18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Narodowiec19 2014-03-18, 22:04 20
Jestem załamany większością komentarzy. Lewacka propaganda się szerzy.
Cała Kampania Wrześniowa, Powstania, Walka NSZ po 45 były to nie przemyślane i bezsensowne oddawanie życia za jakieś nic nie warte ideały ?
czyżby politycy sld i twojego ruchu pozakładali konta na sadisticu i zaczeli udzielać sie w komentarzach ?
Zgłoś
Avatar
wszystkomoge 2014-03-18, 22:05 12
Pokazywanie antypatriotycznych treści wszędzie bym się tego spodziewał ale nie tu... Poważnie kurwa? Na sadisticu? Widocznie idiotyzm się szerzy także tu. Jak tak dalej pójdzie użytkownicy kwejka zaczną się z nas śmiać..
Zgłoś
Avatar
osin 2014-03-18, 22:06
dlaczego Ojciec trzyma podkowe na drugim obrazku?
Zgłoś
Avatar
broniu 2014-03-18, 22:12 7
wszystkomoge napisał/a:

Pokazywanie antypatriotycznych treści wszędzie bym się tego spodziewał ale nie tu... Poważnie kurwa? Na sadisticu? Widocznie idiotyzm się szerzy także tu. Jak tak dalej pójdzie użytkownicy kwejka zaczną się z nas śmiać..

Sadistic.pl codzienna dawka czarnego humoru, ostoją patriotyzmu w internetach, pięknie kurwa, pięknie.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-03-18, 22:16 11
Bo Ojczyzna to kawał ziemi otoczony abstrakcyjnymi granicami. Bo Ojczyzna to twór umowny, relikt prehistoryczny. Bo chuj.
Ojczyzna to nie jest kawał piasku na którym żyją sobie jacyś ludzie, co mają za nią ginąć. Ojczyzna to historia, to kultura. To ludzie bliscy z racji zarówno miejsca zamieszkania, jak i właśnie tejże kultury. Nie walczysz o kawał pola pod zasiew brukwi, ale o przetrwanie tożsamości swojego narodu. O to, że możesz żyć w tej rzeczywistości, którą tworzysz. Że nikt nie narzuci Ci swojej kultury, swoich wartości, swoich zasad.
A to, że ta nasza rzeczywistość jest tworzona przez bandę złodziei jest wyłącznie naszą winą. Do tego doprowadza właśnie obojętność. Bo patriotyzm to każde działanie na rzecz kraju, niezależnie czy w czasie wojny, czy pokoju.

Moje zdanie jest takie, że kto chce niech spierdala, nic mi do tego. Tylko, że nieco naiwne jest myślenie, że w razie wojny ucieknie i będzie sobie fajnie żył. Nie on jeden, nie z jednego kraju to zrobi. Ja osobiście wolę dostać w Polskim lesie kulę w łeb od snajpera, niż w holenderskim zaułku kosę pod żebra od brudasa chcącego moje buty.
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-03-18, 22:18 10
Niektórzy są jeszcze dumni, że sobie sprytnie obmyślili własne tchórzostwo. Hektolitry krwi przelanej przez naszych przodków nie doczekały się jeszcze zadośćuczynienia, a ktoś ma czelność twierdzić, że nic go tu nie trzyma? Że mogliście urodzić się w lepszym Państwie? Chyba jako prześladowane chłopstwo w ruskim zaborze. Szkoda, że nie urodziliście się jako ciapate dziewczynki.
Wiejmy na zachód, aż się Wam ten zachód skończy pod nogami.

W najgorszych czasach ludzie mieli siłę, by walczyć o swoje. Teraz, kiedy mają względny spokój już im się odechciało.

Eurootwartość pośladów przysłoniła ludziom prawdę, jak nienawidzą nas Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy i Angole. Co mieli robić ludzie w 39? Podpisać pokój i kupić podręczniki do Niemieckiego? Najlepiej rzućmy to wszystko w chuj i rozjedźmy się po świecie jak Żydzi.
Zgłoś
Avatar
garfild 2014-03-18, 22:19 6
Nie chodzi o to by umierać za Ojczyznę, chodzi o to by za nią żyć i walczyć!
Zgłoś
Avatar
fdM 2014-03-18, 22:20 8
Ale z was lewactwo przebrzydłe..
Zgłoś
Avatar
gzy 2014-03-18, 22:30 14
Nie moge czytać tych pedalskich komentarzy zjebów, którzy całe życie siedzą tu i pieprzą, żę jak nie tu to indziej by sie urodzili pewnie w lepszym i bogatszym kraju. Nie zjeby - urodzilibyscie sie w zimbabwe i byscie czekali na paczki zywieniowe z Polski. Cieszcie się z tego co macie. Pojedziesz na zachód to bardzo szybko się przekonasz, że ziemia nie jest wszedzie taka sama i Polaka mają za granicami za nic. Tylko w tej oplutej przez ciebie Polsce jesteś równym człowiekiem. Bardziej się murzyna szanuje - bo jest czarny - a to duży atut w czasach marksizmu kulturowego. Ale co tu język strzępić - jedźcie i się przekonajcie kosmopolici... Wszędzie dobrze gdzie was nie ma. Dopiero wracając do kraju jaki by dziadowski według was nie był - będziecie mieć uczucie takie jak byście się do swojego łóżka kładli po długiej podróży. Nie raz mi się łezka w oku zakręciła jak wracałem do jedynego kraju, gdzie Polak jest sobą.
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-03-18, 22:31 4
ale wy macie nasrane w baniach (niektórzy). za ojczyznę nie warto ginąć, bo to sztuczny twór. walczyć o naród i kulturę to całkowicie inna sprawa, a i mieć wyjebane i być anarchistą to również inna. po chuj sobie robić problemy? życie ludzkie to sprawa nadrzędna, bardziej wartościowa od jakiegokolwiek państwa, narodu i jakiejkolwiek myśli.

ludzkość, niby taka rozwinięta, a nadal rządzi się prawami zwyczajnych zwierząt, w dodatku wykorzystuje przewagę nad głupszymi w perfidny sposób.

jebać wojny, jebać podziały, jebać konflikty, granice, religie i wszystko co wpędza ludzi w wojnę - największe zło tego świata.
Zgłoś
Avatar
Libky 2014-03-18, 22:33 13
Przerażające....gdyby tak jak większość tutaj myśleli nasi dziadkowie nie urodzilibyście się nigdzie, nie tylko nie w Polsce ale nigdzie. Wasze żony, dzieci i rodzina również by nawet nie zaistniały. W 1939 szczury nie miały gdzie tak łatwo spierdalać. Śmieszne jest pisanie że wojna to coś złego, to oczywistość i na rzucanie takimi ogólnikami aż przykro patrzeć. Tylko tu nie poruszamy tematu agresji a obrony przed agresorem. Właśnie obrony naszych rodzin i przestrzeni życiowej dla przyszłych pokoleń w sytuacji gdy wróg stawia nas przed faktem dokonanym. Mnie też kłamca premier wkurwia, też bolą mnie żydowskie banki i cały ten syf w tym kraju. Tylko, że Polska to dla mnie coś więcej, mam w sobie szacunek dla poświęceń naszych przodków dzięki którym jeden z drugim ma teraz możliwość siedzieć teraz w necie i pieprzyć głupoty. Możecie mnie nazwać głupcem ale nie byłbym w stanie spojrzeć w lustro gdybym nie zrobił tego co mój dziadek i nie stawił się do obrony mojego kraju.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2014-03-18, 22:34 10
Cytat:

remi1982 napisał/a:

I dla mnie patriotyzm objawia się w tym, że próbuje zapewnić byt rodzinie, żyje zgodnie ze swoim sumieniem, pomagam innym.

bania8 napisał/a:

to jest kurwa patriotyzm?



Odpowiadam: tak, to jest kurwa patriotyzm prawackie ameby.

Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-18, 22:35 11
Freedomik napisał/a:


Co mnie obchodzą przodkowie i głupie wojenki?



Co Cię obchodzą przodkowie? We wcześniejszym poście wspomniałeś, że pierwsze co to wywiózłbyś rodzinę w bezpieczne miejsce, a teraz wspominasz, że Cię nie obchodzi. Bo przodkowie to także rodzina.

Freedomik napisał/a:

Nie żyłbym w Polsce, to żyłbym w innym kraju, pewnie bogatszym.



Widzisz, są tacy ludzie, którzy nie cenią aż tak pieniądza i dla nich nie jest on ważny. Mają inne wartości, do których w życiu dążą.

Freedomik napisał/a:

Co przyszło tym co zginęli? Ani nie nacieszyli się życiem, w dodatku osierocili rodziny. Lepiej przetrzymać zawieruchę, którą sobie urządziły dwa wielkie plemiona pod wodzą jebanych politykierów i cieszyć się życiem.



Oportunizm to nic innego jak bycie popierdółką życiową.

Freedomik napisał/a:

Zresztą i tak w tym roku zostawiam tę całą Polskę, by zamieszkać w cywilizowanym państwie.



Mam nadzieję, że z wilczym biletem wyjeżdżasz. I jak ktoś już wcześniej wspomniał, nie zapomnij zrzec się polskiego obywatelstwa żebyś sobie na zawsze został w tym "cywilizowanym" państwie. Zresztą o jakim mówisz jako o cywilizowanym? O Francji? Gdzie jest mniej Francuzów niż muslimów i innych popaprańców? O Anglii? Gdzie za to, że jesteś Polakiem możesz dostać 25 razy nożem w głowę? O Hiszpanii, gdzie jest tak wysokie bezrobocie, do którego nawet My nie dojdziemy? A może o innych "postępowych" krajach, gdzie normalność upada w zastraszającym tempie?

Freedomik napisał/a:

Czemu mam niby być przywiązany do danego terytorium? Bo tu akurat się urodziłem? Głupota. Mogłem urodzić się wszędzie i tak bym nie umierał za tamten kraj. Poza tym granice się zmieniają. Jeszcze kiedyś tam gdzie była Polska jest np. Ukraina i tylko przypadek i czas sprawił, że ci ludzie żyją w innym państwie. Równie dobrze byłbyś dziś mongolskim czy nigeryjskim patriotą. A umieraj sobie, jak nie masz co robić z życiem, ja wolę zadbać o rodzinę, a nie wymyślone państwa.



A czemu masz być przywiązany do swojej żony? Bo z nią się ożeniłeś? A jakbyś przypadkiem jej nie spotkał albo spotkał jakąś inną kobietę? Równie dobrze możesz wziąć rozwód i ponownie się ożenić. I wtedy będziesz wywoził zupełnie inną kobietę w bezpieczne miejsce. Głupota.
Rozumiem, że wszystkie wydarzenia historyczne uważasz za zupełny przypadek. A język, kultura, obyczaje? Według mnie to normalne, że ludzie się różnią i to pod każdym względem i od samego początku gatunku ludzkiego. I powinniśmy być z tego dumni i się tym szczycić, a nie chować głowę w piasek, gdy ktoś o tym wspomni. I nie mówię tutaj tylko o Polakach. Każdy Holender, Portorykańczyk czy Hindus powinien być dumny z tego, że jest Holendrem, Portorykańczykiem czy Hindusem, a nie kimś innym.
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-03-18, 22:40 6
remi1982 napisał/a:


Jesteś aż tak głupi, że oddałbyś życie w imię pseudo idei wpojonych Ci przez chory system ?
Jak w 39, kiedy rząd spierdolił a zwykli ludzie którym natłuczono do głów, że wojna jest piękna, a śmierć za ojczyznę romantyczna.


Tak, cymbale, przecież pod rządami reżimu, który nawet nie ukrywał, że zamierza wymordować 90% procent Słowian dało się spokojnie żyć, oni se tylko takie jajca robili z tym zabijaniem, a ta cała partyzantka i tym podobne romantyczne wariactwo wpojone przez chory system jedynie ich niepotrzebnie rozsierdziła. Ale jakbyś ty im tam powiedział, że przecież narodowość to dla ciebie tylko zabobon prymitywnych plemion, a wojna jest niedobra i w ogóle do kitu to by ci na bank dali spokój.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-03-18, 22:48 1
Lewaki spierdalać z tego kraju jak nie chcecie za niego walczyć. Wiadomo, że nikt nie chciałby ginąć, ale jest taka możliwość. Walczyłbym za ziemie, walczyłbym za to, żeby mówić w ojczystym języku, walczyłbym za to, żeby moje dzieci mogły żyć w spokojnym kraju za który życie oddawali ich pradziadkowie.

Dzisiaj nie ma takich wartości jak honor i poświęcenie. Liczy się tylko przeżycie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie