18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
n0skill 2014-03-18, 23:49 1
ja polacy robacy bo sie wojna zbliza to nagle nie staniecie w obronie ojczyzny? a tak to pierdoliliscie ze kochacie polske? zenada
ja od 19 lat mowie ze polska smierdzi heh
Zgłoś
Avatar
Ocean 2014-03-19, 0:05 5
Ludzie, KURWA, ratunku! Ten komentarz nie może być "NAJLEPSZY". Kurwa, Ludzie. Gdzie jest stary dobry sadol?!
Zgłoś
Avatar
twoja_stara_315 2014-03-19, 0:06 6
"Dla mnie ważna jest rodzina, nie jakieś umowne granice. W pierwszej kolejności wyjechałbym z nimi w bezpieczne miejsce.

Patriotyzm to pozostałość po czasach prymitywnych plemion. Jak już musiałbym koniecznie ryzykować życie dla ratowania ludzi to bez względu na narodowość."

Zarejestrowałem się tylko po to żeby powiedzieć cI jedno: ty jeb**y, komunistycznych CH*JU, wypier***aj ze swoją równie czerwoną rodziną, gdzie będziesz mógł żreć i żyć, dopóki obywatele tamtego państwa nie stwierdzą, że mają dość takiego imigranta i wypie**ą cię gdzieś indziej, i tułaj się tak czerwony pajacu!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2014-03-19, 0:10
Trzeba uzbroić każdego dorosłego mężczyznę w broń i wysłać na szkolenie do jednostki wojskowej żeby nauczył się z tej broni korzystać. Ale nie kurwa żyjemy w jakimś pierdolonym ciemnogrodzie i chujowe media podsycają jakąś wojnę.
Zgłoś
Avatar
nosoundz 2014-03-19, 0:11 7
War. War never changes.

Ależ Wy pierdolicie, mówiąc kolokwialnie. Kłócicie się o to kto jest większym patriotą, kto by zginął za Polskę, a prawda jest taka że nikt Polski podbijać nie chce i nigdy chcieć nie będzie. Tu nic nie ma, nie ma ropy, nie ma wykwalifikowanej kadry pracowniczej, nie ma nowoczesnych zakładów, nie ma rzadkich minerałów czy czegokolwiek co Rosja, USA czy inny chuj chciałyby mieć po szybkim (nie bójmy się powiedzieć że poziom naszej armii jest żałosny, tak, tak wiem.. jest GROM, NOWE CZOŁGI I PROJEKT KARABINKU którego skończyć za chuja nie mogą) zajęciu naszych terenów. Oni wiedzą że my się sami zniszczymy - zawiścią, chamstwem i nieuctwem. Nie stanowimy żadnego zagrożenia na arenie światowej, nikt nas nie potrzebuje i nikt się nas nie boi. Nawet ciapaki się u nas nie wysadzają bo co tu jest do wysadzenia? Złote Tarasy? Bytom? Pierdolicie o tym że nasi dziadkowie walczyli o wolność tego kraju, że krew przelewali za ziemie na której teraz wy się kłócicie o to kto jest lewakiem, a kto narodowcem czy prawicowcem. Rzucacie w siebie koktajlami mołotowa na ulicach, gdzie jeszcze pół wieku temu, Wasi dziadkowie rzucali tymi samymi mołotowami w okupanta. Macie wyprane mózgi od tej sieki internetowo-telewizyjnej. Jak czytam te Wasze komentarze to mam wrażenie że większość nawet nie rozumie co znaczą słowa patriotyzm, honor i ojczyzna.
Zgłoś
Avatar
Freesh 2014-03-19, 0:20 3
Kurwa. Lewactwo dopadło nawet sadola ? Rozpowszechnia się jak gówno na wiosnę.
Sadolu wróć. Nie będę pisał o patriotyzmie, bo i tak puste głowy nie zrozumiecie tego słowa. Wypierdalać za granice.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-03-19, 0:31 6
ojczyzna mi nie dała NIC. Mało tego - zabrała mi tych, których najbardziej kochałem - moi rodzice wypruwali sobie flaki, żeby wychować mnie i mojego brata w przyzwoitych warunkach i na przyzwoitym poziomie. Zapierdalali tak ciężko, że ich przemęczone organizmy poddały się w wieku 50 lat. Wszystko po to, by UCZCIWIE dorobić się czegokolwiek w tym przesiąkniętym korupcją, kolesiostwem i zawistnymi ludźmi, kraju. Mam do niej KUREWSKI żal - 25 lat wolności i nic się nie zmieniło. I wiecie co? Dalej się nic nie zmieni. Już straciłem nawet w to wiarę. Ktoś wymaga ode mnie patriotyzmu? ZA CO KURWA ja się pytam. Za "darmowe" wykształcenie? Tak - zapierdalałem po nocach jako cieć budowlany, żeby móc opłacić stancję podczas studiów - dziennych, bo na inne nawet potencjalny pracodawca nie patrzy.

Ale niech będzie - teraz służę w mundurze i spłacam swój "dług" ojczyźnie - lichwiarski dług, który mam tylko dlatego, że się tu urodziłem? To tak jak z grzechem pierworodnym - tylko tego można pozbyć się chrztem.

I skończcie już kurwa pierdolić o tej przymusowej ZSW dla ogółu ... albo tak - życzę tym pierdolącym o jej przywrócenie chociażby 12 (już nie mówię o 24) miesięcy na stalowej kompanii z PJ-ką raz na 2-3 miesiące. Ale było by śmiesznie ...

Freesh napisał/a:

Wypierdalać za granice.



no to jak w końcu jest - mam walczyć za kraj bo "się tu urodziłem" czy wypierdalać za granicę? I nie bój się - mi zostało jeszcze 5 lat do emerytury - nie mam sumienia postawić moich dzieci w sytuacji której ja byłem. Nie chcę, żeby cierpiały za "krew przodków", chcę żeby żyły i cieszyły się z obecności na tej planecie - bo później czeka już tylko zimna gleba i robaki - a nie Bozia.
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-03-19, 0:49 5
twoja_stara_315 napisał/a:

"Dla mnie ważna jest rodzina, nie jakieś umowne granice. W pierwszej kolejności wyjechałbym z nimi w bezpieczne miejsce.

Patriotyzm to pozostałość po czasach prymitywnych plemion. Jak już musiałbym koniecznie ryzykować życie dla ratowania ludzi to bez względu na narodowość."

Zarejestrowałem się tylko po to żeby powiedzieć cI jedno: ty jeb**y, komunistycznych CH*JU, wypier***aj ze swoją równie czerwoną rodziną, gdzie będziesz mógł żreć i żyć, dopóki obywatele tamtego państwa nie stwierdzą, że mają dość takiego imigranta i wypie**ą cię gdzieś indziej, i tułaj się tak czerwony pajacu!!!!!!!!!



Bardzo inteligentnie. "nie jest patriotą?? zajebać!!"

Jesteś narzędziem w ich rękach bo jesteś młotkiem. Najlepsze jest to że wielcy ludzie którzy są u władzy i wydają rozkazy są bezpieczni im zależy od głoszenia haseł "walcz za ojczyznę" by tłum podążał.
Poza tym nawet nie rozumiesz co sam piszesz. Swoim "patriotyzmem" obrażasz normalnych patriotów.
Zgłoś
Avatar
jarzab9 2014-03-19, 1:05 1
Oddać życie za swój kraj? Ja jestem Polakiem, ja nie mam oddawać życie za Polskę, tylko postępować tak, aby to niemiec, rusek, czy inny mongoł oddał życie za swój!!
Zgłoś
Avatar
gzy 2014-03-19, 1:07 2
kto takie pierdolenie wsadza do głów? @bronisław
kto sadzi w tych kapuścianych łbach takie brednie?
walczenie za to co mam, za dom rodzinny i to, żeby nikt mi nie mógł tego zabrać - to jest ślepe podążanie ?
prosta kalkulacja - albo walczysz, albo kulisz ogon i modlisz, zeby nie zaczeli ru**ac.

aha w ogóle myślicie, że w jaki sposób w razie wojny byście spieprzyli, szanowna piąta kolumno? w razie wojny od razu granice są pozamykane. No może w przeciągu 6 godzin. No gdzie? chyba z własnej głupoty i wstydu byście się pod ziemie zakopali - bo "ten kto wybiera bezpieczeństwo kosztem wolności nie jest godzien ani jednego ani drugiego" ani rodziny byście nie obronili jakbyście nie chcieli za ojczyzne walczyc, ani byście nie spieprzyli. ktoś by wszedł wam do domu i zabrał wszystko, łącznie z cnotami cór i żon i zapewne babek. no tak, ale ważne, żę nie będziecie ślepo za tłumem podążać i bronić mainstreamowo ojczyzny. takie podejście modne w dzisiejszych czasach jest.
Zgłoś
Avatar
Reinder 2014-03-19, 1:19 4
Archeolog napisał/a:



Odpowiadam: tak, to jest kurwa patriotyzm prawackie ameby.

Obrazek



Dzięki właśnie dowiedziałem się że jestem wyznawcą Jarosława, wspieram herezje smoleńską pod jedynym słusznym znakiem. Dodatkowo dowiedziałem się że jak nie oddam części podatków żeby godnie żyć (bo chyba każdy wie jakie tu są złodziejskie podatki) to z automatu nie jestem patriotą. Dzięki za wrzucenie wszystkich do jednego worka ch*ju.
Zgłoś
Avatar
viron 2014-03-19, 3:08 2
Brak słów, jak ludzie mogą być, aż tak popierdoleni? Totalne dno, jak można się tak zeszmacić i być jeszcze z tego dumnym? @freedomek czy jak ci tam, żyjesz w kraju który niejedno przeszedł inne kraje, te "cywilizowane" najprawdopodobniej by już nie istniały jakby spotkał je taki los. Wyjedziesz sobie i co dalej? Gdzie zamieszkasz z ta swoją rodziną, za co tam będziesz żyć? Jak takich osób co bezmyślnie zacznie uciekać będzie od chuja. Po za tym nie walczysz o kawałek ziemi, bo ona przechodzi z rąk do rąk (po dłuższym luk krótszym czasie), ale o kulturę, ideały i świat w którym żyjesz. miejsce gdzie czujesz się u siebie, a nie robisz za przyjezdne popychadło, które musi się o wszystko prosić. Aj zapomniałem ty nie czujesz się tu jak w domu, dla ciebie jest to katuszą, że się tu urodziłeś....

PS. wyrazy typu Ci, Ty specjalnie zostały napisane mała liter, bo na szacunek trzeba zapracować i zasłużyć.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-19, 8:41 7
Drodzy "patrioci" dla ojczyzny się żyje a nie umiera. Umrzeć jest łatwiej niż żyć. Ktoś wam wbił do głowy iż za ojczyznę trzeba koniecznie umierać. A to gówno prawda. Takie stwierdzenie doprowadzają jedynie do osłabiania ojczyzny. Już zresztą doprowadziły. Powstanie Warszawskie. Gdzie w imię "patriotyzmu" posłano na pewną śmierć kwiat polskiej młodzieży. Bo przecież za ojczyznę trzeba umierać. Dla ojczyzny się żyje rozwija i umacnia ją poprzez swoją pracę. Jaki jest sens tracenia życia w przegranej walce?? Jaki jest sens oddawania życia kiedy szanse na zwycięstwo są zerowe ?? Nie mam nic przeciwko walce i samo poświęceniu pod warunkiem iż ma to jakiś strategiczny sens. Ale iść bez wyszkolenia ( nawet zasadnicza służba wojskowa gówno wam da bo w wojsku nauczysz się jedynie chlać albo ćpać jak to mawiał kumpel ) na dobrze wyszkoloną i uzbrojoną armię ?? W dobie kiedy pociski kierowane można wysłać z odległości kilkuset km i rozpierdolić pół stacjonującej armii ?? Dziś nie ma miejsca na "mięso armatnie" jakim są rezerwiści. Dziś walczy się techniką. Więc "patrioci" zróbcie coś dla kraju i idźcie dziś strzelić sobie w łeb... Zrobicie to dla dobra ojczyzny. Bo zwiększycie średnie IQ w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Testom 2014-03-19, 8:41 1
Zgłoś
Avatar
zippo 2014-03-19, 9:41
MocnyFull napisał/a:



faszyzm nie był/jest ideologią prawicową głąbie.

Przykro czytać takie komentarze, że najpierw to sobie wywieziecie rodzinę w bezpieczne miejsce, a potem co, jak starczy czasu albo chęci to sobie postrzelacie? To jest wasza ojczyzna, nasi dziadkowie/pradziadowie ginęli za to żebyście teraz srali na to? Rozumiem że nie każdy będzie walczył o Polskę niepodległą, ale żeby z takim podejściem do tego podchodzić to tylko zostaje współczuć naszemu krajowi takiego ścierwa, które na niej się wychowało.



ahahahha, ale mam z was beke polaczki, chcecie to umierajcie za ta cebulandie, nie mieliscie zadnego pierdolonego wplywu na to gdzie sie urodzicie, ale jak juz jestescie polakami to polska najlepsza XD pierdola mnie te ich wojenki, nie bede bral udzialu i robil za pionka w spinach jakichs frajerow na stolkach, za bardzo cenie swoje zycie, wy macie mnie za tchorza, a ja mam was za frajerow, moglbym zginac za rodzine, ale nie za ten zjebany kraj, elo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie