18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
~Velture 2023-09-15, 13:09 71
Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wjebali po marcu zeszłego roku. Jedni kurwa i drudzy margines pierdolony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.
Zgłoś
Avatar
UrShadow 2023-09-15, 13:31 4
Ciekawe, ile uposażenia, które trafia na front, wraca do cywila w kacapilanzie, w UA i przy okazji w EU. Może kiedyś nasze służby się pochwalą, jak wzrosła ilość namierzanych urwiłapek i innego barachła od chwili eskalacji wojny.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-15, 13:34 20
kurwa a ja sie przejmuję że pies od sąsiada nasrał na trawnik a tu taki zjeb wali granatem na środku osiedla
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-15, 13:36 3
UrShadow napisał/a:

Może kiedyś nasze służby się pochwalą



To Gruzini przejęli i zhandlowali cały sprzęt i konserwy, które Polska przekazała Ukrainie. Proszę nie szkalować naszych braci.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-09-15, 14:02 8
szkoda że go rzucił...
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-09-15, 14:23 6
Przecież przeprosił. Odpierdolta się od chłopa. A może nawet jakiegoś kacapa ranił lub zajebał? Więcej takich nam potrzeba!
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-15, 14:33 13
VeIture napisał/a:

Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wjebali po marcu zeszłego roku. Jedni kurwa i drudzy margines pierdolony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.


A tobie co odjebało? Czy teraz płaci ci Konfa zamiast PiS?
Zgłoś
Avatar
croyna 2023-09-15, 14:36 5
nie takie rzeczy widział, dla niego to prank
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-15, 14:46 7
Jakieś pewnie hukowe gówno, ale lewaczki srają pod siebie razem ze swoimi nadwrażliwymi pieskami jak w sylwestra
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-09-15, 14:46 42
0dbytBiskupa napisał/a:

A tobie co odjebało? Czy teraz płaci ci Konfa zamiast PiS?



jesteś typowym zidiociałym Połowcem, jeszcze nie dawno byliście za wpuszczaniem "Białorusków" bez paszportów, ale jak Tvn powiedziało inaczej to juz nie jesteście, banda skonczonych zjebów, spokojnie jak w TVN powiedza coś na ukraińców to znowu zmienicie zdanie, kurwy jak ja was nienawidze.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-09-15, 14:49 17
Dlaczego nikt nie odebrał domofonu...?
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2023-09-15, 14:57 2
UrShadow napisał/a:

Ciekawe, ile uposażenia, które trafia na front, wraca do cywila w kacapilanzie, w UA i przy okazji w EU. Może kiedyś nasze służby się pochwalą, jak wzrosła ilość namierzanych urwiłapek i innego barachła od chwili eskalacji wojny.



Nie "uposażenia", tylko "wyposażenia". Uposażenie to najczęściej kasa.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-09-15, 15:27 18
zipi napisał/a:

jesteś typowym zidiociałym Połowcem, jeszcze nie dawno byliście za wpuszczaniem "Białorusków" bez paszportów, ale jak Tvn powiedziało inaczej to juz nie jesteście, banda skonczonych zjebów, spokojnie jak w TVN powiedza coś na ukraińców to znowu zmienicie zdanie, kurwy jak ja was nienawidze.



Ja mam tak samo, jeszcze bardziej niż tą dzicz co oni chcą wpuszczać, powinno się te lewactwo zakopać gdzieś głęboko i żeby nigdy więcej nie wróciło
Zgłoś
Avatar
T.G.S. 2023-09-15, 16:08
podobno domofon nadal dzwoni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie