18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zabawa Gruzinów
julek1947 • 2024-05-23, 7:15
W Siechnicach kilku Gruzinów pobiło chłopaków, którzy podobno zwrócili im uwagę, że ci jeżdżą rowerami po chodniku. W nocy gruzińskie auta dostały samozapłonu.



Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-05-23, 13:07
adrianose12 napisał/a:

nie zdziwiłbym się gdyby tam spłonął samochód gościa co 3 dni wcześniej rozjebał rowerzystę i spierdolił z miejsca zdarzenia pod Siechnicami właśnie



Tego złapali niedługo po tym jak spierdolił. Kierowfca bemwu tfuu
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-05-23, 13:20 4
darek1234 napisał/a:

POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:


Głupi jesteś, kacapku i gówno rozumiesz. Daj jeszcze trochę filmików jak twoi kacapSScy bracia leją Ukrów, jesteś Polak jak z koziej dupy trąba



Ilu krewnych masz skrzywdzonych przez Akcję Wisła?
Jeżeli uważasz, że totalne rozbrojenie Polski i oddanie broni roszczeniowej i wrogiej nam Ukrainie, jest "polską racją stanu" to albo jesteś ukrem, albo głupi, albo pierdolnięty.
Innej możliwości nie widzę.
Nie piszę już o socjalu, ukropskich zabobonach w polskich szkołach, zbożu technicznym, toksycznym oleju rzepakowym itd
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-23, 13:27 5
35i napisał/a:

Up. Polaków jednak łatwo skłócić.



Ale tu się nie kłócą Polacy między sobą, tylko Polacy z opłacanymi banderowskimi trollami. Żaden Polak nie będzie stawał po stronie jakiegokolwiek gówna gadającego po rusku.

JanzDukli napisał/a:

albo jesteś ukrem, albo głupi, albo pierdolnięty.



Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-23, 13:52 7
35i napisał/a:

Up. Polaków jednak łatwo skłócić.



tacy jak ten darek1234 to nie Polacy, to antypolskie banderowskie lub kacapskie trolle biorące w obronę ukropskich patusów plujące na wszystko co polskie.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2024-05-23, 13:56 2
gorąco to i samozapłony samochodów się zdarzają.... czekamy na samozapłony gruzinów
Zgłoś
Avatar
witossnn 2024-05-23, 14:05 2
i bardzo kutwa dobrze hehehehehehe
Zgłoś
Avatar
wsz1992 2024-05-23, 15:14 1
Pozdrawiam z gorących Siechnic xd
Zgłoś
Avatar
Dkusz 2024-05-23, 15:21
Straszne marnotrawstwo. Nie mogli tam wsadzić gruzińskie albo ułańskie bachory? Cudownie kwiczą jak skierecza na ogniu
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-23, 15:52
POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:

W kacapii uczyli też pisać "Polski" od dużej?
"od dużej" Polak napisał by "z dużej" nieprawdaż kacapku mniejszy z upadliny?

darek1234 napisał/a:

W kacapii uczyli też pisać "Polski" od dużej?
"od dużej" Polak napisał by "z dużej" nieprawdaż kacapku mniejszy z upadliny?



Dobra, idź kompromitować się dalej. Na początek naucz się prostej rzeczy jak cytowanie na Sadolu - skala trudności minus 1000 w skali 1-10, później oducz się jąkania, a następnie zbadaj rodowód i pochwal się

dżonyłojlker napisał/a:

I ty chcesz kogoś pouczać, jak pisać po polsku...



"Z dużej" to rusycyzm, chciałem pomóc Polter coś tam coś tam
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2024-05-23, 18:39
Ja to bym się chyba nie szczypał w podpalanie samochodów tylko eliminował raz na tydzień lub miesiąc jednego gruzina z filmu .
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-05-23, 19:55
htp napisał/a:

A Polak nie wie, kiedy pisze się z małej, a kiedy z dużej litery.



Nie dużej tylko wielkiej
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-23, 21:27
Bukiet75 napisał/a:

Nie dużej tylko wielkiej



To akurat nie jest błąd, bo obie formy są poprawne. Ja się przychylam do opinii Miodka, że poprawna forma to "duża". To tam chuj, ale jak te cymbały piszą "z małej/dużej litery", czegoś takiego nie ma w języku polskim, albo jeszcze kurwa "od małej/dużej litery". Pierdolone nieuki, nie mogą pojąć, że pisze się "małą/dużą literą". Nawet ta co wszystkich poprawia, nie może tego zapamiętać. Ja mam dysmózgię jak chuj, ale to jest podstawa.
Zgłoś
Avatar
teddybr 2024-05-23, 22:34
Ale heca!!!
Zgłoś
Avatar
Infiniti09 2024-05-23, 22:59 1
zaczęło się od tego, że dwaj PATOIDIOCI poszli pod hotel ciapaków i krzyczeli hasła w stylu: kozojebcy, wypierdalać..... przy okazji pogonili 2 ciapaków, którzy uciekli do hotelu i wezwali posiłki... akcja z filmu jak oklepują patusa była już po akcji z hotelu. Idą podejrzenia, że sami sobie podpalili te gówno bryki, bo parę godzin wcześniej kupowali 2 kanisterki benzynki xD
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2024-05-23, 23:53 1
Tak PIS Polskę ubogacił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie