18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
patrykbas 2013-02-17, 23:01
fazzie napisał/a:



jebać widzew, tylko Legia

Zgłoś
Avatar
M................e 2013-02-17, 23:23
kolego patrykbas
Nie wiem czy masz prawo jazdy i nie wiem czy wiesz, ale w Polsce mamy ruch prawostronny!
Film jest nagrany w środku nocy, a autor i trzech króli szos przed nim jadą sobie środkiem drogi, jak gdyby nigdy nic, podczas gdy prawy pas jest pusty. Nie ma wątpliwości że gość zapierdalał szybciej niż można po Łodzi (z tego co pamiętam, na większości tych trójpasmowych ulic jest ograniczenie do 80 km/h) i to on ponosi w stu procentach winę za tą kolizję! Jednak jestem przekonany, że gdyby ci na środku jechali zgodnie z obowiązującymi przepisami, typ nie wykonałby takiego manewru i do niczego by nie doszło. Niestety na drodze trzeba również myśleć za innych. A tutaj widzimy dokładnie co się dzieje, gdy ignoranci trafiają na idiotę.
Zgłoś
Avatar
badwojtek 2013-02-17, 23:52
MaximKatowice napisał/a:

kolego patrykbas
Nie wiem czy masz prawo jazdy i nie wiem czy wiesz, ale w Polsce mamy ruch prawostronny!
Film jest nagrany w środku nocy, a autor i trzech króli szos przed nim jadą sobie środkiem drogi, jak gdyby nigdy nic, podczas gdy prawy pas jest pusty. Nie ma wątpliwości że gość zapierdalał szybciej niż można po Łodzi (z tego co pamiętam, na większości tych trójpasmowych ulic jest ograniczenie do 80 km/h) i to on ponosi w stu procentach winę za tą kolizję! Jednak jestem przekonany, że gdyby ci na środku jechali zgodnie z obowiązującymi przepisami, typ nie wykonałby takiego manewru i do niczego by nie doszło. Niestety na drodze trzeba również myśleć za innych. A tutaj widzimy dokładnie co się dzieje, gdy ignoranci trafiają na idiotę.



A ja powtórzę. Ruszyliśmy ze świateł. Stałem za poszkodowanym. Staje tam gdzie jest mniej samochodów czyli tam gdzie szybciej rusze - po to są te trzy pasy żeby z tego korzystać - widocznie na prawym był większy ogon bo skręcali. Ok wjechałem na skrzyżowanie i mam możliwość wjazdu na prawy - teraz puść sobie filmik i powiedz czy ryzykowałbyś klepanie dupy samochodu bo w Polsce mamy prawostronny skoro patrzysz w lusterko i widzisz idiotę jadącego ponad 100 na dozwolonej 50 (brak znaków + skrzyżowanie czyli mamy 50 bez względu na to co stało wcześniej).
Zgłoś
Avatar
obrotny 2013-02-18, 0:04
Lewy pas to nie kółko różańcowe

Trzeba być debilem żeby przy takiej prędkości, na zakręcie tak gwałtownie hamować...

Sam lubię ostrą jazdę, ale staram się nigdy nie hamować w zakręcie. Wystarczy redukcja, hamowanie silnikiem a jak przesadzę to kontra gdy dupę zarzuci i gaz do dechy. Wiele razy to się sprawdziło.
Zgłoś
Avatar
patrykbas 2013-02-18, 0:29
@MaximKatowice

mam prawko już jakiś czas i wiem jak się w lodzi jeździ, a także w innych miastach
trójpasmówka na której są dosyć często światła i jazda tylko i wyłącznie prawym pasem to by była głupota, to nie autostrada czy droga szybkiego ruchu, z moich obserwacji nikt na takich drogach jak widać na filmie nie jedzie prawą stroną cały czas, czy to policja, czy jakaś inna służba i nie tylko w polsce ale tak jeżdzą w każdym kraju w jakim do tej pory byłem. Tym bardziej w nocy uważam, że jazda bliżej środka jest bezpieczniejsza niż jazda prawym pasem gdzie występują skrzyżowania
Zgłoś
Avatar
dexen93 2013-02-18, 16:43
Widzew Wschód , moje rejony
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-02-19, 14:27
Ale rozpierducha!!!! piwa nie dam
Zgłoś