18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-03-16, 11:05 149
No kurwa ale gość bądź co bądź ma racje... Laske ma zajebistą bez tych kurwa udziwnień, plus dla niego.

1) Solarium, popieram w 100%.
2) Białe kozaki, to nieodzowny atrybut kurew.
3) Mocna tapeta, średnia - jak dziewczyna ładna to na chuj jej to (na sadolu dość ryzykowne stwierdzenie).
4)Miniówki, ja tam lubie ale jakaś fikusna spódnica trochę dłuższa jest zajebista.

Ogólnie tym ma dobrze pokładane. Piwo!
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-03-16, 11:27 2
W momencie tapiru ładna lala pokazana...
Zgłoś
Avatar
FoQs3k 2012-03-16, 11:30 23
ale ten program jest pojebany.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-03-16, 11:30 51
kolczyki ma. szmata.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-03-16, 11:48 3
Widać psychologia na poziomie zerówki. Co prawda zbytnia przesada jest zła ale kobieta ma prawo ubierać się w co chce. Przypomina mi się taka sytuacja siedzimy z koleżanką i kumplem w pokoju mamy wyjść. Ona jak to kobieta podchodzi do lustra i zaczyna poprawiać makijaż. Kumpel stwierdzenie " po co poprawiasz skoro i tak jesteś ładna". I moje stwierdzenie to nie tobie ma się podobać ani innym facetom. Kobieca psychika jest taka iż ma być najpiękniejsza tylko po to aby inne kobiety wiedziały że są gorsze i brzydsze. Kobiety nie malują się dla facetów ale dla kobiet aby inne były zazdrosne.
P.S. O gustach się nie dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-03-16, 12:03 3
FoQs3k napisał/a:

ale ten program jest pojebany.



program nie jest pojebany, to ludzie są pojebani
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-03-16, 12:55 6
co to za zolnierz rpk? widac ze to jakas pizda z pod bloku pijaca krolewskie i jarajaca jointy
jakby mu jakas blachara w bialych kozakach wystawila cipsko pod nos to by jebal do utratu tchu (czyli jakies 15sekund) a na jego laske to nikt nie moze spojrzec
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-03-16, 13:48 22
Ludzię są tam podstawiani, i każdy szanujący się obywatel używający mózgu powinien to rozumieć !!! Ile razy będe powtarzał ?
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2012-03-16, 14:05
@up pewnie do czasu aż dostaniesz piwo za swój powtarzający się post
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-16, 14:07
Spawacz123 napisał/a:

@up pewnie do czasu aż dostaniesz piwo za swój powtarzający się post



Wtedy pewnie zwiększy ich ilość.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-03-16, 14:28 1
Na tym zdjęciu z archiwum wygląda o wiele lepiej, niż w studio.
Gość ma trochę racji, ale przegina w drugą stronę. Nie ma niczego złego w delikatnym makijażu czy w spódniczkach mini, ważne tylko, by zachować umiar.
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-03-16, 14:54 1
gosc wyglada jak by jaral helupe laska wygladala fajniej wczesniej przed kamera wyglada o wiele chujowiej
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-03-16, 17:18 1
Koleś jest lekko porytym prymitywem .. egoista do kwadratu .
Zgłoś
Avatar
l82 2012-03-16, 17:21 6
w sumie panna brechta- on też- więc źle nie jest

może zboczenie że tak niby strasznie ciśnie aleeee

jak pannie nawrzucano do głowy ze ma wyglądać jak nie wiem co- straszyć nad ranem jak facet bez alkoholu a ona bez makijażu... Ta jest tu bez i wygląda dobrze- to na co jej szpachla ?

ja mam akurat takie podejście do dużych ciemnych okularów- z założenia wychodzę że skoro ktoś takie nosi ma podbite oko/zeza/wytrzesz oczu czy coś w tym stylu

taka moda że nie rozróżnisz piękności od potwora
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie