18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Browaryt 2014-03-19, 10:15
patrzcie no głupi komiks o napierdalaniu dziecka pasem a jaka dyskusja się urodziła
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-19, 10:28 2
A kto mówi o umieraniu za Ojczyznę? Obrona jej w wypadku wojny to jedno, a bezmyślne umieranie to drugie. No ale nadinterpretacja jak zwykle pozwala przeciwnikom mieć argumenty bo bez niej by nic nie mówili albo wciskali inne wyimaginowane pierdoły.
Zgłoś
Avatar
Gabriel1988 2014-03-19, 10:28 6
Do wszystkich uciekających - zróbcie to teraz! W przypadku wojny, jak stwierdził Gzy, granice zostaną szybko zamknięte. Podczas waszej ucieczki każdy będzie próbował was ograbić ze wszystkich przydatnych rzeczy jak jedzenie/paliwo, więc daleko z tym nie uciekniecie. Ba, prawdopodobnie nawet ludzie będą chcieli was zabić jak najprędzej właśnie, żeby samemu przeżyć - ja bym nie miał skrupułów zabić uciekiniera, który się do niczego nie przyda, a jeszcze będzie próbował zabrać jak najwięcej pożytecznych rzeczy. Można, więc założyć, że nawet jak uciekniecie za granicę to z niczym, albo z niewielką ilością. I nikt was tam ciepło nie przyjmie. Pewnie by was obce wojska zatrzymały przed granicą danego kraju, albo miały rozkaz "strzelać do każdego kto będzie chciał przejść". I Ci ludzie by to robili też bez skrupułów, bo po chuja mają przyjmować dodatkową gębę co chce żreć,a nie chce walczyć jak wróg przejdzie przez ich kraj i będzie tutaj. Jak myślicie, że wyjedziecie wcześniej i będziecie sobie siedzieć spokojnie w jakimś jukej, czy innym juesej to dobrze się ukryjcie, żeby was nie zabrali na łapance i nie wysłałi do naszej "kochanej" Polski jako "oddział" pomocniczy od naszych allmighty sojuszników.

Nie nazwałbym się patriotą i nie zamierzam nikogo zmuszać do walki ,czy czegokolwiek. Wasz wybór. Tylko używajcie mózgu i weźcie pod uwagę, że życie nie jest takie proste, że "wchodzę w swój prom kosmiczny z rodziną i lecę na ziemię ver 2.0". Są też inni ludzie, którzy mogą pokrzyżować wasze zajebiste zawsze wychodzące plany.
Zgłoś
Avatar
Ulner 2014-03-19, 10:57 3
Ludzie kurwa gdzie uciekniecie? Jak byłaby u nas jakaś wojna to zapewniam was, że światowa. Gdziekolwiek się nie pojawicie będziecie mogli dostać kulkę w łeb i tyle z waszej ochrony rodziny.
Myślicie że jak ktoś deklaruje gotowość do obrony ojczyzny to czego by bronił? Rządu, polityków, ZUS'u? To jest dla was państwo. Dla mnie moje państwo to właśnie moja rodzina, przyjaciele i wszyscy ludzie, których znam. To ich dorobek, zakłady pracy, kultura itp. To dla nich trzeba walczyć. Myślicie ze jak by tu jakaś armia weszła to co? Wpompują w naszą gospodarkę miliardy dolarów? Raczej ograbią co będzie szło, a nasze rodziny zapędzą do niewolniczej pracy jak Stalin Ukraińców.
Jak myślicie, że to co pisze to jakiś patos to szkoda mi was.

Ps. Wojsko Polskie nie jest jedynym obrońcą naszych granic. Zgodnie z konstytucją każdy obywatel w wypadku wojny ma do tego obowiązek. (obrona to nie tylko bieganie z karabinem)
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-19, 12:14
@UP ale ja nie chcę walczyć. Nie będę bo to nie ma sensu. Brak wyszkolenia słaby sprzęt przy stanie armii rosyjskiej sprawią iż polskie wojsko będzie tylko mięsem armatnim. I żadne szkolenia tego nie zmienią. Dziś grupa żołnierzy może zmienić losy wielkich bitew dzięki wyszkoleniu i technologii. 20 chłopa może rozpierdolić szlak zaopatrzeniowy wrogiej armii pozostając w ukryciu. Zdjęcia satelitarne na których widać składy amunicji 3 drony wyładowane materiałem wybuchowym i dawaj... Lecz dla was obrona ojczyzny oznacza pobranie tego kałasza/beryla ( to drugie jak będziecie mieli szczęście) i walka ?? To nie obrona to masowe samobójstwo. Więc apeluje do "patriotów" zróbcie to dziś. Strzelcie sobie w łeb...
Zgłoś
Avatar
gzy 2014-03-19, 12:22 4
mcmenel wracaj pod budkę z piwem z takim tanim pierdoleniem o tym, że walczy się techniką.
w afganistanie walczyło się techniką i zsrr przegrał. w wietnami walczyło się techniką i usa przegrało. wiesz czemu sie nie uzywa takich rakiet o ktorych piszesz? bo po co pozniej komus taka jalowa ziemia? takie rakiety to straszak i służą tylko demoralizacji wroga. używa się ich, żeby rozjebać strategiczne struktury(rafinerie, mosty, etc) abramsa rozpierdala ładunek warty 50 dolarów, a rosomaka może 20$. to się nazywa wojna asymetryczna - zeby walczyc z partyzantką na jednego partyzanta trzeba 20(!) żołnierzy. dlatego zawsze warto ojczyzny bronić - bo ruskie czy niemce kompletnie Polski nie znaja - a my znamy kazdy kraweznik i dziure w drodze. Polecam poczytać trochę, wtedy człowiek szybko widzi głupotę takich meneli jak ten wyżej.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-19, 12:34
Pozwolę sobie zacytować pewną sentencję: "Wy umarłych w to nie mieszajcie", bo nie wiem czy byliby dumni widząc tą "wolną Polskę" za którą co niektórzy dali się zakatować.

I tu nie chodzi o polityko-kurwy, które obsiadły to wszystko - bo chcąc nie chcąc każdemu w tym kraju to wisi.

A kto na te szmaty głosuje? Ufoludki zapewne. Na demonstracje też kurwa nie ma komu chodzić.

Każdy ma po prostu zdrowo po ludzku wyjebane i tylko broni własnego kawałka grzędy - tak żeby można było srać na wszystko pod spodem i samemu gównem dostawać sporadycznie.

A dobro wspólne, racja stanu? A kogo w tym kurwidołku zwanym dumnie państwem to obchodzi? Jeden procent? Jeden promil?

Nie ma niewinnych. Są tylko bardziej i mniej winni...ale zaskakujące jak wielu jest hipokrytów.

99,9% nie wierzy w ten kraj. No powiedzcie mi, że się mylę. Kto tak naprawdę chce tego kraju? I ja nie mówię o skocznym hymnie i biało-czerwonej fladze - a o tym wszystkim na co narzekacie - a co się przecież nie wzięło z powietrza.

Do sprzątania tego burdelu chętnych nie widzę, ale do umierania jak zawsze kolejka - ŻAŁOSNE
Zgłoś
Avatar
Ulner 2014-03-19, 12:57 1
Up@
Ja ci powiem, mylisz się

Są w tym kraju ludzie inni niż ty, którzy ciężko pracują i z dumą patrzą na swoją flagę i śpiewają swój hymn (tak, znają wszystkie zwrotki). I mogę cię zapewnić, że ci ludzie nie stanową 0,1% populacji. A szczerze nawet jeśli byłoby ich 0,05% to są dla mnie bardziej wartościowi od ludzi którzy ciągle tylko narzekają i nie wymagają nic od siebie.

Demonstracje... uuuuu jakie to groźne, wszyscy się boją demonstrantów przecież. No najlepiej zrobić "meksyk" i chuj z tym co potem będzie. Powyrywać bruk, ponawalać się z policją. To tak dużo daje...

I dlaczego wszyscy mówią tu do jasnej cholery o umieraniu! Nikt kurwa nie potrzebuje sterty trupów. Trza nie dać się zabić i ewentualnie zrobić wszystko żeby to napastnik zginą.

McMenel taaa.... graj ty dalej w BF i COD. Mały oddział specjalny może co najwyżej mocno użądlić ale na pewno nie wygra wojny. Mały oddział nie oczyści miasta z sił nieprzyjaciela. Patrz Karbala: amerykanie raczej tam Navy Seals nie używali tylko tysięcy Marines. Pozdrawiam, do edukuj się, idź do wojska/NSR'u.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-19, 13:35
Ulner napisał/a:


Są w tym kraju ludzie inni niż ty, którzy ciężko pracują i z dumą patrzą na swoją flagę i śpiewają swój hymn (tak, znają wszystkie zwrotki). I mogę cię zapewnić, że ci ludzie nie stanową 0,1% populacji. A szczerze nawet jeśli byłoby ich 0,05% to są dla mnie bardziej wartościowi od ludzi którzy ciągle tylko narzekają i nie wymagają nic od siebie.



A mnie to mało obchodzi, bo w tym układzie jaki jest - gówno to znaczy.

Jeżeli w całym społeczeństwie nie ma świadomości, że korzystnie jest być razem, robić coś dla dobra ogółu (zgodnie z racją stanu) to nic się nie zmieni.

To jest kwestia świadomości - niczego więcej. Nawet nie umiłowania do ojczyzny - a zwykłego prostego instynktu samozachowawczego (i ten "język" każdy rozumie i profesor i niepiśmienny debil).

Zacznijmy od tego - a nie od pieśni i umiłowania flagi, bo to kurwa samo w sobie kompletnie nic nie znaczy.

Ulner napisał/a:


Demonstracje... uuuuu jakie to groźne, wszyscy się boją demonstrantów przecież. No najlepiej zrobić "meksyk" i chuj z tym co potem będzie. Powyrywać bruk, ponawalać się z policją. To tak dużo daje...



Tak zapewne jakby ludzie nie protestowali, to komuna sama by się zwinęła i podzieliła władzą

Tak więc nie demonstrujmy, bo tylko towarzyszom z rządu humor psujemy. Co nie?

A tak można w ciupagę grać, udawać że się rządzi i srać na wszystko.

Jakby wódz wiedział, że może ci położyć chuja na czole, to by to zrobił. Tak niestety działa władza - przykro mi.

Ulner napisał/a:


I dlaczego wszyscy mówią tu do jasnej cholery o umieraniu! Nikt kurwa nie potrzebuje sterty trupów. Trza nie dać się zabić i ewentualnie zrobić wszystko żeby to napastnik zginą.



A myślisz jak skończyłby się otwarty konflikt zbrojny z ruskimi bądź z niemcami na stan obecny 2014 roku?

Masową dezercją zapewne, ale jeżeli nie - to byłaby rzeź.

Na chwilę obecną naprawdę lepiej się poddać, niż odnieść kolejne zwycięstwo moralne...ale jeszcze lepiej jest dbać o interesy Polski, tak żeby żadnemu szkopowi czy kacapowi nie przyszło do głowy tu wchodzić.

A kto to ma zrobić, skoro naród ma wyjebane i myśli jak dociągnąć od 1 do 1, natomiast ci którzy są teoretycznie wybierani by zajmować się tymi sprawami, są skupieni na gierkach w swoim środowisku i wykładaniem pały na to wszystko?

Rządzący robią to co robią, dlatego i tylko dlatego że naród ma wyjebane. Wierz mi - jakby naród przejmował się krajem i swoją przyszłością to każdy by inaczej postępował.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-19, 15:00
gzy napisał/a:

mcmenel wracaj pod budkę z piwem z takim tanim pierdoleniem o tym, że walczy się techniką.
w afganistanie walczyło się techniką i zsrr przegrał. w wietnami walczyło się techniką i usa przegrało. wiesz czemu sie nie uzywa takich rakiet o ktorych piszesz? bo po co pozniej komus taka jalowa ziemia? takie rakiety to straszak i służą tylko demoralizacji wroga. używa się ich, żeby rozjebać strategiczne struktury(rafinerie, mosty, etc) abramsa rozpierdala ładunek warty 50 dolarów, a rosomaka może 20$. to się nazywa wojna asymetryczna - zeby walczyc z partyzantką na jednego partyzanta trzeba 20(!) żołnierzy. dlatego zawsze warto ojczyzny bronić - bo ruskie czy niemce kompletnie Polski nie znaja - a my znamy kazdy kraweznik i dziure w drodze. Polecam poczytać trochę, wtedy człowiek szybko widzi głupotę takich meneli jak ten wyżej.


Ta asymetryczna wojna.. Na skalę światową ?? Weź przestań brać to co bierzesz... Jeszcze porównanie Afganistanu do Polski... Afganistan to górzysty kraj gdzie partyzantka ma się gdzie dobrze schować. Słabo zurbanizowany z tragicznym systemem dróg. I nie mówię o atomie ale o zwykłej artylerii. Dwie dobrze puszczone salwy potrafią zrobić z piechoty mięso mielone. Do tego jakbyś nie wiedział wojna asymetryczna to wyszkolenie plus sprzęt. Wyszkolenie nie polegające na polerowaniu podłóg i czyszczeniu butów na połysk ( jak to było za zasadniczej służby wojskowej ).
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2014-03-19, 15:02 3
zippo napisał/a:



ahahahha, ale mam z was beke polaczki, chcecie to umierajcie za ta cebulandie, nie mieliscie zadnego pierdolonego wplywu na to gdzie sie urodzicie, ale jak juz jestescie polakami to polska najlepsza XD pierdola mnie te ich wojenki, nie bede bral udzialu i robil za pionka w spinach jakichs frajerow na stolkach, za bardzo cenie swoje zycie, wy macie mnie za tchorza, a ja mam was za frajerow, moglbym zginac za rodzine, ale nie za ten zjebany kraj, elo



i ty kurwa masz 34 lata? Przecież to widać że gnój z gimnazjum/wczesnej szkoły średniej pisał. Zgnij przed komputerem, żyj i żryj, ale jak nas napadną to będzie płacz.

z takim narodem. Jest mi przykro że takie dno jest moim rodakiem.
Zgłoś
Avatar
Ulner 2014-03-19, 15:27 2
@voidinfinity

No to narzekasz na to co sam robisz , masz wyjebane, kto to ma zmienić? Jezus? Mohamet? Budda? Tusk? Twoi rodzice/nauczyciele?

Co do wojny z ruskimi (oby takiej nie było) to pierdolenie o rzezi jest totalnie głupie. Ruscy niejednokrotnie byli liczniejsi i lepiej wyposażeni a dostawali wpierdziel od nas i nie tylko. I co do ich wyszkolenia to wcale jakoś zajebiści nie są. A jeśli chodzi o morale to

Że nie chodzi tu o HYMN i flagę to masz rację, nie do każdego to musi być najważniejsze. Ale nawet bez wychwalania takich symboli trza logicznie myśleć.

A komuna to sprawa na inną dyskusję, trochę inny system, poza tym jawna okupacja. Nawet rudemu do tego daleko.
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-03-19, 15:53 1
Raszyd_Goldstein napisał/a:

Oj wy patrioci za 5gr kurwa, cisne z was BEKĘ.

Nie jesteście patriotami, bo tak kształtowała się Polska historia, że wy o sobie nie mozecie mowic patrioci, przeszłę pokolenia wykazały się taką walką, że dla nich jest zarezerowany tytuł polskiego patrioty.

A jakis pierdolnęty 20 letni matoł piszący o sobie per patriota to idiota i kurwa bez honoru. Obrażacie i umniejszacie w ten sposob pamiec waszych dziadkow.

Jebana bezmyslna hołota.



Kurwa bez honoru bo co? Bo jeszcze nie umarł za kraj? Może stąd bierze się cała znieczulica - skoro nie można być żywym patriotą, nie należy nim być w ogóle.
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-03-19, 16:37
ryj polaczki
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2014-03-19, 16:43
to sobie zdychajcie za polsze robaczki xD ja mam w dupie ten kurwidolek, powstanie warszawskie to jakies nieporozumienie, te pierdolone debile 70 lat temu doprowadzili do calkowitego rozjebania warszawy i jak do czegos dojdzie to z wami bedzie tak samo bo jestescie psami bez dowodcy z jajami, najlepiej juz teraz zgincie za ojczyzne zapierdalajac sie pod palacem kultury

ps dust devil przybywaj i zrob z tymi zwierzetami porzadek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie