraszam do moich rodzimych stron, czyli Jelcza-Laskowic. Albo innej post-komunistycznej miejscowości, które nie są większym miastem a w których istniały dawne "duże" a raczej nadmuchane zakłady pracy komunistyczne lub cała miejscowość dojeżdżała do zakąłdu, który ulokowany był trochę dalej...
W przypadku samego JL, potężne bezrobocie po upadku gównianego Jelcza zostało zastąpione specjalną strefą ekonomiczną w któreś są "obozy"-zakłady pracy typu Elica, Autoliv, Simoldes, Faurecia, Stalmet czy Hert gdzie ludzie "harują nad siły"(cytat pracowników) a ich wypłata to 1300-1500pln na rękę. Natomiast elita polityczna to dawni komuniści, którzy na to przyzwalają...
Ponoć masz 37 lat a twoja wiedza o Polsce wygląda jakbyś był w Warszawy a wiedzę czerpał z "polskich" seriali które pokazują tylko tą tak zwaną klasę średnią...
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-12-31, 11:08
Zdziwił byś się jaki kawałek Polski w swoim życiu zjechałem i w jakich jej wypizdowach mam rodzinę. Ty masz 22 lata, wszedzie widzisz komunistów (jak rozumiem komunista= kazdy urodzony przed '89) i żyje Ci się źle. Ja mam 37 lat z tego 33 w Polsce z tego trochę w Lublinie, sporo w Krakowie, sporo również na Podkarpaciu i żyje mi się całkiem dobrze. Obserwowałem Polskę jako tako świadomie 20 lat temu, obserwuje obecnie, za granicą również bywałem i bywam (nie zawsze jako turysta). Zaryzykuję więc stwierdzenie, żebyś mi nie mówił jak wygląda życie ponieważ wiesz o nim chuja albo znasz tylko swój własny, biedacko wiejski kawałek świata. Bo ja liznąłem i prawdziwej biedy i niezłego dobrobytu. Pewnie zaraz się dowiem, że jestem urzednikiem, politykiem, złodziejem czy coś a moi rodzice to komuniści na ciepłych posadkach.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-12-31, 13:14
Dexter37, dowiesz się tylko ode mnie że jeśli na poważnie masz 37 lat to po tym poście stwierdzam że jesteś albo bardzo żałosnym i smutnym człowiekiem albo kłamcą, który nie wiadomo co ma z tego że przychodzi na sadistic i łże...
Szczerze Ci teraz kurwa życzę byś wylądował w takiej sytuacji w jakiej są niektórzy mieszkańcy moje miasta. Wtedy zobaczymy jak ochoczo będziesz łaził po sadisticach i te kurewstwa rozpowiadał...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie