18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zabawa Gruzinów
julek1947 • 2024-05-23, 7:15
W Siechnicach kilku Gruzinów pobiło chłopaków, którzy podobno zwrócili im uwagę, że ci jeżdżą rowerami po chodniku. W nocy gruzińskie auta dostały samozapłonu.



Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-23, 9:57 1
dwakilo napisał/a:

Póki co udowadniane jest złodziejstwo poprzedniej władzy. Ziobro zaskoczenia.



I jak tam idzie bo telewizji nie oglądam? Ilu już siedzi za przekręty?
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-23, 10:00 3
Zgłoś
adrianose12 napisał/a:

nie zdziwiłbym się gdyby tam spłonął samochód gościa co 3 dni wcześniej rozjebał rowerzystę i spierdolił z miejsca zdarzenia pod Siechnicami właśnie



Właśnie dobrze że rozjebał bo po pedalarz robił na srodze jak obok była droga dla rowerów?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-23, 10:07
POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:

W kacapii uczyli też pisać "Polski" od dużej?
"od dużej" Polak napisał by "z dużej" nieprawdaż kacapku mniejszy z upadliny?

darek1234 napisał/a:

W kacapii uczyli też pisać "Polski" od dużej?
"od dużej" Polak napisał by "z dużej" nieprawdaż kacapku mniejszy z upadliny?



Popraw prostą funkcję "cytuj", bo nie da się czytać. Widzisz, kacapku z roSSji, "Polak" pisze się z dużej, "polski" w środku zdania z małej, a "napisałby" łącznie. Nieprawdaż, kacpaku z kacapii?
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-23, 10:14 1
darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:

W kacapii uczyli też pisać "Polski" od dużej?
"od dużej" Polak napisał by "z dużej" nieprawdaż kacapku mniejszy z upadliny?
Popraw prostą funkcję "cytuj", bo nie da się czytać. Widzisz, kacapku z roSSji, "Polak" pisze się z dużej, "polski" w środku zdania z małej, a "napisałby" łącznie. Nieprawdaż, kacpaku z kacapii?



kacapkiem jesteś ty, wiąże się to z twym lizaniem kacapskich jaj( ukry to równiez kacapy) dawaj mój jeden kom w obronie ruskich ukropie, jeśli żadnego nie znajdziesz i nie zacytujesz znaczy, że jesteś zwykłym banderowskim parchiem i kłamcą.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-05-23, 10:34 1
Zimny Lech się w grobie przewraca
Zgłoś
Avatar
eFeN 2024-05-23, 10:37 7
Ruskie pchają was w dupkę aż miło a wy radośnie przytakujecie.

Te niewinne chłopaki co ich tak pobili wcześniej same zaczeły i wyzywały obcokrajowców.
Na ich miejscu sam bym im wpierdolił.

facebook.com/100010971098156/videos/1655516011857585/?idorvanity=20464...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-23, 10:43 3
POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:


kacapkiem jesteś ty, wiąże się to z twym lizaniem kacapskich jaj( ukry to równiez kacapy) dawaj mój jeden kom w obronie ruskich ukropie, jeśli żadnego nie znajdziesz i nie zacytujesz znaczy, że jesteś zwykłym banderowskim parchiem i kłamcą.



Widzisz, kacapku, jest coś takiego jak polska racja stanu, a w tym momencie powinniśmy kibicować Ukrainie przed ruSSką hordą . Nigdy tego nie zrozumiesz, bo jest zwykłym kacapkiem, a nie Polakiem
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-05-23, 11:03 2
Piękna akcja, jebać cweli skąd kolwiek pochodzą.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-23, 11:18 4
darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:


Widzisz, kacapku, jest coś takiego jak polska racja stanu, a w tym momencie powinniśmy kibicować Ukrainie przed ruSSką hordą . Nigdy tego nie zrozumiesz, bo jest zwykłym kacapkiem, a nie Polakiem



zróbmy mały research ukraincu który podaje się za Polaka, pojawiasz sie zawsze aby bronic tych ukropskich patusów i zawsze przy tym atakujesz Polaków i ty śmiesz onuco nazywać się Polakiem? Ja na was wschodnie dzikusy( kacapskie i banderowskie) leje ciepłym moczem więc jestem kacapkiem? Polską racja stanu jest to upadlincu, abyście się z ruskim lali dając nam czas na zbrojenie, nie mam zamiaru za to wam ssać wystarczy, że utrzymujemy kilka milionów waszych bękartów w Polsce i sponsorujemy wam tę braterską kacapsko ukropska wojenkę. Pewnie tego nie zrozumiesz, bo jesteś zwykłym upaincem, któremu wydaje się, że za to ze się z ruskim w gównie tapla cos od nas się należy a poza poklepaniem po plecach nic wam się nie należy.
Zgłoś
Avatar
qaz123edc 2024-05-23, 11:25 3
darek1234 napisał/a:

?



Dołączył: 2022-09-10, 14:19

I czego szczekasz w gościach, kacapski gównobocie?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-23, 11:31 2
POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:


zróbmy mały research ukraincu który podaje się za Polaka, pojawiasz sie zawsze aby bronic tych ukropskich patusów i zawsze przy tym atakujesz Polaków i ty śmiesz onuco nazywać się Polakiem? Ja na was wschodnie dzikusy( kacapskie i banderowskie) leje ciepłym moczem więc jestem kacapkiem? Polską racja stanu jest to upadlincu, abyście się z ruskim lali dając nam czas na zbrojenie, nie mam zamiaru za to wam ssać wystarczy, że utrzymujemy kilka milionów waszych bękartów w Polsce i sponsorujemy wam tę braterską kacapsko ukropska wojenkę. Pewnie tego nie zrozumiesz, bo jesteś zwykłym upaincem, któremu wydaje się, że za to ze się z ruskim w gównie tapla cos od nas się należy a poza poklepaniem po plecach nic wam się nie należy.



Głupi jesteś, kacapku i gówno rozumiesz. Daj jeszcze trochę filmików jak twoi kacapSScy bracia leją Ukrów, jesteś Polak jak z koziej dupy trąba
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-23, 11:50 1
darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:


Głupi jesteś, kacapku i gówno rozumiesz. Daj jeszcze trochę filmików jak twoi kacapSScy bracia leją Ukrów, jesteś Polak jak z koziej dupy trąba



znalazłeś już te komentarze w których bronie ruskich kacapku ? czy jesteś zwykłym banderowskim kłamcą ? filmiki jak kacapy z banderusami sie leja ci przeszkadzają widlarzu? nie jest to zgodne z upaińską prawdą o niezwycięzonej armii rezunów strącających słoikami drony, kroczącymi od zwycięstwa do zwycięstwa? Poszczekaj jeszcze na widlarzu, który koło Polaka nie stał.

darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:


Głupi jesteś, kacapku i gówno rozumiesz. Daj jeszcze trochę filmików jak twoi kacapSScy bracia leją Ukrów, jesteś Polak jak z koziej dupy trąba



a filmiki dostaniesz, jak wleci coś fajnego,
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-23, 12:23 1
dmytro1234 napisał/a:

Widzisz, kacapku z roSSji, "Polak" pisze się z dużej, "polski" w środku zdania z małej, a "napisałby" łącznie. Nieprawdaż, kacpaku z kacapii?



I ty chcesz kogoś pouczać, jak pisać po polsku...
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-23, 13:03
Up. Polaków jednak łatwo skłócić.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie