18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
~Angel 2010-11-28, 23:07 8
po akcji z dopalaczami to o takich sklepach możemy pomarzyć
Zgłoś
Avatar
sumonem 2010-11-28, 23:08 11
no ja jestem za tym, żeby zielsko było legalne i państwo miało nad tym kontrolę (akcyza itp.) zamiast tego syfu jakim są dopalacze.
Zgłoś
Avatar
eles 2010-11-29, 0:08 4
@up

W tej chwili nawet jakbym mial ochote zapalic to bym sobie odpuscil ze wzgledu na syf jakim doprawiają MJ
Zgłoś
Avatar
Steve666 2010-11-29, 5:18 16
170 gram, za ile? Co to za waluta i ile kosztuje ten banknot, którym on płaci?
Z tymi dopalaczami, macie racje, ale z tego co slychać w TV, to rząd dał dupy z ustawą i dalej można tym obracać legalnie, czyż nie?
Daje piwo, bo ogólnie uważam takie sklepy za dobre rozwiązanie. Rząd pewnie miałby z tego podobny dochód co z alkoholu czy paliw, ale nie - lepiej kurwa obiecywać co rusz to samo, wypierdalać pieniądze w błoto, bez sensu robić dym wokół jakichś chujowych tematów... zresztą POLITYKA = CHUJ a PiS x Po = Chuj do kwadratu
Zgłoś
Avatar
aran 2010-11-29, 7:35 1
@up guldeny były przed euro (po ok 2zl), najtaniej trawka latała po ok 7 guldenów (14 zł) ale markowe już drożej
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-11-29, 7:51 1
prędzej to zniosą w Holandii niż będą legalizować, i tak już ponoć w niektórych miejscach tylko obywatele mogą kupować. co oczywiście też wpłynie na czarny rynek ale to już będzie to samo co u nas.
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-11-29, 8:10 1
kupować mogą wszyscy, tylko że w coffieshopach trzeba wypalić na miejscu a nie chodzić z torebeczką po mieście...
Zgłoś
Avatar
stawiarSG 2010-11-29, 10:55 1
dziwne ,przecież w Holandi mają euro o.O
Zgłoś
Avatar
kidi1 2010-11-29, 11:10 3
Czemu nie ma? Bo taki podniecony ćpun jak ty zostawiałby tam całą wypłatę. Opieka społeczna by nie wyrobiła na utrzymanie uzależnionych a NFZ by musiał was leczyć od uzależnień. I kraj pogłębiłby się w jeszcze większe długi. Policja też by miała masę roboty bo regularne byłyby włamania do takich sklepów oraz napady na dostawców. Więc skoro mamy taki zacofany naród to nie będzie takich sklepów. amen
Zgłoś
Avatar
billionaire 2010-11-29, 11:11 4
ja daję piwko za kawałek, który leci w tym sklepie
Toploader - Dancing in the Moonlight
Zgłoś
Avatar
marian19 2010-11-29, 11:16 2
Wypierdzielać z tym syfem.Narkomanow powwini leczyc najlepiej w Auschtwiz tam nam Niemcy specjalne piece zostawili. Myśla ze jak jarają założa rasta beret i sa fajni? to normalnie wiocha jak nic. Jedynie co zalegalizowac powini to Broń bo każdy zdrowo umysłowy obywatel powinien mieć łatwy dostęp.Taki np Luger p 08 cudo pruskiej techniki.
Zgłoś
Avatar
totalstupidity 2010-11-29, 11:23 9
ja jestem w sumie jestem za legalizacją,ale kidi1 ma racje,polska nie dojrzała do kofików i legalizacji,tak jak jest teraz jest dobrze,kto będzie miał palić to i tak zapali,a co do syfu w mj,no jak kogoś tam hujają to już nie mój interes

@marian19 ssij kutasa,bo nie masz pojęcia o czym mówisz
Zgłoś
Avatar
Reyz0rd 2010-11-29, 11:30 4
Marian, ja Ci mowie, zamknij sie bo jak Ci pierdolne, to Ci na twoje bole zadna MJ nie pomoze.
MJ to nie murzyny, tego nie wolno diskryminowac. A przedewszystkim nie wolno tego takim jebanym burakom jak Ty, przez ludzi twojego pokroju Polska nadal jest w takim stanie jak jest.
Zgłoś
Avatar
marian19 2010-11-29, 11:39 2
@Reyz0rd jak dla ciebie polska to zacofany kraj to wypierdlaj to sudanu kopać studnie bo tak kurwa można jarać.Tylko nie za Europejskie Pieniądze. Wielki oświecony kurwa haha .Buszmeny w jednej blant w drugiej ręce Dzida.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie