18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
wydziarane lasnecje
haqer • 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d


na 100% nie było i chuj
Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2012-09-24, 0:08 8
uwaga spoiler: nie ma cycków!
ale piwo za produkcję własną
Zgłoś
Avatar
haqer 2012-09-24, 0:10 1
cycki są tylko częściowo zakryte ;/ . Ale i tak działa na wyobraźnię
Zgłoś
Avatar
Dimitrij 2012-09-24, 0:14 2
Nie ma cycków plus muzyka... gówno nie piwo.
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-24, 0:15 21
Ciało ludzkie jest na tyle doskonałe, że nie trzeba na nim bazgrolić. Wystarczy wziąć się za siebie. Jakiekolwiek dziary są chujowe, muzyka pedalska, laski średnie.

Żeby wzmocnić efekt mojej wypowiedzi powtórzę, tatuują się tylko brzydkie, leniwe pojeby
Zgłoś
Avatar
ziomka22 2012-09-24, 0:28 3
@up obejrzyj jeszcze raz i zwróć uwagę na czarną pannę z wydziaraną różą.
O ile zgodzę się, że dziaranie to zło, tak nie zgodzę się że robią to brzydkie i nie zadbane.
Zgłoś
Avatar
haqer 2012-09-24, 0:34 101
@pesanserinusminor piwo dałem Ci przez przybadek . Jeśli one dla Ciebie są brzydkie , to wracaj do swojego chłopaka . To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina . A tatuaż to sztuka . Co do muzyki , trzeba korzystać z tego co dostaniesz i masz na to licencję. I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje. Żal mi tylko ludzi którzy się ograniczają do jednego stylu. co do "wydziaranych brzydali" :



Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-09-24, 0:51 4
a fuj...
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-24, 1:45 30
haqer napisał/a:

to wracaj do swojego chłopaka



nie mierz wszystkich swoją miarą

haqer napisał/a:

To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina



och, ach, ę, bo dziary są dla prawdziwych twardzieli. Zapewniam cię, dzieciaku, że są w życiu dużo boleśniejsze rzeczy niż tatuowanie

haqer napisał/a:

A tatuaż to sztuka .



tak jak rap to muzyka...tatuaż jest przydatny tylko do znakowania zwierząt, mój pies ma na uchu, ludzkie ciało jest sztuką samo w sobie, a bazgranie po nim jest jak malowanie szlaczków na freskach w kaplicy sykstyńskiej. Jak ktoś ma jakieś kompleksy to polecam sport, po roku treningów widać od razu piękno jakie skrywało sadło . Nikt jakoś nie widzi potrzeby bazgrania po Dawidzie Michała Anioła.

haqer napisał/a:

I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje.



no o o gustach to nie, w sumie o bezguściu i znakowaniu bydła też się nie powinno

haqer napisał/a:

co do "wydziaranych brzydali"



też poszukałem kilku wydziaranych brzydali, temu jakoś dziary nie pomogły



i powiem, że trzeba być niezłym zjebem żeby podpierać się fotoszopowanymi obrazkami lasek, które wyglądałyby dużo lepiej bez tatuaży, z resztą mógłbym tu nawrzucać fotek fajnych lasek bez dziar, ale po co ścigać się z debilem

Wszelkie modyfikacje ciała są objawem pojebania, kompleksów i zaburzeń.
Zgłoś
Avatar
haqer 2012-09-24, 2:02 52
pesanserinusminor, tak sobie przejrzałem Twoje posty, 2 suchary i jedno gówno o chorobach psychicznych na hardzie i Twoje wypowiedzi pod filmikami i stwierdzam, że wszystko zawsze wiesz najlepiej, nic Ci nie pasuje i udajesz mądrego . Dlatego szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą i żegnam Cię ozięble.

BTW
Cytat:

Wszelkie modyfikacje ciała są objawem poj***nia, kompleksów i zaburzeń.

objawami tych wszystkich rzeczy o których mówisz są Twoje komentarze.
Cytat:

Zapewniam cię, dzieciaku

Twój rocznik to 1990... mógł bym być Twoim starym.. ale masz psa
Zgłoś
Avatar
Bazi86 2012-09-24, 9:46 1
fajne mosz koleżanki podziel sie
Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-09-24, 9:51 2
inkdgirls.tumblr.com/

codziennie se odwiedzam tę witrynę co aby oczy nacieszyć
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-09-24, 10:27 2
Nie ma to jak dobra dziara na dobrym ciele

Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-09-24, 10:32 21
wydziarane laski są zajebiste.
Zgłoś
Avatar
kapiszon3 2012-09-24, 10:48 9
pesanserinusminor ale ty jestes zacofanym debilem pewnie jestes jakims niedojebanym ministrantem albo cos w tym stylu
nie pozdrawiam ale lituje sie nad twoja glupota bo dawno tak tepych wypocin tu nie bylo
pis joł
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie